Gökçeali Cad. Gökçeali Mah. No : 238 Çatalca/İSTANBUL
entr

Hadımköy Otomatik Kapı Sistemleri

24.01.2022
84
Hadımköy Otomatik Kapı Sistemleri

Hadımköy Otomatik Kapı Sistemleri

Hadımköy otomatik kapı sistemleri konusunda çağın gelişim gösterdiği teknolojik ve fonksiyonel işlevli kapı çeşitliliğini öne çıkarmaktadır. Otomatik kapı sistemleri herhangi bir insanın kapıya yaklaşması beraberinde algılama sistemi ile devreye girip açılıp kapanmasıdır. Giriş çıkış esnasında kontrolü sağlanarak güvenli geçiş özelliği sağlayan mekanizmalar olarak ta bilinmektedir.

Hadımköy otomatik kapı sistemleri ticari alanlarda da kullanılmaktadır. Ticari alanlarda faaliyet gösterenleri ise tek bir tuşa basılmasıyla bile tek yön açılma hareketi sağlanabilmektedir. Birçok özelliğin kapsandığı otomatik kapılar çeşitlerine ayrılan özelliklerde müşteri talebine göre imalatı yapılmaktadır. Otomatik kapıların hareket işlevini sağlayan şey ise yay mekanizması ve elektrik gücüdür. Elektriğin gücü sayesinde yay işlevi hareketlenmektedir.

Otomatik Kapı Sistemleri Avantajları

Otomatik kapı sistemleri avantajları genel bakımdan kullanım sıklığına göre değişkenlik sunmaktadır. Geçmiş yıllarda otomatik kapılar yerine kullanılmakta olan kapıların engelli insanlar için geçiş zorluğu sunduğu biliniyordu. Aynı şekilde yaşlı ve çocukların da giriş çıkışlarda zorlandığı biliniyordu. Özel kurumlar, işletmeler ve daha birçok alanda kullanılmaya başlanan otomatik kapılar sayesinde yaşanılan zorlukların tamamen bittiği görülmüştür. Otomatik kapıların genel avantajları ise belirtilen durumla sınırlı kalmayıp şu şekilde sıralanmaktadır.

  • Engelli, yaşlı ve çocuklar için kolaylık sunması
  • Tasarruflu özelliğe sahip olması
  • Mekânın daha modernize görünmesini sağlaması
  • Hızlı geçiş özelliği sunması
  • Ekonomik ve son teknoloji kalitesine sahip olması
  • İç mekânın ısı kaybını minimuma düşürmesi sayesinde iklimlendirme ürünlerine ihtiyaç duyulmaması

Yukarıda belirtilen Hadımköy otomatik kapı sistemleri avantajları genel özellikleri ile avantajlı yönlerini de açığa çıkartmaktadır. Birçok yönden kullanılmakta olan kapıların özel ve devlet kurumlarında, işletmelerde, restoran ve kafelerde, hastanelerde, bankalarda kullanıldığı bilinmektedir. Mağaza sistemlerinde ve dükkânlarda da kullanılan otomatik kapıların aynı zamanda güvenliği temsil ettiği bilinmektedir.

Hadimkoy-Otomatik-Kapi-Sistemleri
Hadımköy Otomatik Kapı Sistemleri

Otomatik Kapı Sistemleri Fiyatları

Hadımköy otomatik kapı sistemleri fiyatları ürünün türüne ve kullanılacak alana göre değişiyor olup seçilen kapının özelliğine göre de değişmektedir. Kullanılacak alanda gereksinim duyulan kapıların sayı âdeti de bu durumu değiştiren etken olduğundan net fiyat belirtilmesi doğru değildir. talep dahilinde oluşan diğer ekipman ve mekanizmaların işlevselliği ve fonksiyonunu arttıracak özellikler eklenmesi beraberinde en doğru fiyat bilgisi firmamız ile iletişime geçilmesi sonrasında alınabilmektedir.

Otomatik Kapı Motoru Fiyatları

Otomatik kapı motoru fiyatları kapsamında kullanılacak ürün detayı önemli yer tutmaktadır. Otomatik kapılar genel bakımdan elektrik gücü ile çalıştığı için otomatik kapı motoruna ihtiyaç duyulduğu bilinmektedir. İşlevselliğinin öne çıktığı bu konu giriş çıkışlarda açılıp kapanmasına istinaden kullanım sıklığını ve talebin doğru şekilde karşılanmasını da sağlamaktadır. Bu yüzden ürüne uygun şekilde seçilmesi gereken kapı motorlarının fiyatları değişken olduğu bilinmektedir.

Fotoselli Kapı Sistemleri

Fotoselli kapı sistemleri genel bakımdan cam veya görünen paslanmaz çelik krom çerçeveli camlar sayesinde imalatı yapılan otomatik kapı çeşitlerinden biri olarak bilinmektedir. Fotoselli kapılar enerji tasarrufu sağlayan kapı çeşidi olup giriş çıkış esnasında kontrollü şekilde kullanmanızı sağlamaktadır. Kapıya yaklaşıldığı an kişiyi algılayıp kendiliğinden açılabilen kapı türü olarak bilinir.

Fotoselli kapı sistemleri açısından insan gücüne gereksinim duyulmamaktadır. Zahmetsiz ve kolay bir kullanım şekli sunduğu için birçok kurum ve özel işletmelerde fotoselli kapı sistemi kullanılmaktadır. Hem estetik hem de dekorasyonlara uyması beraberinde çok sık tercih edilir. Ayrıca iç ortamdaki ısı dengesini koruyabilen kapı özelliği sunmaktadır. Giriş çıkış sıklığının çok fazla olduğu alanlar için firmamız tarafından önerilen ve talebe uygun olan fotoselli kapı sistemlerimiz sessiz ve opsiyonel şekilde çalışmaktadır.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: