Gökçeali Cad. Gökçeali Mah. No : 238 Çatalca/İSTANBUL
entr

Kurumsal

Anasayfa » Kurumsal

Kurumsal

Kurumsal, Otomatik kapılar için her türlü yan ürünün tedarik süreci, satışı, montaj hizmetleri, servis hizmetleri veren Çatalca Otomatik Kapı Sistemleri uzman bir kadroya ve montaj ekibine sahiptir.

Ev tipi alanlar, endüstriyel alanlar ya da ticari alanlarda kullanılan tüm kapı sistemleri için anahtar teslim hizmet verilir. Yana kayar otomatik kapı sistemleri, teleskopik kapı modelleri, kayar katlanır kapı modelleri, döner kapı modelleri, hermetik kapı modelleri, yüksek hızlı pvc kapı modelleri, panjur kepenk sistemli kapılar, pencere otomasyon sistemleri dahil her türlü otomatik kapı sistemi için kaliteli hizmet sunulur.

Kartlı geçiş sistemleri, fotoselli geçiş sistemleri, el sensörlü geçiş sistemleri, göz retina taramasıyla geçiş sistemleri, şifreli geçiş sistemleri modelleri dahil olarak müşterilerimize pek çok farklı model sunarız. Ürün yelpazesinin geniş olması ve uygun fiyat aralıkları ile yaşam alanınızı daha güvenli bir hale getirmenize yardımcı oluruz.

Satış elemanları ve satış sonrası teknik destek elemanları alanında uzman kişilerden oluşur. Satış sonrası teknik destek ile ürünler konusunda her zaman yardım alabilirsiniz. Yedek parça hizmeti ile kapı sistemlerinde yedek parça kaynaklı bir sorun olursa hızlı bir şekilde profesyonelce çözülür.

Yılların tecrübesi ve kaliteliği işçiliği müşterileriyle buluşturan firmamız sektöre birçok yeniliği getirmiştir. Çalışma prensibimiz çözüm odaklıdır ve ilkeli duruşumuz ile her türlü hizmeti müşterilerimizi memnun etme amacıyla veririz. Firmamızın amacı yılların oluşturduğu güveni sürdürmek ve her sene sektöre yenilik kazandırarak ülkemizde insanların daha güvenli yaşam alanlarına sahip olmasına katkı sağlamaktır.

Çalışanlarımız kendi alanları için uzmanlaşarak müşterilerimize eksiksiz hizmet sunarlar. Çözüm üretmek için yardımcı olan tecrübeli ekibimiz yaşam alanınıza en uygun kapı modelini sunarak size uygun fiyatlar ile karşılaşmanızı sağlar. Ürünlerimiz TSE standardına sahiptir.

Firmamız yenilikçi bir hizmet anlayışınıza sahiptir ve teknolojik gelişmeleri yakından izleyerek dünyayla aynı anda ülkemizde kullanmayı hedefler. Otomatik kapı sistemleri uluslararası projelendirme ve ürün standartlarına uygundur. Müşteri memnuniyetini ilke edinen firmamız garantili ürünler ile uzun yıllar boyunca yaşam alanınızda güvenli ve konforlu bir hayat sürmenizi sağlamayı hedefler.

BİZE ULAŞIN!

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: