Gökçeali Cad. Gökçeali Mah. No : 238 Çatalca/İSTANBUL
entr

Kumburgaz Otomatik Panjur Sistemleri

23.01.2022
86
Kumburgaz Otomatik Panjur Sistemleri

Kumburgaz Otomatik Panjur Sistemleri

Kumburgaz otomatik panjur sistemleri kullanışlı olması sayesinde evlerde sıklıkla tercih edilmektedir. Panjurlar dekorasyon öğeleri olarak da oldukça şık bir görünüm sunmaktadır. Fakat bu panjur sistemlerinin temizlenmesi ve de bakımı geleneksel perdelere nazaran biraz daha zordur. Perdelerin yıkanması çamaşır makinesi ile kolaylıkla yapılmaktadır. Ancak panjur sistemlerinin temizleme işlemi belirli bir şekilde yapılmalıdır. Bunun için profesyonel temizlik firmalarından destek alınmaktadır.

Kumburgaz Otomatik Panjur Sistemleri Temizliği Nasıl Yapılmalı?

Otomatik panjur sistemleri temizliği nasıl yapılır konusu oldukça merak edilen bir konudur. Bunun için öncelikle bakım ve de temizlik talimatlarını kontrol etmeniz gerekmektedir. Eğer talimatları kaybettiyseniz ve panjurlarınızın her zaman temiz ve bakımlı görünmesini istiyorsanız toz fırçası, su, bulaşık süngeri gibi ekipmanlara ihtiyacınız olacaktır. Ancak siz uğraşmak istemiyorsanız, yukarıda da belirttiğimiz gibi uzman bir temizlik firmasından destek almanız son derece faydalı olacaktır.

Kumburgaz otomatik panjur sistemleri olarak bu konuda da size doğru yönlendirmeler sağlayarak müşteri memnuniyetini korumaya devam ediyoruz.

Kumburgaz Otomatik Panjur Tamiri Nasıl Yapılır?


Kumburgaz otomatik panjur tamiri nasıl yapılır sorusuna yanıt verebilmek için önce panjur arızasının nedenlerinin tespit edilmesi ve buna istinaden çözümlerin sunulması gerekmektedir. Panjur arızasının tespit edilebilmesi için firmamızı arayarak bizlere ulaşmanız sonrasında ekiplerimiz hemen harekete geçerek panjur arızası tespit çalışmalarına ivedilikle başlayacaklardır.

En sık karşılaşılan arızlar arasında panjur sıkışması, motor arızaları, kumanda arızaları, kumanda kalıcı kart arızaları gibi sorunlar bulunmaktadır. Arızaların tekrar tekrar oluşmaması için doğru tespitlerin yapılması son derece önemlidir. Bu nedenle tamir işlemlerinin profesyonel bir ekip tarafından yapılması tavsiye edilmektedir. Kumburgaz otomatik panjur sistemleri ile bu konuda tam desteği firmamızdan hızlı bir şekilde alabilirsiniz.

Kumburgaz-Otomatik-Panjur-Sistemleri
Kumburgaz Otomatik Panjur Sistemleri

Kumburgaz Otomatik Panjur Motoru Tamiri Yapılır mı?


Kumburgaz otomatik panjur motoru tamiri maliyetli bir iştir. Bu nedenle sıfır garantili bir panjur motoru tamiri, motorun fiyatından daha yüksek olabileceğinden genellikle yapılması tercih edilmemektedir. Panjur motorlarının arızalanması gibi bir durum söz konusu olduğunda genellikle panjur motoru değişimi tavsiye edilmektedir.

Öncelikle panjur motorunun neden arızalandığı doğru bir şekilde tespit edilmelidir. Aynı zamanda sorunun tekrarlanmaması için panjurun tipi ve de ağırlığına uygun bir motor kullanılması doğru olacaktır.

Kumburgaz otomatik panjur sistemleri olarak panjur motoru fiyatları ve de değişimleri için firmamızı arayarak bizlere ulaşabilir ve hızlı bir şekilde hizmet alabilirsiniz.

Kumburgaz Otomatik Panjur Tamiri Fiyatları


Kumburgaz otomatik panjur tamiri fiyatları, arızanın tespit edilmesinin ardından yedek parça, işçilik ve de kullanılacak malzemeye göre farklılık göstermektedir.

Firmamıza ulaşarak panjur arızası ile ilgili detaylı bilgi vermeniz sonrasında size ortalama bir tamir fiyatı verilecektir. Arıza çeşidine göre fiyatlar değişmektedir. Fiyatlar belirlenirken yedek parçaların orijinal olup olmaması, kalitesi ve de garantili olup olmaması göz önünde bulunmaktadır.

Kumburgaz otomatik panjur sistemleri olarak kullanılan tüm panjur yedek parçaları orijinal olmaktadır. Bu garanti süreleri ise minimum 2 Yıl olarak sunulmaktadır. Firmamız otomatik panjur sistemlerinin imalatı ve montajı konusunda müşterilerine en uygun fiyatları ve kaliteli işçiliğini sunmaktadır. İstanbul Kumburgaz ve çevresinde uzman kadromuz ile otomatik panjur satışları, imalat, montaj, tamir, bakım ve de onarım hizmetleri ile ilgili bilgi alabilmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Uygun fiyatlar ve de kaliteli işçilik için bizimle iletişime geçmeye sizi davet ediyoruz. Sadece Kumburgaz değil, İstanbul’un tüm ilçe ve de semtlerine güven, memnuniyet ve kalite ile hizmet vermeye devam ediyoruz.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: