Gökçeali Cad. Gökçeali Mah. No : 238 Çatalca/İSTANBUL
entr

Arnavutköy Otomatik Bariyer Sistemleri

24.01.2022
91
Arnavutköy Otomatik Bariyer Sistemleri

Arnavutköy Otomatik Bariyer Sistemleri

Arnavutköy otomatik bariyer sistemleri araç trafiğinin yoğun olduğu yerlerde trafik kontrolünü sağlamak adına kullanılmaktadır. Ayrıca insan yoğunluğunun olduğu yerlerde de insanların kontrolü amacı ile kullanılmaktadır. Geçişler otomatik bariyer sistemi ile daha sistematik bir şekilde yapılmaktadır. Giriş ve çıkışları düzene sokan bu sistem manuel olarak çalışmamasından dolayı otomatik kapı sistemleri içerisinde bulunmaktadır.

Arnavutköy otomatik bariyer sistemleri çok fazlaalanda kullanılmaktadır. Kullanım alanına göre ufak değişikliklere sahip olan bu bariyerler genel anlamı ile aynı işlevi yapmaktadır. Otomatik bariyer sistemlerine en çok otoparklarda yer verilmektedir. Ayrıca havaalanı, alışveriş merkezleri, iş merkezleri gibi yerlerde de otomatik bariyer sistemleri kullanılmaktadır.

Arnavutköy otomatik bariyer sistemleri kullanıldıkları alana güven ve kontrol sağlamalarının yanı sıra kullanıldıkları alana modern bir görünüm de katmaktadır.

Arnavutköy Bariyer

Arnavutköy bariyer sistemi kalabalık ortamların kontrolünü kolaylaştırma hizmeti sunmaktadır. Özellikle alışveriş merkezleri gibi yoğun kalabalık alanlarda insanların kontrollerinin hızlı bir şekilde yapılması ve insan kalabalığının hızlı olarak, birikmeden giriş çıkış yapmasını sağlamaktadır.

Arnavutköy otomatik bariyer sistemleri günümüzdeki binaların çok katlı olması, binalarda yaşayan insanların araçlarının otoparka girmesi gibi durumlara da olanak sağlamaktadır. Ayrıca bu binalara giriş çıkışlardaki kontroller de otomatik bariyerler sistemleri ile yapılmaktadır.

İş merkezlerine girişlerde de Arnavutköy otomatik bariyer sistemleri kişilerin kontrollerinin yapılmasına olanak tanımaktadır. Gün içerisinde sürekli olarak insan akışı olan bu yerlerde kimin gelip gittiği otomatik bariyerler ile kontrol altında olmaktadır.

Arnavutköy otomatik bariyer sistemleri yanına yapılacak olan kulübeler ve içerisinde olan güvenlik görevlileri araçların durdurulması ve kontrol edilmesine imkân tanımaktadır. Kontrol edilen araç için güvenlik görevlisi geçiş bariyerini aktif etmektedir.

Otomatik bariyerlerden geçişlerin bir yolu da kart okutma sistemi olmaktadır. Bariyerlerin yanında bulunan ve belirli kişilere verilen bu kart tanıma sistemi girişlerde kartın okutucuya okutulması ile geçiş imkânı sağlamaktadır.  Kartı onaylayan okuyucu bariyeri açmakta ve böylece aracın geçişi gerçekleşmektedir.

Bariyerler fotoselli bir sistem ile çalışmaktadır. Yani araç otomatik bariyere yaklaştığı zaman bariyer bu aracı algılamakta, tanımakta ve açılarak geçişe imkân vermektedir. Aynı şekilde aracın uzaklaşması ile de bariyer yeniden kapanmaktadır. Arnavutköy otomatik bariyer sistemleri sahip oldukları özel sensörler sayesinde geçişi yarım kalan araç olması durumunda bunu algılayarak geri besleme yapmaktadır. Geri besleme sistemi otomatik bariyerlerin tümünde olan bir sistemdir ve geçiş yapamayan araçların bariyerden zarar almasını engelleyen bir sistem olmaktadır.

Otomatik bariyerler, mantar bariyeri ve otopark bariyeri olarak iki farklı kola ayrılmaktadır. Mantar bariyerler tam güvenlik amacı ile tasarlanmakta ve yüksek hızla gelen araçların bile durdurularak kontrol edilmesi adına üretilmektedir. Otopark bariyerleri ise otoparklarda, alışveriş merkezlerinde, iş yerlerinde kullanılan bariyer sistemi olmaktadır.

Arnavutkoy-Otomatik-Bariyer-Sistemleri
Arnavutköy Otomatik Bariyer Sistemleri

Arnavutköy Bariyer Tamiri

Arnavutköy bariyer tamiri altı aylık zaman dilimleri ile bakım görmektedir. Kullanım alanı çok olan bu otomatik bariyer sistemlerinin servis ağı da oldukça gelişmiş bir durumda olmaktadır. Gelişen servis ağı olası bir arıza durumuna acil olarak müdahale etmekte ve yaşanılan arızayı en hızlı şekilde çözmektedir.

Arnavutköy otomatik bariyer sistemleri düzenli aralıklar ile gerçekleşen bakımları ile uzun ömürlü kullanım sunmaktadır. Ortaya çıkabilecek olan sorun bakımlar sırasında fark edilerek olası büyük bir sorun ortaya çıkmadan onarım işlemi gerçekleşmektedir. Alanında uzman olan ekipler sorunu ortaya çıkmadan çözmekte ve farklı sebepler ile ortaya çıkan arızalara ise hızlı bir şekilde müdahale ederek kısa sürede sorunu çözmektedir.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: