Gökçeali Cad. Gökçeali Mah. No : 238 Çatalca/İSTANBUL
entr

Beylikdüzü Otomatik Yana Kayar Kapı Sistemleri

22.01.2022
84
Beylikdüzü Otomatik Yana Kayar Kapı Sistemleri

Beylikdüzü Otomatik Yana Kayar Kapı Sistemleri

Beylikdüzü otomatik yana kayar kapı sistemleri bahçe girişlerinde en çok tercih edilen kapı sistemleridir. Çiftlik, site, bahçe, endüstriyel tesis gibi birçok farklı alanda giriş ve çıkışların kontrol edilmesini sağlarlar.

Sistem ray üzerinde çalışır ve otomatik olarak harekete geçer. Ray sisteminin yanında günümüzde havada duran yana kayar kapı sistemleri de vardır. Kapının koyulacağı alanın büyüklüğüne uygun olarak hem kapı ölçüsü belirlenir hem de motor seçilir.

Motor seçimi doğru yapıldığında kapı hızlı ve kolay bir şekilde hareket eder. Elektrik ile çalışan kapı sistemlerinden bazıları aküyle de çalışabilir. Uzaktan kumanda kontrolü ile kullanımı zahmetsiz ve güvenli sistemlerdir. Beylikdüzü otomatik yana kayar kapı sistemleri kartlı geçiş sistemi ile yüksek güvenlik sağlar.

Sisteme tanımlı kartlar olmadığı sürece kimse alana giriş yapamaz ve araçlar giriş çıkışları kontrol altına alınır.

Otomatik Yana Kayar Kapı Sistemleri Fiyatları

Otomatik yana kayar kapı sistemleri fiyatları farklı model seçenekleri olduğu için uygun seçeneklere sahiptir. Dikkat edilmesi gereken husus alana uygun kapı modelini seçmek ve doğru ölçüler almaktır.

Yana kayar kapılarda kapılar bir yere kadar açılır. Bu nokta kontrol paneli ile ayarlanabilir. Durma noktası ayarlandığında kapı her seferinde aynı noktada durur ve kalan aralıktan girişler ve çıkışlar gerçekleşir.

Fotosel sistemine sahip olduğu için kapıdan geçişler her zaman güvenlidir. Beylikdüzü otomatik yana kayar kapı sistemleri fotosel sistemi ile kapıda bir cisim algıladığı sürece kapanma zamanı gelse bile cisim geçiş yapana kadar kapanmaz.

Bu sistem ile araçların ya da kişilerin zarar görmesi de tamamen engellenmiş olur. Fotosel sistemi cismi algıladığında motor kısmına referans gönderir ve bu referans gönderilene kadar sistem çalışmaz.

Beylikduzu-Otomatik-Yana-Kayar-Kapi-Sistemleri
Beylikdüzü Otomatik Yana Kayar Kapı Sistemleri

Otomatik Kayar Kapı Sistemleri

Özel üretim yapılan otomatik kayar kapı sistemleri sipariş verdiğinizde hızlı bir şekilde montaj için gelinir. Montaj işlemleri alanında uzman kişiler tarafından gerçekleştirilir.

İş yeri ya da konut bahçesi girişlerinde güvenliği sağlayan otomatik kapılar ile yaşam alanımızı kendimiz ve diğer insanlar için daha güvenli bir hale getirmiş oluruz. Beylikdüzü otomatik yana kayar kapı sistemleri otomasyon ile çalıştığı için açılır kapanırken insan gücüne ihtiyaç duymazlar.

Araç trafiğinin yoğun olduğu alanlarda eğer manuel bir kapı sistemi kullanılırsa bu hem çok yorucu hem de zaman kaybı olur. Otomatik sistemler ile zamandan ve insan gücünden tasarruf etmiş olursunuz.

Uzaktan kumanda ile kontrol olduğu için araç girişi yapacağımız zaman araçtan dışarı çıkmak zorunda kalmayız. Soğuk havalarda ya da akşam vakitlerinde aracımızdan çıkmadan güvenli bir şekilde evimize girmiş oluruz.

Otomatik Kayar Kapı Sistemleri Fiyatları

Otomatik kayar kapı sistemleri fiyatları bütçenize uygun seçenekler ile kaliteli ve dayanıklı malzemeden üretilirler. Uzun seneler boyunca aynı verimle kullanmaya devam edebilirsiniz.

Kapı sistemi genel olarak tek kanatlı tercih edilir. Giriş kısmı uzun ve darsa en uygun kapı modeli yana kayar kapı sistemleridir. Beylikdüzü otomatik yana kayar kapı sistemleri dar girişe sahip bahçeler için de oldukça uygundur. İçe doğru ya da dışa doğru açılmadığı için yerden de kaybınız olmaz.

Kapı sisteminin hareketleri sert değil yumuşak olur ve kullanımı bu sebeple kolaydır. Demir, ahşap, alüminyum veya ferforje malzemelerinden üretilirler. Bakımı düzenli olarak yapılması gerekir. Bakım doğru yapılır ve kapı sistemi doğru kullanılırsa uzun seneler boyunca yeni bir sistem yaptırmanız gerekmez. Uzun vadede yana kayar kapılar oldukça ekonomiktir.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: