XS
SM
MD
LG
XL
Çatalca Fotoselli kapı sistemleri, Çatalca, Beylikdüzü, Kumburgaz, Büyükçekmece, Kumburgaz, Fotoselli Kapı Sistemleri, Fotoselli Kapı

Fotoselli Kapı Sistemleri

Çatalca fotoselli kapı sistemleri, genellikle şeffaf görüntünün ve mimari şıklığın ön planda olduğu yerlerde daha sıklıkla tercih edilirler. Hem tek hem de çift taraflı olabilen fotoselli kapı sistemleri, günlük hayatımızda en sık olarak karşılaştığımız kapı türlerinden biridir. Hem kullanışları son derece konforludur hem de uzun ömürlü ve dayanıklılardır. Bir diğer isimleri de otomatik yana kayar kapı olarak bilinir. Çünkü tek taraflı da olsalar, çift taraflı da olsalar genellikle kayarak açılır ve kapanırlar. Büyükçekmece fotoselli kapı sistemleri kaliteli ve garantili ürünler kullanılarak yapılmaktadır. İstanbul Avrupa yakası fotoselli kapı sistemleri arayışındaysanız bize ulaşabilirsiniz. Çatalca ve çevresinde bulunan mağazalarınız, fabrikalarınız veya apartmanlarınız için Kumburgaz fotoselli kapı sistemlerini tercih edebilirsiniz.  


Tek Yöne Açılır Fotoselli Kapı Sistemleri

Tek yöne açılan Beylikdüzü fotoselli kapı sistemleri hem sağa hem de sola doğru otomatik olarak açılan kapılardır. Kapılar, sabit bir kanadın üzerinde kayarak açılıp kapanma işlemlerini gerçekleştirirler. Bazı mekân kısıtlılığı durumlarında, duvar, camekan ve cepheler üzerinde açılabilir. Bu gibi durumlarda sabit bir kanada ihtiyaç kalmaz. Tek yöne açılır Silivri fotoselli kapı sistemleri, aynı zamanda tek cephe kanat olarak da bilinmektedir ve genellikle mekân kısıtlı olduğu zaman tercih edilirler. Kanatların açılabilme mesafeleri, minimum 700 mm ve maksimum da 3000mmdir. 


Çift Yöne Açılır Fotoselli Kapılar

Çift yöne açılır Çatalca fotoselli kapı sistemleri, tek yöne açılanlara göre daha genişlerdir. Hem kendi sabitleri hem de mevcut cepheler üzerinde sabit bir şekilde bulunabilirler. Çok simetrik bir duruşa sahiplerdir. Mekân ve boyut sıkıntısı olmadığı zaman, genellikle çift yöne açılır Silivri fotoselli kapı sistemleri tercih edilmektedir. Kapıların açılma mesafesi, yaklaşık 800 mm’den başlayıp, 3000 mm’ye kadar artabilir. Fotoselli Kapı Sistemleri Nerelerde Kullanılır?

Kumburgaz fotoselli kapı sistemleri, günümüzde en sık karşılaştığımız kapı sistemleridir. Hastanelerde, apartman girişlerinde, okullarda, alışveriş merkezi girişlerinde, havaalanlarında, mağazalarda ve daha akla gelen her yerde karşımıza çıkarlar. Beylikdüzü fotoselli kapı sistemleri genellikle saydam camdan oluşurlar ve otomatik bir sistemle açılıp kapanırlar.


• Apartman

• Havaalanı

• Oteller

• Alışveriş merkezleri

• Mağazalar

• Hastaneler


Kalabalık ve sık girilip çıkılan tüm mekanlarda karşımıza çıkarlar.Fotosel Nedir ve Genel Özellikleri Nelerdir?

Fotosel, ışık algılayıcı olarak bilinir. Bu ışık algılayıcı sistem, cam bir fanusun içine koyulur ve eğer karşısında birisi durursa ortaya çıkan voltaj sonucu kapı açılıp kapanır. Çünkü karşısında duran kişiyi beyaz ışık olarak algılar. Büyükçekmece fotoselli kapı sistemleri, belli bir süre açık kalıp sonrasında hemen kapandığı için enerji tasarrufu sağlar. Ayrıca, kapı kısa süre açık kaldığı için iç mekandaki ısı değişmez. Yani yazın dışarıdan gelen sıcak hava yüzünden ısınmaz veya kışın da dışarıdan gelen soğuk havadan soğumaz. Bu da büyük bir ısı ve sıcaklık tasarrufu sağlar. Silivri fotoselli kapı sistemlerinin daha güvenli olmasını sağlamak için görüş alanı daraltılabilir. Böylelikle çok uzaktaki kişilere bile sürekli açılmaz. Pek çok özelliği vardır. Bunlar;


• Tek kanat, yaklaşık 80 kilogram ağırlığındadır. İki kanat 160 kilogram ağırlığındadır.

Fotoselli kapı açık kalma süresi rahatlıkla ayarlanabilir.

• Elektrik kesintisi gibi durumlarda, kolaylıkla elle açılabilir.

• Çok sessiz bir şekilde çalışır.

• Kapılar kapanırken araya kimsenin sıkışmaması için özel olarak yerleştirilmiş ek fotoseller bulunmaktadır.

• Dekoratif olarak çok şık bir görüntüye sahiplerdir.

• Sadece cam olduğu için kolaylıkla temizlenir ve bakımı kolaydır.

• Kimse kapıya dokunarak açmadığı için, Çatalca fotoselli kapı sistemleri çok hijyeniktir.


Çatalca otomatik kapı olarak firmamızda kullandığımız tüm ürünler son derece kaliteli ve garantili ürünlerden oluşur. Bu yüzden bizleri rahatlıkla tercih edebilirsiniz. Büyükçekmece fotoselli kapı sistemlerini uzun yıllar rahatlıkla kullanabileceğiniz gibi, her zaman profesyonel ekiplerimiz tarafından Kumburgaz fotoselli kapı sistemleriniz için destek alabilirsiniz. 


{alanbaslik}
© Tüm hakları saklıdırWeb: Efasis Yazılım