Gökçeali Cad. Gökçeali Mah. No : 238 Çatalca/İSTANBUL
entr

Beylikdüzü Endüstriyel Seksiyonel Kapılar

22.01.2022
75
Beylikdüzü Endüstriyel Seksiyonel Kapılar

Beylikdüzü Endüstriyel Seksiyonel Kapılar

Beylikdüzü endüstriyel seksiyonel kapılar ticari alanlarda ve pek çok başka alanda araç giriş çıkışlarını düzenleyerek güvenlik oluştururlar. Isı yalıtımı yapması sebebiyle firmalar tarafından oldukça fazla tercih edilir.

Isı yalıtımı özelliği sayesinde kış aylarında içeriyi sıcak, yaz aylarında ise serin tutar. Otomatik olarak açılıp kapandığı için kış aylarında içerinin ısısını koruduğu için doğalgazdan da tasarruf edersiniz.

Tozlanma ya da nemlenme önleyici özellikte olduğu için her zaman hijyenik bir ortamda çalışma olur. Birçok farklı modeli ve renk seçeneği vardır. Modern tasarımları için firmanız için estetik bir görünüm sağlarlar. Toz tutmadığı için temizlemesi de kolaydır ve zaman almaz. Beylikdüzü endüstriyel seksiyonel kapılar elektrikle çalışır fakat eğer elektrik kesintisi olursa manuel olarak da kontrol edilebilir.

Manuel kontrol özelliği sayesinde elektrik kesintisi olsa bile işler devam eder.

Beylikdüzü Endüstriyel Seksiyonel Kapı

Endüstriyel seksiyonel kapı iş yeri, depo, nakliye sektörleri gibi birçok farklı alanda avantajlı kullanım sağlarlar. Panel kalınlıkları ve kapının boyutu alanın ölçülerine göre seçilir ya da özel olarak üretilir.

Kapı sistemi için hangi motorun kullanılacağı da kapının ve uygulama alanının özelliklerine göre belirlenir. Yalıtım için hangi dolgu malzemesinin kullanılacağı konutun bulunduğu çevresel koşullara bağlı olarak seçilir.

Panel sistemi sızdırmaz özelliğe sahiptir ve duvarla bağlantısı olan noktada da sızdırma yapmazlar. Beylikdüzü endüstriyel seksiyonel kapılar birçok avantajlı özelliğine nazaran uygun fiyat seçeneklerine sahiptir. Kapı sensör ile çalıştığı için kapıdan geçiş tamamlanmadıkça kapı kapanmaz.

Sensör sayesinde kapıya sıkışma gibi kazalar da meydana gelmez. Dikkat edilmesi gereken husus bakım zamanı geldiğinde aksatmadan yapılmasıdır. Kapı sisteminin bakımı uzman personel tarafından gerçekleştirilir. Doğru kullanım ve düzenli bakımla uzun seneler boyunca kullanabilirsiniz.

Beylikduzu-Endustriyel-Seksiyonel-Kapilar
Beylikdüzü Endüstriyel Seksiyonel Kapılar

Beylikdüzü Endüstriyel Seksiyonel Kapı Fiyatları

Birçok farklı modele sahip olan seksiyonel kapılar için fiyat aralıkları da çeşitlidir. Beylikdüzü endüstriyel seksiyonel kapılar alana özel tasarlanır ve sizin için en doğru sistemi seçmeniz sağlanır.

Bakım sırasında yayların işleyip işlemediğine bakılır. Yağlama yapılır ve tüm sistem bir sorun olup olmadığına dair kontrolden geçirilir. Sorunlu bir parça varsa öncelikle yerinde müdahale yapılır. Eğer servise gitmesi gerekiyorsa parça alınır. Endüstriyel seksiyonel kapı fiyatları uzun vadede oldukça ekonomiktir.

Garantili ürün aldığınız için arıza durumunda oldukça düşük maliyetler ile tüm bakım ve onarımınızı yaptırabilirsiniz. Kapıda bir arıza algılarsanız kesinlikle kendiniz müdahale etmemeli ve müşteri temsilciliği ile irtibata geçmelisiniz.

Eğer kişi kendi müdahale ederse sistem için daha kötü sonuçlar olabilir. Her durumda profesyonel destek almak sizin için çok daha avantajlı olan bir durumdur.

Beylikdüzü Endüstriyel Seksiyonel Kapı Motoru

Endüstriyel seksiyonel kapı motoru sistemin en çok çalışan parçasıdır ve dayanıklı motor sistemleri seçilir. Seksiyonel kapıların en çok beğenilen özelliklerinden bir diğeri de yatay veya dikey olarak açılan modellere sahip olmasıdır.

İçe ya da dışa doğru açılmadığı için alanda yer kaplamaz ve kullanımı kolay olur. Ses yalıtımı sayesinde çalışma alanınız daha konforlu olur. Beylikdüzü endüstriyel seksiyonel kapılar lojistik sektöründe de oldukça fazla kullanılır. Malları yüklerken ya da boşaltırken işin seri bir şekilde yapılabilmesini sağlarlar.

Sandviç panel sistemleri ile tasarlanırlar ve hangi modelleri seçerseniz seçin panellerin işlevleri aynı olur. Panellerin arasında poliüretan malzeme vardır ve izolasyon bu madde sayesinde gerçekleşir.

Sistemin nereye kadar açılacağı kontrol panelinden ayarlanabilir. Siz değiştirmedikçe kapının komutlarıyla oynanamaz. Yüksek bir güvenlik ve kontrol sağlamış olursunuz.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: