Gökçeali Cad. Gökçeali Mah. No : 238 Çatalca/İSTANBUL
entr

Hadımköy Otomatik Panjur Sistemleri

24.01.2022
103
Hadımköy Otomatik Panjur Sistemleri

Hadımköy Otomatik Panjur Sistemleri

Hadımköy otomatik panjur sistemleri ev sistemlerinde ihtiyaç dahilinde kullanılan otomasyon ürünlerinden biri olarak değerlendirilmektedir. Firmamız tarafından satışı yapılmakta olan panjur sistemlerinde ihtiyacınız olan her özellikteki panjuru bulabilmeniz mümkündür. Otomatik panjur sistemlerikullanılan alanda kolaylıkla kontrol edilebilen ürün olup iç mekânın hava sıcaklığını koruyabilme özelliği sunmaktadır. Güvenliği sağlayabilen özellikte olmasından dolayı çok sık tercih edilen ürünlerin başında gelmektedir. Panjur sistemleri otomasyon programları sayesinde uzaktan kumanda ya da buton sistemi ile hareket ettirilebilmektedir.

Hadımköy otomatik panjur sistemleri ev sistemlerinin güvenliği başta olmak üzere mağazalarda çok sık kullanılan ürünlerdir. Dükkân ve depo tarzı yerlerde de rahatlıkla kullanılabilen çok yönlü ürün özelliği taşımaktadır. Panjurların geneli kullanılan alanda güvenliği sağlama amaçlı kullanılmaktadır. Bu yüzden gelişen çağa ayak uyduran güvenlik mekanizması olarak ta nitelendirildikleri doğrudur. Otomatik panjur sistemleri özellikle pencere tarzı yerlerde çok sık görebileceğiniz ürün olmasına rağmen sağladığı güvenlik nedeniyle birçok yerde kullanılmaktadır. Ürün imalatı kapsamında müşteri talebi ve mekân uygunluğu çok önemlidir. Bu yüzden talep doğrultusunda imalatı yapılan ürünler şeklinde bilinmektedir.

Otomatik Panjur Sistemleri

Otomatik panjur sistemleri teknolojik ürün olup güneş kırıcı özelliğe de sahip olan ürün olarak bilinmektedir. Uzaktan kumanda sistemiyle her alanda entegre edilebilen güneş sensörlü ya da rüzgar sensörlü olarak çok yönlü kullanılan ürünlerdir. Motorlu panjur sistemleri motor yardımıyla kullanılan uzun ömürlü ürün özelliği sunmaktadır. Bu sayede kontrollü işlevi her daim kullanılabilen şekildedir.

Otomatik panjur sistemleri özellikleri bakımından pek çok alana uyum sağlayacak nitelikte geliştirilmiş ürün yapısıyla tanımlanır. Doğal hava koşullarına uyumlu panjurların kullanım çeşitliliği sunmasıyla da öne çıkan ürün olduğu bilinmektedir. Mahremiyet algısını da sağlaması beraberinde birçok işletmelerde çok sık kullanılan ürün olarak değerlendirilmektedir.

Hadimkoy-Otomatik-Panjur-Sistemleri
Hadımköy Otomatik Panjur Sistemleri

Hadımköy otomatik Panjur Sistemleri Özellikleri

Hadımköy otomatik panjur sistemleri özellikleri genel bakımdan iki ayrı sınıflandırma şeklinde incelenir. Fonksiyonu sayesinde özelliği ve avantajları bir arada sunulan panjurların özellikleri şu şekilde sıralanır.

 • Panjur sistemleri kullanılan alana yönelik gizlilik sağlaması
 • İklim şartlarına yönelik koruma sağlaması
 • Ev eşyaları ve elektronik eşyaların satıldığı yerlerde güneş ışınlarından korunabilmesini sağlaması
 • Estetik formlarda tasarlanabilmesi ve dekoratif koruma sunması
 • Yüksek seviyede ses yalıtımı sağlayıp gürültü kirliliğini önlemesi
 • Müdahale gerektirmeden hasta ve yaşlılar açısından kolay güvenlik tedbiri sunması ve kullanılabilmesi
 • Yapı ve montajında kullanılan malzemelerin ısı, ses, ışık izolasyonu sağlayıp bütçenize destek olması
 • Uzaktan kumanda ile açılıp kapanabilmesi
 • Özel formlu yapısının alüminyum ekstrüzyon lamel veya poliüretan dolgulu lamel alternatiflerinin olması
 • Tüp motorlar ile kullanılması ve ısınmasını engelleyici özelliğe sahip olması
 • Kesintisiz güç kaynağının olması
 • Mimari özelliğe sahip olup çeşitli seçenekler sunması
 • Paslanmaz malzemeden yapılmasından dolayı uzun ömürlü ürün olmaları
 • Son teknolojik sistemlere uyum sağlaması

Otomatik panjur sistemi özellikleri genel bakımdan yukarıda sırlanmış avantajlı tarafları ile nitelikli ürün ihtiyacı olarak görülmektedir. Her bakımdan fonksiyonel özelliklerinin sıralanmış oluşu dikkat çekicidir. Birçok yerde aranılan işlevselliği sunması ile kafe ve restoran tarzı mekânlarda vazgeçilmezdir. Olumsuz hava koşullarında koruyucu olduğu gibi özel yaşamın gerektirdiği mahremiyeti de sunabilmektedir.

Otomatik Panjur Sistemi Fiyatları

Otomatik panjur sistemi fiyatları kullanılacak alana ve özelliğine göre değişir. İşlevselliğini arttırma amaçlı yan kullanım ürünüyle de fiyatı değişmektedir. Bu yüzden net fiyat belirtilmesi yanlıştır. Fiyat bilgisini öğrenebilme açısından firmamızla iletişime geçmeniz yeterlidir. Bu sayede ihtiyacınıza göre doğru panjur sistemini seçerek ek özellikler de takviye edebilmeniz mümkün olur.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: