Gökçeali Cad. Gökçeali Mah. No : 238 Çatalca/İSTANBUL
entr

Silivri Endüstriyel Seksiyonel Kapılar

22.01.2022
98
Silivri Endüstriyel Seksiyonel Kapılar

Silivri Endüstriyel Seksiyonel Kapılar

Silivri endüstriyel seksiyonel kapılar araç girişi ve çıkışı için güvenliği ve düzeni sağlar. Endüstriyel alanlar ve işletmeler için günümüzde en çok tercih edilen giriş ve çıkış kapılarıdır.

En avantajlı özelliklerinden biri yalıtım sağlaması ve işletmeyi sıcak ya da soğuk hava dalgasından korumasıdır. Aynı zamanda alanı tozlardan ve nemden de korur. Yüksek derecede güvenlik sağlaması ve diğer özellikleri ile oldukça avantajlı bir kullanım sağlar.

Farklı model ve renk seçeneklerine sahiptirler. Elektrik ile çalışan ve otomatik kullanılan seksiyonel kapılar eğer elektrik kesilirler manuel olarak da kullanılabilecek şekilde üretilmişlerdir. Bu şekilde çalışma sırasında aksama olmaz.

Depo, nakliye firmaları, iş yerleri için giriş çıkışlarda hem düzeni hem de güvenliği sağlarlar. Uygulama yapılacak alana göre kapının modeli, panellerin kalınlığı, panel ağırlıkları, kapının motoru, kullanılan dolgu malzemeleri, yalıtım özellikleri gibi konular üretimi belirler.

Paneller hem kendi arasında sızdırmazdır hem de zemin ve duvar arasında da sızdırmazlık sağlarlar. Sert rüzgarlara dayanıklı olan ürünlerdir. Ürünün modeli ve ne şekilde üretileceği de müşterinin isteğine bağlıdır. Parmak sıkışmaları ya da yayların kırılması gibi durumlara karşı da emniyetlidirler.

Endüstriyel Seksiyonel Kapı

Seksiyonel kapıları kullanırken dikkat etmeniz gereken hususlardan biri bakımının doğru ve zamanında yapılmasıdır. Endüstriyel seksiyonel kapı periyodik olarak bakıma ihtiyaç duyar ve bakımları düzgün yapıldığında uzun seneler boyunca kullanmaya devam edebilirsiniz.

Bakım yapılırken uzman teknik personel gerçekleştirir. Yay kısımlarının düzgün çalışıp çalışmadığı, diğer özelliklerinde bir problem olup olmadığı kontrol edilir. Yağlama gereken bölgelere bakım yapılır, tüm kapı sistemi kontrol edildikten sonra bakım biter.

Bakımın yanında eğer bir arıza veya problem yaşanırsa kişi müdahalede bulunmamalı hemen teknik servis ile irtibata geçmelidir. Seksiyonel kapılar enerjiden büyük bir tasarruf sağlar ve bunu amaçlar. Birçok farklı avantaja sahip olan modellerin uygun fiyat seçenekleri vardır.

İstediğiniz özelliklere ve kapıların büyüklüğüne göre size en uygun olacak fiyatı bulmanıza yardımcı olunur. İş yeriniz için güvenliği sağlar, enerjiden tasarruf ettirir ve uzun ömürlü bir üründür. Bu şekilde seksiyonel kapı satın aldığınızda geleceğe de yatırım yapmış olursunuz.

Seksiyonel kapılar isteğe göre yatay veya dikey olarak çalışabilirler. Kaliteli ve sağlam bir ürün olarak uluslararası standarda uygun olan modellerdir.

Endüstriyel Seksiyonel Kapı Fiyatları

Endüstriyel seksiyonel kapılar uygulama yapmak istediğiniz alanın büyüklüğüne ve özelliklerine göre özel olarak üretilebilir. Endüstriyel seksiyonel kapı fiyatları da hangi modeli seçtiğinize göre farklılık gösterir.

Ses ve ısı yalıtımı sağlaması kullanıldığı yaşam alanının daha kaliteli olmasını sağlar. Lojistik depolarda, depolarda, fabrikalarda, yükleme ve boşaltma işlemlerinde, mal giriş ve çıkışlarında en çok kullanılan modellerdir.

Yalıtımı sandviç paneller arasında kullanılan poliüretan malzemesi ile sağlarlar. Sandviç paneller 40mm kalınlığında olur. Kullanılan sac galvaniz ve çeliktendir. Rampalar yükseklik ayarlı olur ve ayarlanan noktaya geldiğinde otomatikman dururlar.

Sistem otomatik olduğundan dolayı tüm giriş çıkışlar da güvenli bir şekilde gerçekleştirilmiş olur. Seksiyonel kapılar tavan bölgesine paralel şekilde açılır. Bu şekilde enerjiden tasarruf sağlamış olur. Kapı açıklığı da net şekilde kullanılabilir şekilde olur.

Villaların ya da sitelerin garaj kısımlarında da seksiyonel kapılar kullanılır. Ray sistemi üzerinde kayarak çalışması ve kalınlığının belirlenebilir olduğu için kapladığı alan oldukça azdır. Montaj sırasında alanda nasıl uygun olacaksa kapının montesi o şekilde gerçekleştirilir. Seksiyonel kapılar sayesinde giriş ve çıkışlar kontrol altına alınmış olurlar ve iş takibi kolaylaşır.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: