Gökçeali Cad. Gökçeali Mah. No : 238 Çatalca/İSTANBUL
entr

Silivri fotoselli cam kapı sistemleri

13.01.2022
83
Silivri fotoselli cam kapı sistemleri

Silivri fotoselli cam kapı sistemleri

Silivri fotoselli cam kapı sistemleri sensör sistemi ile açılıp kapanan otomatik kapı sistemleridir. Fotosel sistemi sayesinde cisimler algılanır. Işığa olan duyarlılıkları da ışığın ne derece yoğun geldiğine göre farklılık gösterebilir.

En çok kullanılan modelleri cam tasarımlardır. Üretimi paslanmaz çelik ile krom çerçevesiyle gerçekleştirilir. Kullanımı kalitelidir ve geçişleri kolaylaştırır. Kapı açılırken giriş çıkışlarda fiziksel güç kullanımına gerek yoktur.

Şık tasarımları ile ayrıca kapıların estetik güzelliği vardır ve dekorasyon için de avantaj sağlarlar. Fotoselli kapılar her türlü yapıya uyum sağlarlar. Farklı renk ve model seçenekleri mevcuttur. Kullanıldıkları mekanda soğukluk ve sıcaklık içinde dengeyi korumaya yardımcı olurlar.

Koruyucu yapısı sayesinde enerjiden de tasarruf etmiş olursunuz. Çalışma şekli sessiz olduğu için iş yerlerinde ve yoğunluk olan alanlarda sessiz bir şekilde çalışırlar ve iş verimini arttırırlar. Algılama yapması sayesinde kapıya bir cisim yaklaştığında sensör bunu algılar.

Sensör mikrodalga ya da kızılötesi sayesinde cisimleri algılar. Cisim algılaması olduğunda düşük voltaj ile bilgiyi panele gönderir ve kapı açılır. Kontrol paneli sayesinde kapı sistemi güvenli bir şekild yönetilmiş olur.

Fotoselli Cam Kapı

Kontrol paneli ile kullanılan Silivri fotoselli cam kapı yüksek teknolojiye sahiptir. Kapı sisteminin nasıl çalışmasını istediğinizi bu panele kumanda ettirdiğinizde siz değiştirene kadar aynı şekilde çalışır.

Sürekli açılma ve kapanma, gece olduğunda sürekli açık olma, gündüz olduğunda sürekli açık olma gibi komutlar verebilirsiniz. Kış ayları için kapı kanatlarının yarı kısma kadar açılması komutu verebilirsiniz. Bu şekilde soğuk hava engellenmiş olur.

Uzaktan kontrol edebilme şansınız olduğu için her seferinde kapının oraya gitmek zorunda kalmazsınız. Kontrol paneli bölgesi iç kısımda kapının üst kısmının ortasında bulunmaktadır. Fotoselli kapı kanatları tek bir tanesi en fazla 60 kg ağırlığına sahip olur. Eğer çift kanat kapı sistemi kullanmak isterseniz bu ağırlık 120 kg’a kadar çıkar.

Klasik sistemlerde cam kalınlığı 4mm olur fakat sizin isteğinize göre özel kalınlıkta üretilebilirler. Kapı sisteminin ağırlığı için uygun olan profiller kullanılmalıdır. Kapı sisteminin yüksekliği ise 2m’yi geçecek şekildedir. Motor kısımları sürekli çalışır ve komutlara göre hareket eder.

Günümüzde en çok kullanılan ürünler fotoselli kapılardır ve her türlü yapıda karşımıza çıkabilirler. Otomatik kayar kapı da denebilir.

Fotoselli Cam Kapı Fiyatları

Fotoselli kapıların birçok farklı modeli ve renk seçeneği vardır. Ayrıca uygulamak istediğiniz alana göre özel üretim yapılabilir. Fotoselli cam kapı fiyatları seçtiğiniz modele göre farklılık gösterir.

Birçok avantajlı özelliği ve uzun ömürlü olmasına rağmen uygun fiyat seçeneklerine sahip olan ürünlerdir. Alana giriş ve çıkışların kolay olmasını sağlarlar. Kapının alanına giriş yaptığınızda algılanırsınız ve kapı otomatik olarak açılır.

İçeri girdikten sonra algılama alanından çıktığınızda kapı otomatik olarak kapanır. Bu şekilde hem ısıdan hem de enerjiden tasarruf sağlamış olursunuz. Kullanımı zahmetsizdir ve montajı da hızlı gerçekleştirilir. Şık bir tasarımları olduğu için iş yerlerinde de oldukça fazla tercih edilirler.

Modern görünüm sayesinde iş yeriniz her zaman yeni bir imaja sahip olur. Isı kaybı minimum olduğundan dolayı doğalgazdan da tasarruf etmenizi sağlar. Bir alana girişler ve çıkışlar çok yoğunsa sessiz özelliği ekstra konfor sağlar. Hastane, otel, perakende satış alanları, alışveriş merkezleri gibi pek çok alanda artık fotoselli kapılar kullanılmaktadır.

Alışveriş merkezi ya da perakende satış noktalarında müşteri trafiği düzenlenmiş olur. Kontrol sağlanır ve kapıda tıkanma gibi durumlar yaşanmaz.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: