Gökçeali Cad. Gökçeali Mah. No : 238 Çatalca/İSTANBUL
entr

Büyükçekmece Seksiyonel Garaj Kapıları

24.01.2022
94
Büyükçekmece Seksiyonel Garaj Kapıları

Büyükçekmece Seksiyonel Garaj Kapıları

Büyükçekmece seksiyonel garaj kapıları güvenliği sağlayan sistemleri ve estetik görünümleriyle günümüzde en çok kullanılan kapı sistemlerden biridir. Ürün aynı zamanda kullanışlı ve konforludur. Kapı sistemini kullanacağımız alanda çok fazla yer kaplamaması da bizim için önemlidir.

Kapı sistemini kullanırken hareketlerimizi kısıtlamamasına özen gösteririz. Bu sebeple sistem seçilirken istekler göz önünde bulundurulur ve alan için en uygun model seçilir. Otomatik garaj kapılarının kullanımı bize hem zamandan kazandırır hem de yüksek derecede güvenliğimizi sağlar.

Seksiyonel kapılar motor sistemi ile çalışırlar. Kapının açılması ve kapanması otomatik olarak gerçekleşir. Hem enerji tasarrufu hem de zaman tasarrufu sağlar. Seksiyonel kapılar tavana paralel olurlar. Büyükçekmece seksiyonel garaj kapıları iç kısma ya da dış kısma açılmazlar. Bu sebeple çok az alan kaplarlar. Direkt dışarı açılmadı için alan kaplamayan sistemlerdir.

Seksiyonel Garaj Kapısı Fiyatları

Teknolojinin gelişmesiyle birçok farklı model ve renk seksiyonel garaj kapısı modeli ortaya çıkmıştır. Seksiyonel garaj kapısı fiyatları seçtiğiniz modele göre farklılık gösterir. Birçok seçenek olduğu için de fiyat aralıkları farklıdır.

Isı ve ses yalıtımı sağlayan modeller ile yaşam alanınızı daha kaliteli hale getirirsiniz. Toz tutmadıkları için hijyenik ortamı korumuş olursunuz ve kendinize daha çok zaman ayırabilirsiniz. Uzaktan kumanda ile kontrol edilen seksiyonel garaj kapıları insan gücüne ihtiyaç duymayan sistemlerdir.

Büyükçekmece seksiyonel garaj kapıları uzaktan kumanda ile kontrol edilebildiği için araçla giriş yaparken aracınızdan çıkmanıza gerek kalmaz. Soğuk havalarda ya da akşam saatlerinde aracınızdan çıkmadan güvenli bir şekilde garajınıza giriş yapabilirsiniz.

Şık tasarımları ile her alanda karşımıza çıkmaya başlayan seksiyonel garaj kapıları her alanda yaygınlaşmaya başlamıştır. Kullanımı kolay olduğu için tercih edilir.

Buyukcekmece-Seksiyonel-Garaj-Kapilari
Büyükçekmece Seksiyonel Garaj Kapıları

Seksiyonel Garaj Kapısı Motoru

Seksiyonel kapıların birçok farklı kullanım alanı mevcuttur. Seksiyonel garaj kapısı motoru seçilirken de kullanılacak alanın özelliklerine ve modele uygun olarak seçilir. Fabrikalar için ürün giriş çıkış yapılan bölümlerinde, hangar ile depo kapılarında, konut otoparklarında, villa garaj kapıları için, sanayi sitesi alanlarında en çok kullanılan sistemlerdir.

Uygun fiyat seçeneklerine sahip olan Büyükçekmece seksiyonel garaj kapıları avantajlı özellikleri ile işlevsel sistemlerdir. Yalıtım özelliği oldukça yüksektir ve sızdırmazlık sağlar.

Yalıtım sayesinde enerjiden tasarruf etmenizi sağlar. Montaj öncesi uygulama yapılacak alanın ölçüsü alınır ve özelliklerine göre de en uygun model seçilir. Otomasyon sisteminin özellikleri de fiyatı etkileyen unsurlardan biridir.

Sandviç panellerin sistemi oluşturulduğu modellerde renkler farklı olsa da sandviç paneller benzer özellikler taşır. Sandviç panellerin arasında poliüretan malzemesi vardır ve yalıtım bu malzeme sayesinde sağlanır.

Seksiyonel Garaj Kapısı Montajı

Seksiyonel garaj kapısı montajı alanında profesyonel insanlar tarafından gerçekleştirilir. Isı yalıtımı yapması sayesinde kış aylarında ortamdaki sıcaklığı korur. Bu şekilde enerjiden tasarruf etmenizi sağlar.

Rüzgar izolasyonu sağladığı için konforlu bir yaşam alanı elde edersiniz. Sistem rulman teker sistemi ile hareket eder. Bu sistemde sürtünme azdır. Bu sebeple seksiyonel garaj kapılarının kullanım süresi oldukça uzundur. Büyükçekmece seksiyonel garaj kapıları doğru şekilde kullanılırsa uzun yıllar boyunca kullanılabilir.

Kullanım sırasında panellerde hasar oluşursa değişimi yapılır ve bakımı gerçekleştirilir. Bakım maliyeti düşük olduğu için satın alma sonrası size ekstra yüksek masraflar çıkarmaz.

Garaj için kullanılan seksiyonel kapılar diğer alanlarda nazaran daha ince olurlar. Uzaktan kumanda ile ya da butonla kontrol edilebilirler. Isı ve ses yalıtımı sayesinde yaşam alanınızda güvenliği sağlarken aynı zamanda konforlu hale getirirler.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: