Gökçeali Cad. Gökçeali Mah. No : 238 Çatalca/İSTANBUL
entr

Kumburgaz Fotoselli Cam Kapı Sistemleri

23.01.2022
75
Kumburgaz Fotoselli Cam Kapı Sistemleri

Kumburgaz Fotoselli Cam Kapı Sistemleri

Kumburgaz fotoselli cam kapı sistemleri sayesinde araçların, insanların geçişlerini kolaylaştırabilir, zaman tasarrufu ve güvenliği sağlayabilirsiniz.

Gelişen teknoloji sayesinde günümüz mimarisinde sıklıkla kullanılan fotoselli cam kapı sistemleri uygulama yapılacak alana, montaj yeri hacmine göre tasarlanmaktadır. Genel olarak ev, iş yeri, depo, site, alışveriş merkezi ve de fabrikalarda kullanılan fotoselli cam kapı sistemleri hayatı oldukça pratikleştirmektedir. Bu sayede çok daha hızlı ve pratik bir şekilde yaya geçişi ile mal kabullerinin yapılması sağlanmaktadır.

Fotoselli Cam Kapı Sistemleri Uygulama Seçenekleri

Fotoselli cam kapı sistemleri uygulama seçenekleri arasında tek kanat (bir hareketli kanat, sol ya da sağ yana doğru açılır), çift kanat ( iki hareketli kanat iki yöne doğru açılan cam kapılar) ve teleskopik (iki hareketli kanat tek yöne katlanarak açılan) cam kapı sistemleri bulunmaktadır.

Fotoselli cam kapı, günlük hayatımızın her yerinde gördüğümüz, ana giriş veya orta giriş kapısı olarak değerlendirdiğimiz için harekete duyarlı kapı olarak kullanıldığı için otomatik kapı kategorisine girer. Otomatik olarak yana açılan fotoselli tek veya çift sürgülü olabilir ve hareket algılandığında üst taraftaki sensör aracılığıyla açılır. Ayrıca, zaman zaman iç mekânın otomatik olarak temiz hava ile dolmasını sağladığı için yoğun çalışma laboratuvarları, kalabalık alışveriş merkezleri vb. yerlerde faydalı olan farklı bir avantaj sunar. Binanın mimari yapısına göre projelendirilip montajı yapılan Kumburgaz fotoselli cam kapı sistemleri ile sizlere hizmet verme ayrıcalığına sahiptir.

Fotoselli Kapı Sistemleri ve Fiyatları

Fotoselli kapı sistemleri ve fiyatları oldukça caziptir. Ofislerde, restoranlarda, hastanelerde,  havaalanlarında, mağazalarda, bankalarda, marketlerde ve otellerde yaygın olarak kullanılan fotoselli kapıların fiyatlarını firmamız bünyesinde en uygun şekilde sorgulayabilirsiniz. İş ve çözüm ortağı olarak en kaliteli fotoselli sağlayacağımızın garantisini veriyoruz. Kuruluşumuzdan bu yana, fotoğraf kapılarımız, yüz binlerce insanın geçtiği son teknoloji ürünler olarak üretilmiştir.

Otomatik ayarlı ve rastgele çekirdek açmalı sistemlerde, manuel olarak ayarlanabilen gece modu ve açık mod sistemlerinde çalışır. TSE standardına göre üretilen Kumburgaz fotoselli cam kapı sistemleri, trafiğin yoğun olduğu alanlarda çok kolay iş görür. Işıklı kapı sistemi diğer kapılara göre daha şık görünüyor, daha hızlı çalışıyor ve daha güvenli tarafta bir şifre paneli ile kullanılıyor.

Kumburgaz-Fotoselli-Cam-Kapi-Sistemleri
Kumburgaz Fotoselli Cam Kapı Sistemleri

Fotoselli Kapı Sistemleri Teknik Bilgiler

Fotoselli kapı sistemleri teknik bilgiler incelendiğindeyaya ve araç trafiğinin en yoğun olduğu yerlerde giriş ve çıkışlar için kullanıldığı görülmektedir. Estetik görünümleri, uzun süre kullanım sağlaması ve çalışma hızı ile günlük hayatımızda hemen hemen her yerde karşımıza çıkmaktadırlar. Mağazalar, hastaneler, bankalar, marketler, iş yerleri, oteller, alışveriş merkezleri gibi alanlarda sıklıkla kullanılırlar. Kumburgaz fotoselli cam kapı sistemleri ile enerji tasarrufu da sağlanmaktadır. Isı kaybını önleyen özellikleri ile yazın sıcaktan kışın ise soğuktan koruma sağlamaktadır. Bu sayede iç ortam havası da korunmuş olacaktır.

Kumburgaz fotoselli cam kapı sistemleri sayesinde kullanılan alana ve güvenlik seviyesine göre kartlı geçiş, parmak izi okuyucu, manuel kontrol butonu gibi geçiş sistemlerine de olanak tanımaktadır. Firmamızın sunduğu kaliteli ve de güvenli, etkin fotoselli cam kapı sistemleri ile siz de dilediğiniz geçiş sistemlerini entegre edebilir ve kullanımı sağlayabilirsiniz.

Uzun süre kullanım imkanının bulunması, güvenlik sağlaması ya da enerji tasarrufu sağlaması ile ön plana çıkan fotoselli cam kapı sistemleri ile ihtiyaç duyduğunuz alana montajı, gerekli tasarımlardan sonra yapılmaktadır. Satış sonrası hizmetlerimizden de faydalanarak teknik destek ekibimizden 7/24 hizmet alabilirsiniz.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: