Gökçeali Cad. Gökçeali Mah. No : 238 Çatalca/İSTANBUL
entr

Kumburgaz Endüstriyel Seksiyonel Kapılar

23.01.2022
96
Kumburgaz Endüstriyel Seksiyonel Kapılar

Kumburgaz Endüstriyel Seksiyonel Kapılar

Kumburgaz endüstriyel seksiyonel kapılar otopark, depo ve fabrika girişleri için dizayn edilmiştir. Ayrıca bu tip seksiyonel kapılar araç giriş noktalarında malzeme için de kullanılmaktadır. Firmamızın sunduğu kalite ile üretilen seksiyonel kapılar, en üst seviyede hem enerji tasarrufu hem de güvenlik sunmak için özenle tasarlanmaktadır.

Endüstriyel Tip Seksiyonel Kapı Kontrol Nasıl Yapılmaktadır?

Endüstriyel tip seksiyonel kapı kontrol, motor sistemlerimiz ile uzaktan kumandayla yapılmaktadır. Bu sayede araç ve yaya trafiğinde etkin olmaktadır. Uzaktan kumandalı olmasının yanı sıra manuel çekme tipli ve standart butonlu tipli de uygulamaları olan kapı kontrol sistemleri arasındadır.  Motorlu olan kullanımlar genel olarak fabrika ya da depo gibi alanlarda tercih edilmektedir.

Kumburgaz endüstriyel seksiyonel kapılar ortalama 12 yıl kadar bir kullanım ömrüne sahiptir. Kapının çalışma sıklığına bağlı orantıda olan bu kapıların kullanım süreleri belirlenmiştir. Genel olarak bakıldığında yay parçalarının değişimi ile kullanımı devam ettirilmektedir.

Endüstriyel Tip Seksiyonel Kapı Avantajları Nelerdir?

Endüstriyel tip seksiyonel kapı avantajları arasında kolay montaj, ıs ve ses yalıtımı, az güç sarf edilmesi, net açılıp kapanma, yapıya uygun çalışma olanağı sunması, servis kapısı takılabilmesi, gürültü yapmaması, personel girişinin sağlanması, pencere sistemlerinin açılması ile de çalışma yerinin daha aydınlık ve ferah hale getirilmesi yer almaktadır. Kumburgaz endüstriyel seksiyonel kapılar ve seksiyonel servis kapısı ile ilgili bilgi almak için firmamız ile iletişime geçebilir, bizden destek alabilirsiniz.

Kumburgaz-Endustriyel-Seksiyonel-Kapilar-2
Kumburgaz Endüstriyel Seksiyonel Kapılar

Yüksek Kaliteli Seksiyonel Kapı Seçimi Nasıl Olmalıdır?

Yüksek kaliteli seksiyonel kapı seçimi için hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi edinebilir ve kapı seçeneklerimizin ne kadar kaliteli işlevsellik ve işçilik ile üretildiğini görebilirsiniz. Bu sayede hayatınızı kolaylaştırarak iş süreçlerini çok daha aktif ve verimli hale getirerek kullanım sağlayabilirsiniz.

Firmamız, farklı uygulama alanları için müşterilerimizin istekleri doğrultusunda planlamaları yaparak, teslimat, montaj, bakım uygulamaları ile yüksek kaliteli seksiyonel kapı seçenekleri sunmaktadır. Kumburgaz endüstriyel seksiyonel kapılar ile sektörde en güvenilir, teknik açıdan deneyimli kadromuz ile gereksinimlerinize uygun size özel kapı modellerini, satın alma ve sonrasında desteklerimiz ile uygulamaya devam etmekteyiz.

Kaliteli bir seksiyonel kapı seçerken dikkat edilmesi gereken bazı noktalar vardır. Bunlar arasında, ilk kurulum ve sonraki kullanım sırasında hangi hususlara dikkat edilmelidir, kapının uyarlanması gerekiyor mu? Seksiyonel kapılar standart ölçülerde kullanılabilir mi yoksa verilen gereksinimleri karşılamak için ölçülmeleri gerekir mi? Montaj yerinde, örneğin elektrikli kapı tahrikleri dahil olmak üzere, seksiyonel kapıları doğru şekilde monte etmek için gerekli tüm cihazlar var mı? Bunlar, yeni seksiyonel kapınızın planlama aşamasında sizlere anlatacağımız ve kapı montajından önceki çalışmalarımıza temel teşkil edecek konulardan sadece birkaçıdır. Bu titiz planlama sayesinde daha sonra yeni bir seksiyonel kapı taktığınızda sorun yaşanmaması sağlanmaktadır.

Kumburgaz endüstriyel seksiyonel kapılar ile maksimum dayanıklılık ve işlevselliğe ulaşılabilmektedir. Uzman bir şirket olarak güçlü marka kalitesi ile seksiyonel kapıların planlanması, montajı ve bakımı yapılmaktadır. Bu sektörde müşterilerimize teslim ettiğimiz ve kurduğumuz kapılar için en yüksek kaliteyi ve de işlevselliği her zaman garanti ettik ve etmeye devam ediyoruz. Seksiyonel kapılarınızı sizin isteklerinize ve gereksinimlerinize göre özel olarak üreterek uzun süreli kullanım sunan, özel ve ticari müşterilerimiz için yaptığımız tasarımları her zaman gerçekleştirmemiz mümkündür.

Kaliteyi ön planda tutarak verdiğimiz hizmetler doğrultusunda endüstriyel kapı sistemlerine sahip olabilir ve firmamız güvencesi ile uzun süre kullanım sağlayabilirsiniz. Teknik destek konusunda da bizden güvenle hizmet alabilir, güvenle kullanıma devam edebilirsiniz.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: