XS
SM
MD
LG
XL
Çatalca yana kayar otomatik kapı, Silivri otomatik kapı, Kumburgaz otomatik kapı, Büyükçekmece otomatik kapı, Silivri yana kayar otomatik bahçe kapısı

Yana Kayar Otomatik Bahçe Kapıları

Çatalca otomatik kapı sistemleri, site girişleri, villa girişleri, fabrika girişleri gibi sık giriş çıkış yapılan yerlerde sıklıkla kullanılmaktadır. Açılıp kapanma işlemlerini çok hızlı gerçekleştirmektelerdir. Bu da giriş çıkışlarda yaşanabilecek zaman kayıplarını engeller ya da azaltır.

Silivri otomatik kapı sistemleri, otomatik olmaları sebebiyle uzaktan kumanda yardımıyla kolaylıkla açılıp kapatılabilir. Olası bir elektrik kesintisi durumunda da bir anahtar yardımıyla ya da manuel olarak kolaylıkla açılıp kapatılabilir.

Görünüş olarak ferforje ya da alüminyum gibi farklı malzemelerden yapılabilir. Böylece de mekanınıza en uygun olan otomatik bahçe kapısı sistemini seçmek tamamen sizin kararınıza bağlıdır.

Beylikdüzü otomatik kapı sistemleri, sıcaklığa ve ısıya karşı çok dayanıklıdır. -40 dereceden başlayıp, +50 dereceye kadar rahatlıkla çalışmaya devam edebilir. 

Büyükçekmece otomatik kapı sistemleri, 300 kilogramdan başlayıp, 1000 kilograma kadar olan ağırlıkta olabilir. Ayrıca geniş olan yana kayar bahçe kapıları 5000 kilogramı bile bulabilir. Bu kilogramları aşmadıkları sürece kolayca ve sorunsuzca çalışabilirler.

Çoğu Kumburgaz otomatik kapı sistemleri kapıları üzerinde bir ikaz sensörü vardır. Böylelikle herhangi bir şeyin kapıya takılmasına ya da kapı kapanırken arasında sıkışmasına engel olmayı hedefler. 


Yana Kayar Otomatik Bahçe Kapıları Nasıl Seçilmelidir?

• Kapının ağırlığı ve uzunluğuna bakılarak, en uygun bahçe kapısı seçilir.

• Kapının güvenlik seviyesini daha da arttırmak için, başlama ve bitiş seviyesi yumuşak olsun diye özel bir fonksiyonla kaplanmıştır. Ayrıca kapıya ek olarak bir engel tespit fonksiyonu eklenmelidir ki daha da güvenli olsun. Silivri yana kayar otomatik bahçe kapıları, herhangi bir engel ile karşılaşırsa, oluşabilecek zararı engellemek için kendiliğinden durma fonksiyonuna sahip olmalıdır. 

Çatalca yana kayar otomatik bahçe kapıları, sabit bir ray üzerinde kayan geniş bir kapıdan oluşmaktadır. Bu kapıların da bu sistemde kayabilmeleri için, uzun ve dar bir boşluğa ihtiyaçları vardır. Yana kayar otomatik bahçe kapıları, en ideal ve kullanışlı bahçe kapılarından biridir.


Yana Kayar Bahçe Kapısı Motoru

Beylikdüzü yana kayar bahçe kapısı, kolayca açılıp kapanması ve uzaktan bir şekilde idare edilebilmesi için, yani otomatik bir şekilde çalışabilmesi için bir motora ihtiyaç duyar. Hatta bu motor sayesinde de elektrik kesintisi gibi durumlarda da kolaylıkla kullanılmaya devam edilebilir. Bu motorlar aynı zamanda hareket sensörü görevini de yerine getirir. İki adet kumandaya sahiplerdir. Aynı zamanda ikaz flaşörleri da vardır. Böylelikle yana kayar otomatik bahçe kapısı kapanırken araya cisimlerin ya da insanların sıkışması engellenir. Hem endüstriyel hem de evsel kullanım için uygunlardır. Hem yoğun kullanım hem de günlük kulanım için uygunlardır.
{alanbaslik}
© Tüm hakları saklıdırWeb: Efasis Yazılım