Gökçeali Cad. Gökçeali Mah. No : 238 Çatalca/İSTANBUL
entr

Esenyurt Otomatik Yana Kayar Kapı Sistemleri

23.01.2022
94
Esenyurt Otomatik Yana Kayar Kapı Sistemleri

Esenyurt Otomatik Yana Kayar Kapı Sistemleri

Esenyurt otomatik yana kayar kapı sistemleri genel olarak site, okul bahçesi, hastane gibi geniş girişlerde kullanılmaktadır. Bu kapılar bir yatak içerisinde oturan bir kanattan oluşmaktadır. Uzunlukları ve ağırlıkları kullanılacağı alana göre değişim göstermektedir. Ayrıca otomatik yana kayar kapılarda çeşitli motor, sensör ve emniyet önlemleri de bulunmaktadır.

Esenyurt otomatik yana kayar kapı sistemleri yaygın olarak kullanılan kapı sistemleri arasında olmaktadır. Kapılar kullanım alanına göre farklı modellerde tasarlanma ve üretilme imkânı sunmaktadır. Büyüklüğü, ağırlığı ve rengi gibi birçok farklı seçeneği kullanacak kişilere sunmaktadır. Otomatik yana kayar kapı sistemleri kullanıldıkları alanda güvenlik sağlamaktadır.

Otomatik yana kayar kapılar genel olarak ray üzerinde kayan tek bir kanat olarak üretilmektedir. Bu kapı giriş ve çıkışlarda açılıp kapanması adına uzun ve dar bir boşluğa ihtiyaç duymaktadır.

Esenyurt otomatik yana kayar kapı sistemleri açılış ve kapanış işlemleri sırasında yumuşak hareket etmektedir. Bu durum olası bir sıkışmaya engel olmaktadır. Ayrıca kapılarda bulunan sensörler ile de kapının açılması ve kapanması sırasında kapı arasında olan bir kişi ya da nesneyi algılamakta ve hareketini durdurmaktadır.

İstanbul Esenyurt Yana Kayar Kapı Sistemleri

İstanbul Esenyurt otomatik yana kayar kapı sistemleri kullanıldığı alanın güvenliğini arttırmaktadır. Ayrıca alana hem estetik bir duruş katmakta hem de modern bir hava taşımaktadır.

Otomatik yana kayar kapılar kullanılan alanda enerji verimini de sağlamaktadır. Engelsiz geçişler ile kolay bir kullanım sunmaktadır.

Esenyurt otomatik yana kayar kapı sistemleri birçok farklı alanda kullanılmaktadır ve ana hatları ile aynı olan bu kapılar kullanılacak yere göre farklı tasarımlara da sahip olmaktadır. Kapılar yerleştirileceği alan genişliğine göre farklı boyutlarda ve farklı ağırlıklarda olmaktadır. Eskiden manuel olarak açılıp kapanan kapıların ağır olması güvenlik açısından olumlu bir durum iken kapıyı açmak için güç uygulayan kişi için ise olumsuz olmaktaydı. Şu an ise insan gücüne gerek kalmadan bu kapılar otomatik olarak açılıp kapanmakta ve geçişleri sağlamaktadır.

Esenyurt-Otomatik-Yana-Kayar-Kapi-Sistemleri
Esenyurt Otomatik Yana Kayar Kapı Sistemleri

Esenyurt Otomatik Fotoselli Kapı Sistemleri

Esenyurt otomatik fotoselli kapı sistemleri kullanıldığı geniş alan ile birlikte geniş biz servis ağına da sahip olmaktadır. Kullanıcının çok olması otomatik fotoselli kapıların kaliteli hizmet sunmasına da bağlıdır. Kapılarda oluşan herhangi bir arıza durumu en yakın servise bildirilmekte ve servis uzman ekiplerini oraya yönlendirmektedir. Kapıda ortaya çıkan herhangi bir sorun kullanıldığı alanda giriş ve çıkış engelini de beraberinde getirmektedir. Ayrıca güvenlik sorunu da o ortamda ortaya çıkmaktadır. Bu olumsuz durumların en kısa sürede çözülmesi, kullanılan alanın yeniden güvenli bir şekilde giriş çıkış yapılmasına izin vermesi adına ekipler arızayı en kısa sürede çözmeye odaklanmaktadır.

Otomatik yana kayar kapı sistemleri genel olarak arıza vermeyen ve uzun ömürlü olan kapı sistemleri olmaktadır. Bunun yanı sıra belirli aralıklar ile kapılara bakım yaptırılması da kapının hem ömrünü uzatmaktadır hem de ortaya çıkma ihtimali olan sorunun önceden görülmesini ve bu soruna çözüm üretilmesini sağlamaktadır. Bakım ücretleri kapının üretim maliyetinin oldukça altında kalan tutarlar olmaktadır.

Esenyurt otomatik yana kayar kapı sistemleri kullanılan alana göre üretilmekte ve farklı boyutlarda, farklı ağırlıklarda olmaktadır. Sağlam ve kaliteli malzemelerden üretimi yapılan bu kapının maliyeti ise tasarımına göre değişmektedir. Kullanıldığı alana birçok avantaj sunan bu kapılar ortaya çıkabilecek olan bir hırsızlık durumuna engel olduğu düşünüldüğünde kapıya yapılacak olan ödeme cüzi bir tutar olarak kalmaktadır.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: