Gökçeali Cad. Gökçeali Mah. No : 238 Çatalca/İSTANBUL
entr

Silivri Otomatik Yana Kayar Kapı Sistemleri

22.01.2022
94
Silivri Otomatik Yana Kayar Kapı Sistemleri

Silivri Otomatik Yana Kayar Kapı Sistemleri

Silivri otomatik yana kayar kapı sistemleri bahçeler için en çok tercih edilen sistemlerdir. Site girişlerinde, çiftliklerde, bahçeli evlerde, endüstriyel tesislerde kullanılırlar.

Kapının olduğu kısımda yerde bir ray sistemi vardır ve kapı bu ray sistemi üzerinde yürür. Ray sistemi haricinde havada asılı olarak yana hareket eden otomatik kapı sistemleri de vardır. Kapılar motorlar sayesinde hareket ederler ve kapının büyüklüğüne göre motor seçimi yapılır.

Motorların kullanımı güvenlidir ve kapının büyüklüğü ne olursa olsun rahat hareket etmesini sağlarlar. Aküyle ya da elektrikle çalışan yana kayar kapı sistemleri mevcuttur. Uzaktan kumandalı kullanımı oldukça yaygındır. Elektronik kartlar sayesinde geçiş sistemine sahiptir ve elektronik kartlar ile kontrol sağlanır.

Kontrol kartı ile kapı hareketleri belirlenir ve sistem emniyetli bir şekilde çalışır. Kapıdan giriş ya da çıkış olacağı zaman sistem giriş aralığı bırakarak asla tam kapanma yapmaz. Kapıda emniyet optik emniyet fotosel sistemi ile sağlanır. Motor kısmı fotosel sisteminden doğru referansı alır ve bu şekilde harekete geçer. Eğer doğru referans alınmazsa hareket de gerçekleşmez.

Yana kayar kapı modellerinden dilediğiniz tasarımı seçerek sipariş verebilirsiniz. Kapının montaj işlemi alanında uzman olan personel tarafından gerçekleştirilir. Yaşam alanında ihtiyacımız olan güvenliği sağlamak oldukça önemlidir ve otomatik kapılar da bize bu güvenliği sunar. Kapılarımız bizim için güvenli olmalıdır.

Otomatik Yana Kayar Kapı Sistemleri Fiyatları

Otomatik kapı sistemleri teknolojinin gelişmesiyle pek çok modele sahiptir ve seçtiğiniz modele göre farklı otomatik yana kayar kapı sistemleri fiyatları vardır. Bütçenize uygun modeli seçerek sipariş verebilirsiniz.

Yaşam alanımızdaki kapılar güvenliğimizi sağlayan başlıca etmenler olduğu için yaşam alanımızdaki kaliteyi de belirlerler. Güvenlik için kapılar içeride kimse olmadığında ya da giriş çıkışlarda kapalı olması gerektiğinden manuel kapılar bu gibi durumlarda zorluk ve zaman kaybı yaratabilir.

Araba kullanıyorsak örneğin manuel kapılar bizim için daha zorlu bir hale gelir. Uzaktan kumanda ile otomatik açılıp kapanan kapılar ise bu zaman kaybını önler ve giriş çıkışları daha güvenli bir hale getirir. Araba kullandığınız sırada kapıyı açmak için arabadan inmenize gerek kalmaz. Uzaktan kumandayla kapınızı açarak yine güvenli bir şekilde kapatabilirsiniz.

Yana kayar otomatik kapılar sağlam malzemeden üretilir ve bir kere montaj yapıldığında uzun yıllar boyunca kullanabilirsiniz. Sağlam ve dayanıklı yapısı ile güvenliğinizi daha da arttırırlar. Otomatik kapı satın almak istediğinizde ihtiyacınızı en iyi şekilde karşılayacak model bulunur ve size uygun fiyat seçenekleri sunulur.

Güvenliğin üst düzey sağlandığı bir ortamda siz de daha rahat ve konforlu bir yaşam elde edersiniz. Otomatik kapıları açmak manuel kapıları açmaktan daha zor olacağı için hırsızlığa ya da kötü niyetli kişilere karşı da güvenliği arttırırsınız.

Yana Kayar Kapı Modelleri

Yana kayar otomatik kapılar genel olarak tek kanattan meydana gelirler. Yana kayar kapı modelleri ray üzerinde kayacak şekilde tasarlanırlar ve konforlu bir kullanım sağlarlar.

Bahçelerde en çok kullanılan modellerdir ve kullanımı hem zamandan tasarruf sağlar hem de yaşam alanının güvenliğini arttırır. Yana kayar otomatik kapı modelleri uzun, dar boşluğa sahip olan girişler için uygun olurlar. Geniş bir bahçe girişiniz yoksa yana kayar otomatik kapılar sizin için ideal modellerdir.

Kapı çalışmaya başladığında hem başlangıç hem de kapanışta oldukça yumuşak bir hareket sunar. Bu sebeple kullanımı da kolaydır. Kapı sistemlerinde engel tespit teknolojisi vardır. Kapıda araba ya da insan gibi bir engel algılandığında asla kapanmaz ve durur.

Teknolojik sistemler olduğu için güvenlik yüzde yüz sağlanmış olur. Kapıda bir engel algılandığında kapı tamamen durur veya geri çekilmeye başlar. Site girişleri için de en çok tercih edilen modellerdir. Araçla gelen kişiler geç vakitte araçlarından çıkmadan güvenli alana giriş yapmış olurlar.

Kış aylarında arabadan çıkmadan yaşam alanınıza giriş yapmak hava koşullarından da korunmanızı sağlar. Alüminyum, ahşap, demir, ferforje malzemeleri kullanılarak üretilen modeller vardır. Kapının ne kadar büyük ve uzun olacağına bağlı olarak yönetimi sağlayacak motor seçilir. Yaşam alanınızda güvenliğinizi sağlayan otomatik kapıların kullanımı her geçen gün artmakta ve tercih edilmektedir.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: