Gökçeali Cad. Gökçeali Mah. No : 238 Çatalca/İSTANBUL
entr

Çatalca Hızlı PVC Kapılar

24.01.2022
82
Çatalca Hızlı PVC Kapılar

Çatalca Hızlı PVC Kapılar

Çatalca hızlı PVC kapılar, iş yerinizde bulunan kapıların çok hafif olmasını aynı zamanda güvenli ve hızlı çalışmasını sağlayan kapılar olmaktadır. Hızlı trafik akışının olduğu iş yerlerinde en güvenilir çözüm için iş yeri sahipleri hızlı PVC kapı sistemini düşünmektedir.  Ayrıca artı ya da eksi hava akımı iş yerinde yapılan işi etkilemesin isteniyorsa da hızlı PVC kapılar bir çözüm olmaktadır. Toz, nem, gürültü baş ağrısı yaptığı gibi bu durum da strese ve gerginliğe neden olmaktadır. Toz, nem ve gürültü gibi dış etkenlerden korunmak için ise Çatalca hızlı PVC kapılar çözüm hizmeti sunmaktadır. Bu kapılar kapı görevinin yanında yalıtım işlevi de görmektedir.

Hızlı PVC kapılar esnek yapıları sayesinde son derece kolay bir kullanıma sahip olmaktadır. Bu kapılar istenilirse iç mekân içerisinde kullanılmakta istenilirse de dış mekân için kullanılmaktadır. Kullanılacak olan alanın ölçülerine göre imal edilmekte olan bu kapıların iç mekânda en çok kullanıldığı ölçü ise 5 metre genişlik ve 4 metre yükseklik olan ölçü olmaktadır.

Çatalca hızlı PVC kapılar özel bir fren tertibatı ile donatılan güçlü bir motor sistemi ve bütünleşmiş siviç sistemine sahip olmaktadır. Branda, kapı genişliği boyuna göre tasarlanan tambur sistemi üzerine direk sararak toplanmaktadır. Motor sistemi ise şafta direk olarak geçirilmekte ve bir kulak ile ana gövdeye sabitlenmektedir. Brandanın düzgün bir şekilde durabilmesi ve yerçekimi ile kendiliğinden serbest bir şekilde inebilmesi adına kapı alt kenarlarında kapı genişliği kadar alt baza profili bulunmaktadır.

Catalca-Hizli-PVC-Kapilar
Çatalca Hızlı PVC Kapılar

Hızlı PVC Kapı

Hızlı PVC kapı, esnek PVC ve polyesterden üretilmektedir. Kapı açılması ile rulo olarak yukarıda toparlanması ile mekânda oluşacak olan yer kaybını önlemektedir. Kapıların imalatlarında ve üretimlerinde oluşan garantili çalışma modeli montajda da sunulmakta bu da kullanacak kişilerde güven oluşturmaktadır. Çatalca hızlı PVC kapılar uzman ekipler ile üretimini tamamlayarak yine uzman ekipler ile kullanılacak alana monte edilmektedir.

Tamir ve tadilat işleri en az üretim işlemi kadar önem taşımaktadır. İyi bir ustalığın bulunmadığı durumlarda sorun büyümekte ve kapının kullanılmama süresi uzamaktadır. Sağlam ve güven veren bir tamir işlemi için ise hızlı PVC kapı servisleri ile iletişime geçmek gerekmektedir. Hızlı PVC kapı servisleri kapılardan olan herhangi bir arıza durumu, çalışmama durumunda kullanıcılarına hızlı ve ilgili bir şekilde dönüş sağlamaktadır. Kapıda oluşan arızanın en hızlı şekilde giderilmesini ve kapının yeniden sorunsuz bir şekilde hizmet vermesini bu uzman servisler sağlamaktadır.

Çatalca hızlı PVC kapılar fiyat olarak ise sundukları kullanım özellikleri, kolaylığı ve estetikliğinin yanında cüzi bir miktar olarak kalmaktadır. Bunun yanı sıra kapının hangi boyutta olacağı, kapının hangi alanda kullanılacağı, tasarımı gibi durumlar da hızlı PVC kapıların fiyatını belirleyen unsurlar olmaktadır.

İstanbul Çatalca Hızlı PVC Sarmal Kapılar

İstanbul Çatalca hızlı PVC sarmal kapılar en çok fabrika ve depo kapıları olarak kullanılmaktadır. Burada malzeme giriş ve çıkışları yoğun olduğu için hızlı ve sık sık kapı açılıp kapanmasına ihtiyaç olmaktadır. Bu noktada hızlı PVC kapılar bu işlemi üstlenmektedir. Çatalca hızlı PVC kapılar fabrika ve depo gibi alanlarda kullanım kolaylığı sağlamasının yanı sıra hem mekânda az yer kaplamakta hem de alanın ısı kaybını en az miktara indirmektedir. Kapılarda bulunan emniyet fotoseli ise kapıların güvenli bir şekilde kullanımını sağlamaktadır. Elektrik kesimi gibi durumlarda ise kapıların manuel olarak kullanılma imkânı bulunmaktadır.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: