Gökçeali Cad. Gökçeali Mah. No : 238 Çatalca/İSTANBUL
entr

Esenyurt Fotoselli Cam Kapı Sistemleri

23.01.2022
98
Esenyurt Fotoselli Cam Kapı Sistemleri

Esenyurt Fotoselli Cam Kapı Sistemleri

Esenyurt fotoselli cam kapı sistemleri özellikle son yıllarda çok fazla kullanılan kapı sistemi olmaktadır. Bu kapılar genel olarak ana giriş ya da giriş kapısı olarak kullanılmaktadır. Fotoselli cam kapılar hareket duyarlı olarak çalışmaktadır. Esenyurt fotoselli cam kapı sistemleri yana doğru hareket ederek açılan tek sürgü ya da çift sürgü şeklinde üretilmektedir. Bu tercih kullanılacak alandaki büyüklüğe göre karar verilmektedir. Fotoselli kapılar, kapının üst kısmında bulunan sensör sayesinde kapıya yaklaşan hareketi algılayarak çalışmaktadır. Algılama olduğunda kapı açılmakta ve belirli bir süre içerisinde algı almadığında da tekrar kapanmaktadır.

Esenyurt fotoselli cam kapı sistemleri genellikle iş ortamlarında tercih edilmektedir. Özellikle yoğun çalışma olan laboratuvar gibi ya da yoğun bir kalabalığa sahip olan alışveriş merkezleri gibi ofis gibi yerlerde kullanılmaktadır. Kapılar hem ses hem de ısı yalıtımı sağlamaktadır. İçerideki sesi dışarıya ve dışarıdaki sesi içeri iletmemektedir. Aynı şekilde içerideki ısıyı dışarıya vermeyerek alanın ısısını korumaktadır. Ayrıca kapıların giriş çıkışlarda açılması da hava dönüşümü sağlamakta ve bu da ortamın temiz hava almasını sağlamaktadır.

Esenyurt fotoselli cam kapı sistemleri cam tasarımları ile kullanıldığı alana estetik bir görüntü katmaktadır. Modern şekilde dizayn edilen bu kapılar kullanıldığı alanı ferah bir görüntüye kavuşturmaktadır.

Esenyurt-Fotoselli-Cam-Kapi-Sistemleri
Esenyurt Fotoselli Cam Kapı Sistemleri

İstanbul Esenyurt Fotoselli Cam Kapılar

İstanbul Esenyurt fotoselli cam kapılar iş yerleri ve ofislerin vazgeçilmezi olmaktadır. Ofis içerisinde giriş çıkışlarda sürekli olarak kapı açma ve kapama sorunu kapının kendiliğinden açılıp kapanması ile çözüme kavuşmaktadır. Ayrıca fotoselli cam kapılar oldukça sessiz olarak çalışmakta ve buda ofiste gürültü kirliliği olmasını engellemektedir.

Esenyurt fotoselli cam kapı sistemleri ayarlanabilir açılma ve kapanma hızı özelliğine de sahip olmaktadır. Bu özellik ile kapının hangi hızda açılacağı, ne kadar süre açık kalacağı ve hangi hızda geri kapanacağı gibi durumlar ayarlanmaktadır. Olası bir geçiş aksaklığı durumunda ise kapıda bulunan kıstırma güvenliği kapı arasında sıkışma riskini ortadan kaldırmaktadır. Kapının kapanması sırasında kapı rayı üzerinde ya da seviyesinde bir engel olmasını algılayan kapı geri açılmaktadır.

Esenyurt fotoselli cam kapı sistemleri bir diğer özelliği de elektrik kesintisi gibi güç kaybı olan durumlarda manuel olarak çalışma özelliği olmaktadır. Ayrıca kapıdan bulunan yangın algılama sensörü de olası bir yangın durumunu algılamakta ve otomatik olarak açılmaktadır. Bu sayede de kullanıldığı alandaki insanların kolay bir şekilde dışarı tahliye edilmesini sağlamaktadır. Bu ve başka birçok avantaj sunması nedeni ile de fotoselli cam kapı sistemleri havaalanı, banka, alışveriş merkezi, mağaza, market, restoran, otel gibi pek çok yerde kullanılmaktadır.

Esenyurt fotoselli cam kapı sistemleri Türk Standartları Enstitüsü’ne uygun bir şekilde üretilmektedir. Hem estetik görüntüsü hem sunduğu avantajları hem kullanım kolaylığı gibi durumlar ile insanın olduğu hemen hemen her yerde kullanılmaktadır.

Esenyurt Fotoselli Kapı

Esenyurt fotoselli kapı kullanıldığı alanda güvenlik sağlamaktadır. Giriş çıkış kontrolü sağlaması yanı sıra üst derece güvenlik gerektiren alanlarda da şifreli geçiş seçeneği sunmaktadır. Kapı yanına kurulan şifre paneli girişleri sadece şifre bilen kişilerin yapmasını sağlamaktadır. Bu şifre sayılardan olabileceği gibi istenildiği durumlarda göz okuma, parmak okuma gibi seçenekler de sunmaktadır.

Esenyurt fotoselli cam kapı sistemleri her mekâna göre özel olarak tasarlanıp üretilmektedir. Kullanılacağı alanın ölçülerine ve kapıda istenilen özelliklere göre kapıların üretim maliyetleri değişim göstermektedir. Fotoselli cam kapıların verdiği hizmet ve sık kullanılması ise bu ücretin cüzi kaldığını göstermektedir.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: