Gökçeali Cad. Gökçeali Mah. No : 238 Çatalca/İSTANBUL
entr

Silivri Seksiyonel Garaj Kapıları

22.01.2022
94
Silivri Seksiyonel Garaj Kapıları

Silivri Seksiyonel Garaj Kapıları

Silivri seksiyonel garaj kapıları poliüretan malzeme kullanılarak üretilirler. Endüstriyel alanda kullanılan seksiyonel garaj kapıları sandviç panellerden oluşur. Yüksek düzeyde güvenlik sağlarken aynı zamanda ısı yalıtımı yaparlar.

Sandviç paneller soğuk ya da sıcak hava akımından koruma sağlar. Nem ya da toz gibi olumsuz ögelerden muhafaza ederler. Kuvvetli rüzgara ya da yangınlara karşı dayanıklıdırlar. Darbelere ve sürtünmelere karşı sağlam yapıya sahiptirler. Kazaları önleyici yapıda olmaları nedeniyle depo, fabrika, hangar, istasyon gibi endüstriyel tesislerde çözüm odaklı kullanılırlar.

Endüstriyel tesisler için giriş ve çıkış yapan araç trafiğine göre istenilen ebatlarda üretimleri gerçekleştirilir. Ürünü satın aldığınızda garantili olarak gelir. Hem ses hem de ısı yalıtımı sağlarlar ve yüksek teknolojiye sahiptirler. Hava koşullarından tam koruma sağladıkları için hava depoları için en çok kullanılan ürünlerdir.

Seksiyonel garaj kapılarının yapısı ergonomiktir. Bu sebeple fabrikalar için avantajlı ürünlerdir. Taşıması kolaydır ve montajı da hızlı biter. Hızlı montaj sayesinde iş yerleri aynı zamanda zamandan tasarruf etmiş olurlar. Hem manuel hem de otomatik olarak tercih edebileceğiniz seksiyonel kapılar mevcuttur. Otomatik olduğunda sistem uzaktan kumanda ile kontrol edilir.

Silivri Seksiyonel Garaj Kapıları

Otomatik Silivri seksiyonel garaj kapıları işletmeler için uygun olan ürünlerden biridir. Kullanımı pratik olduğundan dolayı iş yerleri için avantajlıdır. Seksiyonel kapılar ayrılabilir parçalardan meydana gelir.

Montaj işlemleri için ürün demonte şeklinde getirilir ve hızlı bir şekilde montesi gerçekleştirilir. Seksiyonel kapılar birçok parçadan meydana geldiği için montajı ve bakımı uzman kişiler tarafından yapılmalıdır. Hem ticari amaçlı hem de konutlar için kullanılabilirler.

Seksiyonel kapılar fabrikalarda ürünlerin girişleri ve çıkışları için kullanılır. Depo, hangar gibi alanlarda, sanayi gösterim alanlarında, oto galerilerde, konutlar için otopark garaj kısımlarında, villa garaj kapıları için, showroom ürün sergilenmelerinde, sanayi siteleri için kullanılırlar.

Sağladıkları pek çok farklı avantaja göre seksiyonel kapıların fiyatları oldukça uygundur. Hangi sektör alanı için kullanılacaksa yalıtım özellikleri farklılık gösterebilir. Yalıtım özelliğinin avantajlarından biri de enerjiden tasarruf sağlanmasıdır.

Kullanım alanına göre seksiyonel kapılar özel olarak üretildikleri için nasıl bir alanda uygulanmak istediği doğru bir şekilde aktarılmalıdır. Otomasyon sisteminin nasıl olacağı ve ölçülere göre de sizin için en uygun fiyat belirlenir. Farklı renk seçenekleri arasından seçim yapabilirsiniz.

Silivri-Seksiyonel-Garaj-Kapilari
Silivri Seksiyonel Garaj Kapıları

Silivri Seksiyonel Garaj Kapıları Fiyatları

Seksiyonel kapıların renkleri ve modelleri farklı olabilir fakat üründe kullanılan sandviç panellerin özellikleri ortaktır. Silivri Seksiyonel garaj kapısı fiyatları seçeceğiniz modellere göre ve olmasını istediğiniz özelliklere göre farklılık gösterir.

Kullanılan sac sistemi kilitleme kısımlarıyla birleşik bir şekilde tasarlanır ve bu şekilde kullanılır. Birleşik kullanıldığı için de ayrılma gibi durumlar yaşanmaz. Seksiyonel kapıların en çok tercih edildiği alanlardan biri de fabrikalardır. Ürün yüklemeleri, boşaltmaları ve giriş çıkışlar için yüksek düzeyde güvenlik sağlarlar.

İşlemlerin hızlı olmasını sağladıkları için zamandan da tasarruf ettirirler. Normal kapılardan çok daha dayanıklı ve şık bir görünüme sahip olurlar. Üretimde kullanılan sandviç paneller çelikten üretilir ve dayanıklıdır. Sac levhalar galvanizden üretilir. Rulman, ray sistemi ve poliüretan da kullanılan diğer malzemelerdir.

Tüm kaliteli malzemeler bir araya geldiğinde uzun süre dayanıklı ve yalıtım özelliği olan bir ürün meydana gelir. Isı yalıtımı ve ses yalıtımı sayesinde alanın daha güvenli ve kaliteli olmasını sağlar. Birçok farklı renk seçeneği olduğu için her zevke hitap eden modeller vardır. Kapıların açılma yönü çatı kısmına paralel olarak en çok rastlanan modeldir.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: