Gökçeali Cad. Gökçeali Mah. No : 238 Çatalca/İSTANBUL
entr

Hadımköy Otomatik Yana Kayar Kapı Sistemleri

24.01.2022
69
Hadımköy Otomatik Yana Kayar Kapı Sistemleri

Hadımköy Otomatik Yana Kayar Kapı Sistemleri

Hadımköy otomatik yana kayar kapı sistemleri bahçe girişleri başta olmak üzere, site girişlerinde, hastane girişlerinde ve pek çok geniş alanlarda mekânın güvenliğini, kontrollü geçişleri otomatik şekilde sağlayabilme amaçlı kullanılmaktadır. Firmamız tarafından profesyonel şekilde mekâna göre uygulanan yana kayar kapı sistemleri güvenli bir şekilde kullanılabilen ürünlerdir. İşlevselliği bakımından pek çok yerde iş gücünü azaltan özellikteki yana kayar kapı modelleri çok yönlü kullanılan ürünler şeklinde bilinmektedir. Yana kayar kapı sistemlerinin kontrollü bir şekilde kullanılması için gerekli olan takviye motor gücüyle sağlanabilmektedir. Çünkü kapıların iş gücünü azaltan ve güvenliğini sağlayan en önemli etken kapı sistemi için kullanılmakta olan motordur.

Hadımköy otomatik yana kayar kapı sistemleri yana kayar kapı motorları ile kullanılan teknik özelliklerine göre tercih edilen ürünlerdir. Birkaç yüz kilogramlıktan birkaç ton ağırlığına kadar sahip olan ağırlıktaki kapılar için tasarlandığı bilinen motorların istenilen işlevselliği sağladığı bilinmektedir. Firmamız tarafından kontrollü ve güvenilir ürünlerin satışı yapılıyor olup gerekli fonksiyonun en donanımlı şekilde sağlandığı bilinmektedir. Alana uygun kapı modelini belirlemeniz halinde iletişime geçmeniz yeterlidir. Bu sayede kullanılacak motor gücü ve tercihi de firmamız tarafından önerilecektir.

Hadimkoy-Otomatik-Yana-Kayar-Kapi-Sistemleri
Hadımköy Otomatik Yana Kayar Kapı Sistemleri

Hadımköy Otomatik Yana Kayar Kapı Sistemleri

Yana kayar kapı motorları kapsamında kullanılmakta olan birçok kapı çeşidi bulunmaktadır. kapı motoru seçilme esnasında tek özellik veya kriter dikkate alınmamalıdır. Aynı zamanda açılıp kapanma hızlılığı, çalışma fonksiyonu gibi özelliklerin de önemsenmesi gerekmektedir. Yana kayar kapı motorlarında kullanılmakta olan teknoloji sayesinde otomasyon sistemlerine pek çok ilaveler de yapılabilmektedir. Entegre etme işlevi ile mümkün olan yapısal işlemlerin firmamız tarafından yapılabilmesi mümkün olmaktadır.

Yana kayar kapı motorları kapıların çalışma sistemini ayarladığı gibi istenilen özellikte çalışmasını da sağlayabilmektedir. Kullanım ayarı kapsamında sunulan bu özellik sonradan dâhil edilebilen özellik olup motorların direkt olarak güneş enerjisiyle de çalışabilmesini sağlamaktadır. Hadımköy Otomatik Yana Kayar Kapı genel olarak motor gücüne göre işlevselliği ön plana çıkan bir üründür. Kontrollü bir şekilde kapının açılıp kapanmasını sağlayan motor gücü uzun ömürlü kullanım hakkı sunup bazı avantajlara sahiptir. Bu avantajlar ise genel bakımdan şu şekilde belirtilmektedir.

  • 600 ve üzerindeki kapılarda kullanılması
  • Motor sistemi sayesinde kayar kapı sisteminizin kullanım ömrü uzun olması
  • Sıklıkla açılıp kapanabilmesi
  • Kapı motorunun özelliği sayesinde yayalar için geçiş aralığı sağlanması
  • Yavaş şekilde işlevini tamamlaması
  • Otomatik kapı motorlarının genel bakımdan su geçirmez yapıya sahip olması
  • Üretim maddesi özelliği beraberinde böceklerin içine girmesini engelliyor olması
  • Engel tanıma özelliğinin entegre edilebilmesi
  • 16 cm/s ideal ve sabit bir kayma hızına sahip olması
  • 220V akım ile çalışan bir kapı motoru sistemi sunması

Yukarıda belirtilen yana kayar kapı motorları avantajları aynı zamanda teknik ve genel özellikleri şeklinde bilinmektedir. Profesyonel güvenlik koruması anlamına da gelen motorun yana kayar kapı sistemleri için uygun şekilde tasarlandığı bilinmektedir.

Otomatik Bahçe Kapısı Motoru Fiyatları

Otomatik bahçe kapısı motoru fiyatları kullanılacak alana göre seçilen kapı eşliğinde değişken fiyat ortalamasına sahiptir. Bunun yanı sıra kapı ölçüsü kullanılacak motorun kapasitesi fiyatı değiştirmekle birlikte firmamızdan temin edilmesi gereken bilgiler eşliğinde belirlenmektedir. Yana kayar kapı motoru bahçe kapısı motoru şeklinde öne çıkıyor olsa da birçok alanda kullanılmakta olan ürünler şeklinde öne çıktığı bilinmektedir. Çeşitli özelliklerin entegre edilebilmesi mümkün olan yana kayar kapı sistemlerinin ve motorların fiyat bilgisini net bir şekilde öğrenmek için firmamızla iletişime geçmeniz yeterlidir.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: