Gökçeali Cad. Gökçeali Mah. No : 238 Çatalca/İSTANBUL
entr

Büyükçekmece Hızlı PVC Kapılar

24.01.2022
109
Büyükçekmece Hızlı PVC Kapılar

Büyükçekmece Hızlı PVC Kapılar

Büyükçekmece hızlı PVC kapılar ahşap kapılara nazaran büyük avantajlara sahip olduğundan dolayı en çok kullanılan sistemlerdir. Ticari kuruluşlar, yazlıklar, depolar, yazıhaneler ve başka pek çok alanda kullanılırlar.

Şık tasarımları ile binanın modern görünmesini sağladıkları için de avantajlıdırlar. Birçok model ve renk arasından dilediğinizi seçerek kullanmak istediğiniz alana uygun ölçülerde özel olarak üretilebilir.

Montajı hızlıdır ve temizlik için de uzun saatler harcamanıza gerek olmaz. Hem iç hem de dış mekanlar için tercih edilebilirler. Camsız ve camlı, çift kanat veya tek kanatlı, sürgülü gibi birçok model arasından her tarza hitap eden sistemlerdir. İş yeri ya da ev için uygun fiyat seçeneklerine sahiptirler. Büyükçekmece hızlı PVC kapılar uzman ekip tarafından monte edilirler.

Montaj sırasında atık madde oluşumu çok fazla olmayacağından sonrasında temizlik için zaman harcamazsınız.

Hızlı PVC Kapı Fiyatları

Farklı yüzlerce model seçeneği olduğu için hızlı PVC kapı fiyatları farklı ve uygun seçeneklere sahiptirler. Günümüzde artık her alanda karşımıza çıkarlar. Satın aldığınızda hem montaj hem de satış sonrası teknik destek alırsınız.

Müşteri temsilcisi görüşmesiyle ürünler hakkında bilgi edinerek fiyat seçeneklerini de görüşebilirsiniz. Sizin için en uygun modeli bulmakta zorlanmazsınız. Kapıyı kullanmak istediğiniz alanın ölçüleri doğru bildirmek oldukça önemlidir.

Kullanılan malzemenin uyumu ve ölçülerin doğru olması kapı sistemini uzun yıllar boyunca sıkıntısız şekilde kullanmanızı sağlar. Büyükçekmece hızlı PVC kapılar bakım için yüksek masraflar istemez. Bakım uzman ekip tarafından gerçekleştirilir.

Hızlı PVC kapıların bir diğer modelleri de kilitsiz ya da kilitli sistemlerdir. Şehirlerde artık birçok evde kullanılan PVC kapıların modern görünümleri de binanızın her zaman şık görünmesini sağlar. Hijyenik ortam oluştururlar.

Buyukcekmece-Hizli-PVC-Kapilar-2
Büyükçekmece Hızlı PVC Kapılar

Hızlı PVC Kapı Motoru

Hızlı PVC kapı motoru kapının büyüklüğüne ve işlevine uygun olarak seçilir. Otomatik çalıştığı için girişlerde ve çıkışlarda insan gücüne ihtiyaç olmaz. Uzaktan kumandayla ya da duvara monte edilen bir buton ile kontrol edilirler.

Uzaktan kumandayla kontrol olduğu için araçla giriş yapmak istediğinizde aracınızdan çıkmak zorunda kalmazsınız. Akşam saatleri için ya da soğuk havalarda güvende olmuş olursunuz. Büyükçekmece hızlı PVC kapılar balkon alanları için çıkış kapısı şeklinde de kullanılabilirler.

Evinizde ya da iş yerinizde farklı bir dekorasyon istiyorsanız balkona ya da terasa çıkmak için PVC kapıları deneyebilirsiniz. Uzaktan kumanda haricinde hiçbir şekilde açılmayacağı için de evinizin ya da iş yerinizin güvenliğini arttırmış olursunuz. Farklı desen seçenekleri ve renk seçenekleri ile yaşam alanınızın dekorasyonuna da uyum sağlarlar. Kapı kapanma ve açılma süreleri kısa olduğundan dolayı hem soğuk havadan hem de dışarıdan gelen tozlardan korurlar.

Hızlı PVC Kapı Sistemleri

Yaşam alanınıza konfor getiren Büyükçekmece hızlı PVC kapılar ısı yalıtımı sağlar. Bu şekilde kış aylarında içerideki sıcaklık muhafaza edilmiş olur. Enerjiden tasarruf ettirirler.

Alan ölçüsüne uygun hazırlandıkları için montaj hızlı bir şekilde gerçekleştirilir. Branda kaliteli malzemeden üretilir ve bakım düzenli şekilde sağlandığında uzun seneler boyunca kullanılabilir. Hızlı PVC kapı sistemleri uzaktan kumandaya entegre edilirler.

Şeffaf kullanımı tercih ederseniz kapının her iki yanını da görebilirsiniz. Şeffaf pençe denilen modeller iş yerleri için ekstra güvenlik sağlarlar. Ray sistemleri alüminyumdan üretilir ve sağlam malzeme olduğu için darbelere karşı da dayanıklıdır.

Estetik görünüme sahip olan kapı sistemleri iç mekan veya dış mekanlar için en ideal sistemlerdir. İzolasyon özelliğinin yanında mekanın güvenliğini de arttıran sistemlerdir.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: