Gökçeali Cad. Gökçeali Mah. No : 238 Çatalca/İSTANBUL
entr

Büyükçekmece Otomatik Kepenk Sistemleri

24.01.2022
86
Büyükçekmece Otomatik Kepenk Sistemleri

Büyükçekmece Otomatik Kepenk Sistemleri

Büyükçekmece otomatik kepenk sistemleri hem kişisel yaşam alanları hem de ticari alanlar için en çok tercih edilen kapı sistemlerinden biridir. Teknolojinin gelişmesi birçok farklı model ortaya çıkardığı için her dekorasyona uyumlu hale gelen ürünlerdir.

Eviniz ya da iş yeriniz için güvenliği sağlarlar. Güvenlik hayatımızda en önemli unsurlardan biridir ve yaşam alanlarımızda kendimizi güvende hissetmek isteriz. Evimizdeki kapı, pencere, garaj, bahçe girişi, cam kapı gibi alanlar için kepenk sistemlerini kullandığımızda ekstra güvenlik sağlamış oluruz.

Otomatik kepenk sistemleri günümüzde hem güvenliği sağlarlar hem de estetik bir görünüme sahiptirler. Otomasyon sistemine sahiptirler ve kullanımları oldukça konforludur. Büyükçekmece otomatik kepenk sistemleri açılıp kapanırken fiziksel insan gücüne gerek duymazlar.

Eski model kepenkler ise manuel olarak açılıp kapandığı için hem fiziksel güç gerektirirlerdi hem de zaman kaybettirirlerdi.

Otomatik Kepenk Sistemleri Nedir

Otomatik kepenk sistemleri uzaktan kumanda veya duvara monte edilmiş bir buton ile kontrol edilirler. Otomatik kepenk sistemleri nedir konusu yaşam alanınızı daha hale getirir ve güvenli bir alan yaratmanızı sağlar. Otomasyon sistemi ile çalıştıkları için kullanım sırasında kazalardan da korumuş olurlar.

Yeni teknolojik ürünler olmaları nedeniyle eski tip kepenklere nazaran konforlu bir kullanım sunarlar. Renk seçenekleri çeşitli olduğu için her türlü alana ve dekorasyona uyum sağlarlar. Galvaniz, çelik, alüminyum malzemeleri ile üretilen otomatik kepenkler şık tasarımlardır. Büyükçekmece otomatik kepenk sistemleri uygulama yapılmak istedikleri alanın büyüklüğüne uygun üretilirler.

Renk tercihinizi özel olarak yaparak boyatabilir ve istediğiniz uygun malzemede üretim yaptırabilirsiniz. Sağlam malzemesi sayesinde bir kere satın aldığınızda uzun seneler boyunca aynı verimle kullanmaya devam edebilirsiniz. Güvenliği üst seviyede sağlayan modern kepenk tasarımlarıdır.

Buyukcekmece-Otomatik-Kepenk-Sistemleri
Büyükçekmece Otomatik Kepenk Sistemleri

Otomatik Kepenk Sistemleri Yedek Parça

Otomatik kepenk sistemlerinden satın aldığınızda ürünler garantili gelir ve her türlü bakım onarım için teknik servisten hizmet alabilirsiniz. Otomatik kepenk sistemleri yedek parça değişimi yapılması gerekirse de değişimler orijinal yedek parçalar ile gerçekleştirilir.

Şık tasarımlara sahip olduğu için iş yerleri için görünüm olarak da modern bir görüntü sağlarlar. Büyükçekmece otomatik kepenk sistemleri elektrik veya motor ile çalışabilirler. Tasarımlarda ihtiyaca göre farklı motor markaları kullanılabilir. Elektrikli ya da motorlu kepenklerin çalışma şekilleri aynıdır. Sadece güç kaynakları farklıdır.

Otomatik kepenkler genel olarak dış mekanlarda kullanılırlar. Uzaktan kumandayla ya da buton ile kontrol edilebilirler. Buton kısmını kapı veya pencerenin üst kısmına ve yan kısmına monte edebilirler.

Buton veya uzaktan kumanda ile kontrollerde kepenk açılması ve kapanması için programlanan noktaya gelirse çalışmayı otomatik durdurur.

Otomatik Kepenk Sistemleri Fiyatları

Otomatik kepenk sistemleri fiyatları seçtiğiniz modele ve kepenk sisteminin boyutuna göre farklı seçeneklere sahiptir. Otomatik durma ve kapanma sistemi sayesinde yüksek güvenlik sağlar.

Renk seçenekleri ve boyut seçenekleri çok çeşitli olduğundan dolayı her alana ve dekorasyona uyumludurlar. Özel olarak üretilebilirler. Büyükçekmece otomatik kepenk sistemleri doğal afetler için de koruma sağlayan dayanıklı malzemelerden üretilirler. Toz tutmazlar ya da buğulanma yapmazlar.

Tozlanma yapmadığı için kullanıldığı alanda da hijyenik koşulların oluşmasına yardımcı olmuş olurlar. Motor ile çalışan kepenklerde sadece enerji gücü farklıdır ve çalışma prensibi elektrik ile çalışan modeller ile aynıdır. Pencereler için de kullanılan otomatik kepenkler oldukça popülerdir.

Uzaktan kumanda yardımıyla kontrol edilirler ve uzaktan kontrol edilebildikleri için evde olmadığınız zaman otomatik olarak kapanabilirler. Belirli saatte kendiliğinden kapanan kepenkler kullanıcılar için avantajlı ürünlerdir.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: