Gökçeali Cad. Gökçeali Mah. No : 238 Çatalca/İSTANBUL
entr

Büyükçekmece Endüstriyel Seksiyonel Kapılar

24.01.2022
87
Büyükçekmece Endüstriyel Seksiyonel Kapılar

Büyükçekmece Endüstriyel Seksiyonel Kapılar

Büyükçekmece endüstriyel seksiyonel kapılar konut, depo, garaj, otopark, fuar ve sergi alanları, oto yıkama, üretim deposu, otomobil galerisi, atölye girişleri gibi alanlarda denetim sağlamak amacıyla kullanılan sistemlerdir.

Birçok avantajı olan seksiyonel kapılar alandaki giriş çıkışları kontrol altına aldığı için karışıklıkları önler. Güvenliği sağlamada tek başına yeterli olur. Otomatik seksiyonel kapıların en büyük avantajlarından biri de yukarı doğru açılıyor olmalarıdır.

İç kısma ya da dış kısma açılan kapılar alan kapladıkları için verimli olmazlar. Seksiyonel kapılar tavana doğru açıldığı için yer kaplamaz ve daha verimli kullanım sağlarlar. Bu şekilde alandan tam verim alınır ve performans yükselmiş olur. Isı ve ses yalıtımı sağlaması her alan için avantajlıdır. Büyükçekmece endüstriyel seksiyonel kapılar yalıtım özelliği sayesinde ekstra önlem almayı gerektirmez. Hava şartlarından iç mekanı korumuş olur.

Endüstriyel Seksiyonel Kapı Fiyatları

Endüstriyel kapılar ray sistemi tarafından desteklenirler. Endüstriyel seksiyonel kapı fiyatları teknolojinin gelişmesiyle farklı birçok model olduğu için modele bağlı olarak değişiklik gösterir.

Otomatik olması sebebiyle kullanım kolaylığına sahiptir. Araç giriş çıkışlarında fiziksel güç kullanmak zorunda olmamak zamandan tasarruf etmenizi sağlar. Elektrik kesintileri için manuel olarak müdahale edebilme özelliğine sahiptir. Bu şekilde işlerde asla kesinti yaşanmaz.

Kullanılan malzeme kalitelidir ve kapı sistemleri doğru kullanıldığında ve bakım sağlandığında uzun yıllar boyunca kullanılan sistemlerdir. Büyükçekmece endüstriyel seksiyonel kapılar uzaktan kumanda ile kontrol edilirler.

Uzaktan kumanda sisteme entegre edilir ve açma ve kapama kumanda ile sağlanır. Bu şekilde araçtan çıkmadan giriş ve çıkış yapmak mümkün olur. Sistemi duvara monte edilen butona da entegre edebilirsiniz. Sistem ile entegre olmayan hiçbir cihaz kapıya müdahale edemez. Bu şekilde güvenlik sağlanır.

Buyukcekmece-Endustriyel-Seksiyonel-Kapilar
Büyükçekmece Endüstriyel Seksiyonel Kapılar

Endüstriyel Seksiyonel Kapı Motoru

Endüstriyel seksiyonel kapı motoru modelin özelliklerine uygun olarak seçilir. Teknolojik ürünler oldukları için dilerseniz cep telefonunuza da sistemi entegre edebilirsiniz.

Kullanmak istediğiniz alana uygun ölçüde ve istediğiniz renkte özel olarak üretilebilirler. Bu şekilde her dekorasyona uyum sağlarlar. Modern tasarımları ile her zaman yenilikçi bir alan yaratır. Büyükçekmece endüstriyel seksiyonel kapılar alüminyum ya da çelikten üretilebilir.

Dayanıklı metallerden üretildikleri için uzun yıllar boyunca kullanılabilirler. Tozlanma yapmadıkları için alanda hijyenik bir ortam oluştururlar. Bakımları düzenli olarak yapılmalıdır. Bakım sırasında yağlanması gereken alanlar yağlanır ve hasar tespiti yapılır. Hem bakım hem de onarım işlemleri profesyonel insanlar tarafından yapılmalıdır.

Onarım gerektiren bir durum olduğunda kişi kendi müdahale etmeye kalkarsa geri dönülemez bir problem oluşabilir. Satın aldıktan sonra satış sonrası teknik destek hizmeti de alabilirsiniz.

Endüstriyel Kapı Sistemleri

Seksiyonel kapılar sandviç panelleri ile tasarlanırlar ve sandviç panellerin arasında poliüretan madde bulunur. Endüstriyel kapı sistemleri bu poliüretan malzeme sayesinde ısı ve ses yalıtımı sağlar.

Isı yalıtımı sayesinde soğuk havalarda ortamı sıcak, sıcak havalarda serin tutar. Bu şekilde enerjiden tasarruf etmiş olursunuz. Büyükçekmece endüstriyel seksiyonel kapılar ses yalıtımı ile de içerisini daha konforlu bir hale getirir. Güneş ışınlarını da engelleyici olduğundan dolayı çalışma alanında konfor sağlar.

Bakım yapılacağı zaman çok yüksek maliyetlere neden olmaz. Eğer paneller hasar görürse hızlı bir şekilde panel değişimi yapılarak onarım sağlanır. Seksiyonel kapıların bakımı düzenli olarak sağlandığında ömrü daha uzun olur.

Dilerseniz daha sonra boyayabilir ve dekorasyonu değiştirebilirsiniz. Boyamalarda dayanıklı olduğu için akrilik boyalar uygun olur. Yedek parçadan kaynaklı sorun olursa teknik servis orijinal yedek parça temini sağlar.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: