Gökçeali Cad. Gökçeali Mah. No : 238 Çatalca/İSTANBUL
entr

Kumburgaz Otomatik Kepenk Sistemleri

23.01.2022
101
Kumburgaz Otomatik Kepenk Sistemleri

Kumburgaz Otomatik Kepenk Sistemleri

Kumburgaz otomatik kepenk sistemleri güvenlik için kullanılabilecek en estetik otomatik kapı türleri arasında yer alır. Mini pencereli modelleri de bulunmaktadır. Bu sayede güvenliğin yanında mini pencere ile gözlem de yapılabilmektedir. İçi dolgulu, alüminyum paneller yanında endüstriyel tip, içi boş profiller gibi son derece uzun süreli kullanım sunan otomatik kepenk sistemleri de bulunmaktadır.

Yüksek ve güçlü malzemelerden üretilen ve uygun şekilde montajı yapılan otomatik kepenk sistemleri uzun yıllar kullanım sunmaktadır. İyi bir kullanım ve muhafaza ile bu uzun süre kullanım sağlanabilmektedir. Otomatik kepenk sistemlerinde bir sorun ile karşılaşırsanız Kumburgaz içerisinde onarıma ihtiyaç duyarsanız sizin için burada destek vermeye hazırız.

Otomatik Kepenk Sistemleri Tamiri Nasıl Yapılır?

Otomatik kepenk sistemleri tamiri konusunda uzman bir firma olarak kırık yay, hasarlı yuva vb. parçaları bularak sizin için değişim yapabilmekteyiz.  

Kaliteli parçalar ile üretilen ve iyi bir şekilde kullanılan otomatik kepenk sistemlerinde dahi paletlerin aşınması, motorun bozulması gibi sorunlar ortaya çıkabilmektedir. Kumburgaz otomatik kepenk sistemleri ile tamir edilecek, değiştirilmesi gerekecek parçalara kısa sürede çözüm bulabilirsiniz. Özellikle hava koşulları nedeniyle oluşabilecek bu gibi problemleri hızlı bir şekilde çözüme kavuşturarak onarımı sağlayabilirsiniz.

Otomatik kepenk sistemlerinde kırılma gibi bir durumda genel olarak paletlerin raylardan dışarı çıkması söz konusu olmaktadır. Yanlış kullanım, arabanın vurması gibi durumlar bu sorunlara neden olabilmektedir. Ancak herhangi bir durumdan ötürü tamir söz konusu olur ise eğitimli bir teknisyenden destek almak son derece doğru bir adım olacaktır. Bu nedenle kırılma, parça kopması gibi durumlar olduğu anda teknisyen gelene kadar otomatik kepenklerin kullanılmaması gerekmektedir. Ardından da hemen firmamız ile iletişime geçerek soruna kısa sürede çözüm bulabilirsiniz.

Kumburgaz-Otomatik-Kepenk-Sistemleri
Kumburgaz Otomatik Kepenk Sistemleri

Otomatik Kepenk Servisi

Kumburgaz bölgesinde otomatik kepenklerin onarılması gibi bir durum söz konusu olduğunda, her zaman en iyi Kumburgaz otomatik kepenk servisi hedeflenmelidir. Mekanizmada bir sorun yaşayabilir ya da motorda bir sorun ile karşılaşabilir, kırık yay ya da ayarlanma sorunu yaşayabilirsiniz. Kapı sıkışması durumunda en kısa sürede onarılmasını istiyorsanız firmamız ve uzman kadromuz ile iletişime geçerek servis hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz.

Kumburgaz otomatik kepenk sistemleri ile aynı gün Kumburgaz mahallesinde otomatik kepenk onarımımızla, kapınızı tekrar çalıştırmanıza yardımcı oluyoruz. Böylece kısa sürede yüksek kaliteli bir kapı kullanma rutinine geri dönmenizi sağlıyoruz.

Otomatik Kepenk Bakımı

Otomatik kepenk bakımı söz konusu olduğunda verebilecek en iyi ipucu bakımının zamanında yapılmasıdır. Kumburgaz otomatik kepenk sistemleri ile otomatik kepenk bakımında zamanında ve doğru onarım sağlanmaktadır.

Bakımı düzenli bir şekilde yapılan ve düzgün çalışan bir otomatik kepenk ile bakımları aksatılan otomatik kepenkler arasında onarım konusunda büyük farklar oluşacaktır. Bu sebeple Kumburgaz bölgesinde fazla para ve de zamana ihtiyaç kalmadan zamanında bakımlarının yapılmasını sağlayarak çok daha güvenli ve uzun süreli kullanım sunmaktayız.

Otomatik kepenk sistemleri son derece güvenli ve kullanımı kolay kapı türleridir. Günümüzün en gerekli ürünlerinden biri olarak otomatik kepenkler, firmamız kalitesi ve sahip oldukları niteliklerle  müşteri memnuniyetini ön planda tutarak hizmet vermektedir.

Kumburgaz otomatik kepenk sistemleri sayesinde firmamızın üretimindeki kalite standartlarının yanı sıra imalat, tamir, bakım ve montaj hizmetleri de tarafımızdan verilmektedir. Tam donanımlı servislerimiz ve uzman kadromuz ile yılların deneyimleri neticesinde otomatik kepenk sistemleri konusunda tüm ihtiyaçlarınızı karşılıyoruz. Müşterilerimize 7/24 hizmet anlayışı ile yaklaşmaktayız. Evlerde, iş yerlerinde, depolarda, kuyumcularda, mağazalarda vb. birinci sınıf motorlu kepenk sistemlerine kısa bir süre içerisinde sahip olabilirsiniz.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: