Gökçeali Cad. Gökçeali Mah. No : 238 Çatalca/İSTANBUL
entr

Hadımköy Otopark Bariyer Sistemleri

24.01.2022
111
Hadımköy Otopark Bariyer Sistemleri

Hadımköy Otopark Bariyer Sistemleri

Hadımköy otopark bariyer sistemleri bazı ürünlerin desteklenmesi sayesinde kullanım imkânı sunan güvenlik tedbirleri amaçlı kullanılmaktadır. Kontrollü otopark geçişlerinin sağlanması yönünden kullanılması gereken ihtiyaç niteliğindedir. Birçok özellikleri bakımından ekipmanlarının fonksiyonu ve işlevi benzer olsa da teknik açıdan değişkendir. Otopark bariyer sistemleri bir bütün şekilde kullanılması gereken ürünlerdir. Hastane, site girişleri, depolar ya da garaj alanları gibi pek çok yerde aranılan ürün ihtiyacıdır. Araçların düzenli bir şekilde giriş çıkış yaptığı ya da geçiş yapmasını adına kontrollü güvenliği sağlayan ürün şekline öne çıktıkları bilinmektedir.

Hadımköy otopark bariyer sistemleri teleskopik olma özelliği ile tanımlanır. Ayrıca risk oluşturacak durumlar için engelleyici ürün desteği sunmaktadır. Bu sayede 4-6Mt arasında uzanabilen bariyer kolunun geçiş esnasında araç güvenliğini de sağladığı bilinmektedir. Çünkü bu ürünün genel özelliği araç trafiğindeki riskli durumların en düşük seviyeye gelmesini sağlamaktır. Kullanıldığı yerlerde avantajlı geçiş sistemi sunan ürün özelliği ile uzun süreli kullanım imkânı sunar. Ayrıca su geçirmez özellik sunması beraberinde her türlü hava koşulunda da kullanılabilen ürünlerdir. Bunun dışında peş peşe kullanımlar halinde bile hiçbir sorun oluşturmamaktadır.

Hadimkoy-Otopark-Bariyer-Sistemleri
Hadımköy Otopark Bariyer Sistemleri

Hadımköy Otopark Bariyer Sistemleri Özellikleri

Hadımköy Otopark bariyer sistemleri özellikleri bakımından birçok alan için mükemmel bir şekilde ürün ihtiyacını gidermektedir. Eş ya yükleme alanları, depolar, hastane giriş ve çıkışları ve araç trafiğinin çok sık görüldüğü yerlerde kullanılan bir üründür. Ergonomik yapılı ve uzun ömürlü ürün özelliği taşıyan otopark bariyer sistemlerinin genel özellikleri ise şu şekilde sıralanmaktadır.

  • Dayanıklı gövde yapısına sahip olan ürün niteliği taşıması
  • 6 saniyelik geçiş hakkı sayesinde açıp kapama işlevini ona göre ayarlayabilmesi
  • Kontrollü ve güvenli geçiş hakkı tanımlaması
  • Risk taşıyabilen durumları engellemesi
  • Uzun süreli kullanıma uygun olması
  • Elektromekanik ürün olmasından dolayı özel bakım gerektirmeyen ürün olması
  • Orta ve sık şekilde kullanılabilir özellik sunuyor olması

Otopark bariyer sistemleri özellikleri ile ilgili yukarıda belirtilen bazı avantajların haricinde sayılabilecek pek çok teknik ve genel özelliklerin bulunduğu bilinmektedir. Bu yüzden çok yönlü güvenlik fonksiyonu olarak görülmesi mümkün olan bir mekanizmadır. İnsan gücü gerektirmemesi ve otomatik şekilde kontrolü sağlanabilmesi de mümkün olan özelliktedir. Farklı ürün desteği ya da ekipmanları ile bazı yerlerde maksimum güveni sağladığı bilinmektedir. İkaz lambası türündeki ürünlerin otopark bariyer sistemleri içinde çok sık kullanıldığı bilinmektedir. Ayrıca tepe lambası şeklinde bilinen ürünlerde otopark bariyer sistemleri içinde yer alan ürünlerdir. Ayrıca kurulum sonrasında özel bakıma ihtiyaç duyulmadığından hiçbir şey yapmanıza da gerek kalmayan işlevsel ürünlerdir.

Otopark Bariyer Sistemleri Kullanımı

Otopark bariyer sistemleri kullanımı bakımından birçok araç trafiğinin bulunduğu yerlerde zorunluluk taşıyan ürünler şeklinde değerlendirilmektedir. Özellikle hastaneler, otoparklar, site girişler en sık bariyer sistemini göreceğiniz yerler olup kullanılan alan açısından verilmiş örneklerdir. Pek çok alanda da kullanılan ürünlerdir. Kontrollü araç geçişlerini sağlayan sistemin uzun ömürlü tasarımlar şeklinde üretilmiş olması pek çok açıdan önemini de vurgulamaktadır. Ürünün genel yapısı beraberinde kontrolsüz şekilde gelişen ve risk oluşturan araç geçişlerini de engelleyici özelliğe sahip olduğu bilinmektedir.

Otopark bariyer sistemleri kullanımı öncesinde montajının çok olduğunu belirtmek gereklidir. Bariyer sistemleri otomatik kalıp şeklinde dizayn edilmiş olup kullanılacak alana göre set ve ekipmanlarıyla firmamız tarafında satılmaktadır. AVM giriş çıkışlarında da gördüğünüz üzere eşya yükleme, depolar, hastane giriş çıkışları, site giriş çıkışları ve garajlarda da çok sık kullanılan ve kullanılması gerekli olan ürünlerdir.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: