Gökçeali Cad. Gökçeali Mah. No : 238 Çatalca/İSTANBUL
entr

Kumburgaz Hızlı PVC Kapılar

23.01.2022
73
Kumburgaz Hızlı PVC Kapılar

Kumburgaz Hızlı PVC Kapılar

Kumburgaz hızlı PVC kapılar fabrika alanı ve depo alanında malzeme giriş çıkışlarının yoğun olduğu alanlarda sık ve hızlı açılıp kapanma geçiş noktası olarak kullanılır. Bu performans Hızlı PVC Kapı taşımacılığını kolaylaştırırken ısı kaybını da minimuma indirir. PVC hızlı kapılar güvenlik fotoseli sayesinde güvenli kullanım sunar. Elektrik kesintisi sırasında manuel olarak kullanılabilir. Hızlı PVC kapıların ortalama rüzgar direnci ise metre kareye 80 km’dir.

Son zamanlarda yapılarda yaygın olarak kullanım açısından tercih edilen PVC kapılar, ahşap kapılara nazaran alternatif olarak kabul edilmektedir. Özellikle apartmanlarda sıklıkla görülen PVC kapılar, yazlık evlerde, depolarda, ticari kuruluşlarda, ofislerde vb. tercih edilmektedir. Artık tüm müşterilerin ilk dileklerinden biri, binayı sosyal hayatın en önemli parçasına bağlayan kapıların olabildiğince şık görünmesidir. Bu nedenle PVC üretiminde sınırsız model seçenekleri bulunmaktadır. Aynı zamanda PVC kapılarının temizliği ve de kullanımı da son derece kolaydır.

Kumburgaz hızlı PVC kapılar sıcak zamanlarda serin havayı, soğuk zamanlarda ise sıcak havayı muhafaza etmektedir.Katlanır kapılar içinde yer alan galvaniz çelik borular sayesinde uzun süre problemsiz hizmet vermesi sağlanmaktadır. Bu galvaniz çelik borular sayesinde dış ortamdaki hava olaylarına maruz kalsa da işlevini sıkıntısız bir şekilde yerine getirmektedir.

PVC Kapı Modelleri

PVC kapı modelleri, kullanıldığı yere göre yüzlerce seçenek arasından tercih edilebilir. İç ve dış mekân kullanım seçenekleri, camlı ya da camsız modeller, tek kanatlı, çift kanatlı veya tamamen müşterinin isteğine göre şekillendirilmiş sürgülü modeller seçenekler arasındadır. Onlarca PVC kapı modelinde istediğinizi uygun fiyatlara almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Uzman ekibimizin yardımıyla dekoratif PVC kapı modellerimizden evinize veya iş yerinize en uygun tasarımı seçebilirsiniz. Montajı kolay ve temiz bir işlem ile alanın çok fazla kalıntı bırakmadan temizlenmesini sağlayabilirsiniz.

Firmamızın ürettiği ürün yelpazesinden ihtiyaçlarınıza bakıldığında PVC kapı fiyatlarının uygunluğu dikkatinizi çekecektir. Sektörümüzdeki en iddialı PVC modellerini sunarken müşteri memnuniyetini ön planda tutuyoruz. Kumburgaz hızlı PVC kapılar ile ürün teslimatı ve montajı sırasında ihtiyaçlarınız her zaman karşılanmaktadır. PVC kapı fiyatları için ödeme koşulları için hesap temsilcimiz ile iletişime geçebilirsiniz.

Kumburgaz-Hizli-PVC-Kapilar
Kumburgaz Hızlı PVC Kapılar

PVC Kapı Fiyatları

PVC kapı fiyatları firmamız bünyesinde sektöre uygun olarak düzenlenmektedir. Çok kullanışlı olan ve yoğun kullanım alanlarına kolaylık sunan PVC kapı modelleri aynı zamanda balkona çıkış kapısı, kış bahçesi kapısı gibi alanlarda da kullanılmaktadır. İsteğe göre eşikli ya da eşiksiz olarak monte edilebilen, ölçüleri uygulama alanına göre düzenlenen PVC kapılar farklı birçok renk ve desene de sahiptir. Kumburgaz hızlı PVC kapılar ile sürme PVC kapılar, Fransız tipi PCV kapılar, kilitli PVC kapılar, balkon PVC kapılar ve WC PVC kapılar olarak hizmet vermektedir.

İç ve Dış Mekanlara Özel Hızlı PVC Kapılar

İç ve dış mekanlara özel hızlı PVC kapılar, yoğun insan trafiğinin yoğun olduğu ortamlarda çözümler sunmaktadır. Dayanıklı malzemelerden üretilen PVC kapılar, ısı, rüzgar ve toz izolasyonu ile enerji, zaman tasarrufu da sağlamaktadır. Aynı zamanda güvenlik önlemleriyle de hem iç hem de dış mekanlarda kullanışlı çözümler sunmaktadırlar.

Kumburgaz hızlı PVC kapılar arzu edilen renk ve desende üretilebilmektedir. Bu tip hızlı pvc kapıların bakımları ve de temizlikleri son derece kolay ve de avantajlıdır. Pvc kapılar kullanım süresince yağlama gerektirmemektedir. Ancak 6 aylık dönemlerde kapının yağlanması ömrünün uzamasında en önemli etkenlerden biridir. Son derece kullanımı rahat ve ömrü uzun kapı sistemleri oldukları kabul edilmektedir.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: