XS
SM
MD
LG
XL
Çatalca kepenk güç kaynakları, Çatalca, Beylikdüzü, Kumburgaz, Büyükçekmece, Kumburgaz, kepenk güç kaynakları

Kepenk Güç Kaynakları

Çatalca kepenk güç kaynaklarının bir diğer ismi de UPSdir. UPS cihazları, “kesintisiz güç kaynağı” demektir. Bu güç kaynağının ortaya çıkmasının en büyük sebebi, elektrik sıkıntısı yaşanabilecek ülkelerde uzun yıllardır sıklıkla kullanılmaktadır. Bu sebepten de bu Büyükçekmece kepek güç kaynağı, olası bir elektrik kesintisi durumunda, yaklaşık 100 saat boyunca çalışmaya devam edebilmesini sağlar.  Bu sayede de elektrikler kesik olsa bile kepenkleri açıp kapatırken zorluk uzaktan kumandanızı kullanabilirsiniz.

Bu Büyükçekmece kepenk elektrik güç kaynakları, her tür tüp motoru kolayca çalıştırabilme gücüne sahiptir. Aynı zamanda uzaktan kumanda yardımıyla kolayca kullanılabilir. Bu uzaktan kumanda, yaklaşık 40 metre öteden bile motoru açılıp kapanma konusunda yönlendirebilir. Bu Silivri kepenk güç kaynakları, şebeke elektriğine bağlılarken akü sarfiyatında bulunmazlar. Bu da cihazların ömürlerini çok uzatır. 


Kepenkleri çalıştırmak için, tüp motor Beylikdüzü kepenk güç kaynağına bağlanır. Böylelikle de UPSye ait olan uzaktan kumanda yardımıyla motor kolaylıkla açılıp kapatılabilir. Bu sayede de ek bir uzaktan kumandaya ihtiyaç kalmaz.  


Kepenk güç kaynağı ile kullanılan kapalı tip kuru akü kullanılmaktadır. Duvara monte edilerek kullanılır. Böylelikle hem yer kaplamaz hem de hoş bir görüntüye sahip olur. 

Kumburgaz kepenk güç kaynağı sistemleri olarak, firmamız ve eğitimli personellerimiz tarafından, ihtiyacını olan kepek güç kaynağı belirlenmesinde ve sonrasında yapılacak servis, montaj ve tamir işlemlerinde her zaman sizlere hizmet vermekteyiz. Bu hizmetlerimiz, Çatalca ve çevresindeki ilçelerde geçerlidir.
Kepenk Güç Kaynağı Özellikleri Nelerdir? 

• 1000 Watt’a yakın bir güce sahiptirler.

• İki adet aküye sahiptirler.

• Uzaktan kumanda algılama mesafeleri 40metreye yakındır.

• Led ışıklı göstergeleri vardır.

• Alarm ve uyarılara sahiptirler.

• Çalışma sıcaklıkları 0 ila 40 derece arasında değişmektedir.

• Aşırı yük korumasına sahiptirler.

• Montaj işlemleri çok kolaydır.

Motorlu kepenk kullanmakta olan iş yerlerinde, evlerde, motorlu panjurlarda, otomatik kapı sistemlerinde be otomatik garaj kapılarında kolaylıkla ve sıklıkla kullanılmaktadırlar. 

• Aynı anda iki kepengi yönetebilirler.

• Hem düşük voltajda hem de yüksek voltajda rahatlıkla kullanılabilirler.

• Sürekli bakım gerektirmezler.Kesintisiz güç kaynağı yani UPS kullanımı, genellikle çok sık elektrik kesintisi yaşayan kişilerin ihtiyaç duyduğu bir sistemdir. Çünkü elektriği yönetme konusunda ciddi bir yardımı bulunmaktadır ve elektrik kesintisi olduğu zamanlarda bile kullanılabilmeye devam etmektelerdir. Ancak aslında UPS kullanmak çoğu Beylikdüzü otomatik kepenk sistemine sahip kişinin ihtiyacı olan bir şeydir. Çünkü UPS her am oluşabilecek olumsuzluklara karşı bir hazırlığa sahip olmalarını sağlar. Ayrıca uzun dönemli düşünüldüğü zaman, aslında elektrik açısından çok büyük bir kar oluşturur. Ayrıca uzun soluklu süreçte, karşılaşılabilecek herhangi ciddi ya da hafif donanım sorununun önüne geçilmesine çok büyük bir faydası vardır. Ayrıca UPS, enerji altyapısı tam gelişmemiş yerler ve şehirlerde de kullanılması önerilen bir güç kaynağıdır. Doğrudan şebekeye bağlı bir çalışma tarzı olmadığı için, her koşulda fayda sağlamaktadır. UPS kullanmak, sürekli değişme gerekliliğini tamamen ortadan kaldıran bir sistemdir. Ayrıca sürekli bir bakım gerektirmediği için de masrafı çok azdır. Yani UPS’nin, Kumburgaz otomatik kepenk sisteminiz için zarardan çok faydası vardır.


{alanbaslik}
© Tüm hakları saklıdırWeb: Efasis Yazılım