Gökçeali Cad. Gökçeali Mah. No : 238 Çatalca/İSTANBUL
entr

Büyükçekmece Otomatik Kapı Sistemleri

24.01.2022
93
Büyükçekmece Otomatik Kapı Sistemleri

Büyükçekmece Otomatik Kapı Sistemleri

Büyükçekmece otomatik kapı sistemleri otomasyon sistemine sahiptir ve teknolojinin gelişmesiyle birçok farklı modeli ortaya çıkmıştır. Otomatik kapılar aşağı ve yukarı, iç kısımdan dış kısma, sağ veya sol tarafa doğru açılabilen çeşitli tasarımlar ile hayatımızın her alanında karşımıza çıkabilir.

Sensör sistemi sayesinde bir cisim kapının algılama alanına girdiğinde algılanır ve kapı otomatik olarak açılmaya başlar. Otomatik kapılardaki sensörler kullanacak olan kişinin yönetiminde olur. Kış ayları için kısa açılma ya da gündüz tamamen açık gece tamamen kapalı olarak ayarlamalar yapılabilir.

Otomatik kapılar elektrikle çalışırlar. Elektrikle çalışan modelleri haricinde motorlu otomatik kapılar da vardır. İki modelin de çalışma prensibi aynıdır yalnızca kaynakları farklı olur. Büyükçekmece otomatik kapı sistemleri elektrik kesintisi durumu yaşanırsa manuel olarak çalışabilecek şekilde üretilmiştir. Bu avantaj sayesinde işlerde aksama meydana gelmez.

Otomatik Kapı Sistemleri Fiyatları

Otomatik kapı sistemleri fiyatları seçtiğiniz modele ve kapının boyutuna göre farklılık gösterir. Otomatik kapılar genelde cam dekor ile kullanılırlar. Sensör teknolojisi otomatik kapıların yüzde yüz güvenli olmasını sağlar.

Kapının kapanma zamanı gelse bile sensör alanında bir cisim algılandığı sürece kapı durur ya da geri açılır. Kapanma hızı çarpmaya karşı yavaş ve güvenliklidir. Herhangi bir cisim kapıya doğru geldiğinde sensörler algılar ve kapı kendinden açılmaya başlar.

Otomatik kapının açılması için hiçbir fiziksel güç uygulamaya gerek olmaz. Büyükçekmece otomatik kapı sistemleri yüksek teknolojiye sahip ürünlerdir ve farklı modeller uygun fiyat seçeneklerine sahiptir. Kapıyı kullanmak istediğiniz alana göre özel olarak üretilebilir ya da hazır modellerden satın alabilirsiniz.

Farklı renk seçenekleri ile dekorasyona uyum sağlar ve modern görünümü ile her zaman yenilikçi bir hava katar.

Buyukcekmece-Otomatik-Kapi-Sistemleri
Büyükçekmece Otomatik Kapı Sistemleri

Otomatik Kapı Sistemleri Servis

Her alana uyum sağlayabilen tasarımları ile otomatik kapı sistemleri her giriş ve çıkış için tekrar otomatik olarak kapanır. Bu şekilde enerjiden de tasarruf etmenizi sağlayan ürünlerdir. Otomatik kapı sistemleri servis hizmeti de ürünü kullandığınız süre boyunca hizmet sunar.

Otomatik kapıların belirli zamanlarda bakım yapılması gerekir. Büyükçekmece otomatik kapı sistemleri satın aldığınızda hem satışta hem de satış sonrası destek alırsınız.

Bakım için yağlanması gereken bölgeler yağlanır ve hasar tespit gerçekleştirilir. Otomatik kapıların düzgün kullanılması ve bakımlarının aksatılmaması seneler boyunca sorunsuz bir şekilde çalışmalarını sağlar. Sağlam malzemeden yapıldıkları için bir kere satın aldığınızda uzun zaman kullanabilirsiniz.

Otomatik kapılar uzaktan kumanda ile ya da duvara monte edilen bir butonla kontrol edilirler. Bu şekilde araç kullanıyorsanız eğer aracınızdan çıkmanıza gerek olmadan kapıyı açarak mekana giriş yapabilirsiniz.

Otomatik Kapı Sistemleri Arızaları

Otomatik kapıları satın aldığınızda garantili gelirler ve herhangi bir arızada teknik servis hizmetinden yararlanabilirsiniz. Otomatik kapıların montajı ve bakımı uzman personel tarafından gerçekleştirilir. Büyükçekmece otomatik kapı sistemleri ticari iş yerleri için ilk tercihlerdir.

Elektrik ile çalışan otomatik kapılar ray sistemi ile hareket ederler. Otomatik kapı sistemleri arızaları muhakkak alanında uzman olan kişiler tarafından kontrol edilmelidir. Eğer kendiniz müdahale etmeye kalkarsanız olumsuz sonuçlar doğurabilir.

Basınç sensörü ile çalışan otomatik kapılar kapının üzerinde basınç hissettikleri anda açılırlar. Kızılötesi teknolojisiyle algılayan otomatik kapılar ise algılama alanına bir cisim girdiğinde otomatik olarak açılır.

Mikrodalga teknolojisi ile çalışan otomatik kapılar da yine algılama alanında bir cisim algıladığında otomatik olarak açılır. Otomatik kapılar aynı zamanda engelli vatandaşlar için avantajlı olan ürünlerdir. Hayatımızı kolaylaştırırlar ve yüksek güvenliğe sahiptirler.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: