XS
SM
MD
LG
XL
Çatalca tente ve pergola sistemleri, Çatalca, Beylikdüzü, Kumburgaz, Büyükçekmece, Kumburgaz, tente sistemleri, pergola sistemleri

Tente ve Pergola Sistemleri

Çatalca tente ve pergola sistemlerinin temel hedefi, mekanları her mevsim kullanışlı hale getirmektir. İşyerleri, restoranlar ve kafelerin açık alanları gibi yerlerde kolayca kullanılırken, aynı zamanda evlerde ve bahçelerde de rahatça kullanılırlar. Açık havadaki mekanların, kışın üstünün ya da tamamen etrafının kapatılması yoluyla sıcak kalmasını sağlarken, yazın da havadar olması amacıyla ortaya Silivri tente ve Pergola sistemleri çıkmıştır. Bu sistemler, ısı dengesinin korunması dışında, aynı zamanda da mekanları rüzgâr, dik gelen güneş ışınları, yağmur, kar, polenler gibi hava koşullarından da her daim korumayı hedeflemektedir. Çok fazla çeşitleri bulunmaktadır. Kimi tente ve pergola sistemleri sadece güneşten koruma sağlarken, kimi sistem sadece camları yağmurdan korumayı hedefler. Bu sebepten ötürü de kişiler seçimlerini yaparken dikkatli olmalı ve ihtiyaçları doğrultusunda bir karar vermelilerdir. Tente seçimi yaparken, tente sisteminin modeli dışında bir diğer dikkat edilmesi gereken husus da tentenin yapılacağı kumaşın rengi ve modelidir. Bu kumaş çeşidi her tente için farklı olabilir. Ayrıca kişiler mekân ve renk uyumunu sağlamak için de kolaylıkla renk seçimi yapabilirler. Kumburgaz tente ve pergola sistemleri hem manuel hem de otomatik olabilirler. Otomatik olmaları, güç harcamak zorunda kalmadan, kolayca açılıp kapanabilmelerini sağlamaktadır.


Tente Çeşitlerimiz Nelerdir?

Büyükçekme Tente ve pergola sistemleri olarak, 8 adet tente sistemimiz bulunmaktadır. Bu 8 tente sisteminin hepsi hem kullanım açısından hem de görünüm açısından bakıldığında birbirinden çok farklıdır.

• Klasik Tente

Bu tentenin bir diğer adı da mafsallı tente sistemidir. Çok sık tercih edilen bir tente çeşidi olması ve en klasik modellerden birine sahip olması sebebiyle de klasik tente ismi daha çok bilinmektedir. Bu tente sistemi, akrilik ya da polyester boya kullanılarak boyanmış bir kumaşa sahip olabilir. Temizleme ve bakım açısından oldukça kolaydır.

• Kasetli Tente

Kasetli sistem de aslında mafsallı tente sisteminin biraz daha gelişmiş versiyonudur. Kumaş açılıp kapanırken katlanarak kaset şeklini alır. Bu sistem, ismindeki kaset kelimesini buradan almıştır. Ayrıca ek olarak, spotlu kasetli tente ve pencere tipi kasetli tente gibi versiyonları da bulunmaktadır.

• Spotlu Kasetli Tente

Aslında spotlu kasetli tente, normal kasetli tentenin otomatik ve aydınlatılma eklenmiş bir versiyonudur. Spot ışıkları eklenerek aydınlatma sağlanan bu tente sistemi, sıklıkla tercih edilen bir sistemdir.

• Pencere Tipi Kasetli Tente 

Bu Beylikdüzü tente ve pergola sistemi, pencerelerin ve balkonların üst kısmına takılan ve her pencerenin kendisine ait olan bir sistemdir. Diğer bir adı da wintend tente sistemidir. Temel görevi, pencereleri yağmurdan ve yağmur damlalarından korumaktır. Bu koruma sonucunda da hem temizlik işlemleri konusunda büyük bir rahatlık yaşanabilecek hem de mekânın içinde oturan kişilerin yağmur yağarken tek gördüğü şey yağmur damlaları olmayacaktır. 

• Sabit Tente

Sabit tente, sürekli açıp kapatmadığınız bir tente sistemidir. İsminin sabit olmasından da anlayabileceğiniz gibi, eğer tenteyi kapatmak isterseniz demonte etmeniz gerekmektedir.  

• Körüklü Tente 

Körüklü tenteler, genellikle balkonların veya camların üstünde bulunurlar. Mekanik bir sisteme sahip oldukları için daha ekonomiklerdir. Görüntü olarak en şık olan Beylikdüzü tente ve pergola sistemlerinden biridirler. Genellikle her cam ve balkonun kendi tentesi olacak şekilde yerleştirilirler. Kimi zaman balon şeklinde, kimi zaman da karpuz şeklinde olabilirler. Balon şeklinde olan tente sistemi, daha yuvarlak olur. Karpuz şeklinde olan ise daha geniş ve elips şeklinde olur.

• Çift Taraflı Tente

Bir diğer adı da T- modül tente olan bu model, en geniş alanı kaplayan sistemlerden birine sahiptir. İster manuel ister otomatik olarak kullanılabilir. İsmi gibi çift taraflıdır. “T” şeklinde olduğu için, iki tarafa da korunak sağlamaktadır. Genellikle daha çok aydınlatma eklenerek kullanılırlar. 


Çatalca tente ve pergola sistemleri olarak, ücretsiz keşif ve montaj servisimiz sayesinde, mekânınız için en uygun olabilecek Silivri tente ve pergola sisteminin seçilmesi konusunda yardımcı olmaktayız. Bu kararı vermekte de yaptığımız ayrıntılı bir analiz ve kapsamlı fizibilitenin çok faydası vardır. Hedefimiz, görsel ve estetik olarak da siz değerli müşterilerimizi memnun etmektir. Kullandığımız ürünler üst kalitedir. Ayrıca uzman ekiplerimiz tüm aşamalarda sizinle birlikte olup hem karar vermenizi kolaylaştırmayı hem de herhangi bir sorun yaşamanızı engellemeyi hedeflemektedir.
{alanbaslik}
© Tüm hakları saklıdırWeb: Efasis Yazılım