Gökçeali Cad. Gökçeali Mah. No : 238 Çatalca/İSTANBUL
entr

Kumburgaz Otomatik Bariyer Sistemleri

23.01.2022
93
Kumburgaz Otomatik Bariyer Sistemleri

Kumburgaz Otomatik Bariyer Sistemleri

Kumburgaz otomatik bariyer sistemleri, konutlara, ticari alanlara, kafe ve de barlara monte edilmektedir. firmamız güvencesi ile üretilen ve de montajı yapılan otomatik bariyerleri alternatif fiyatlar doğrultusunda müşterilerimize sunulmaktadır.

Otomatik Bariyer Kullanım Modelleri

Otomatik bariyer kullanım modelleri arasında parmak izi okuyucu, şifreli geçiş sistemi ya da kart okuyucu ile araçlara geçiş izni verebilmektedir. Araçların tamamını algılayabilen ve üzerine eklenebilen geçiş sistemleri ile uzun yıllar süresince garantili bir şekilde kullanabilen otomatik bariyer sistemleri, aynı zamanda ikaz ve de uyarı lambaları ile desteklenmektedir. Kaliteli hizmetler verme doğrultusunda tüm süreçlerini devam ettiren Kumburgaz otomatik bariyer sistemleri ile iletişime geçerek ürünlerin detay ve de ayrıntılarını öğrenebilirsiniz. Ürünlerin kurulumu ve montajı konusunda oldukça kaliteli ve de hızlı bir hizmet vermekteyiz. Bizleri tercih ederek siparişlerinizi en kısa sürede elde edebilirsiniz.

Otomatik Bariyer Kullanım Avantajları

Otomatik bariyer kullanım avantajları ile güvenlik ihtiyacı giderilmektedir. Günümüzde birçok sistem de bu gereksinimlerden doğmuş ve de ortaya çıkmıştır. Modern hayatın getirileri nedeniyle güvenlik ihtiyacının bir neticesi olan otomatik bariyer sistemleri pek çok avantaj sunmaktadır. Bu avantajlara bakacak olursak:

  • Güvenlik
  • Giriş çıkışların kontrolü
  • Uzun ömürlü kullanım olarak belirtebiliriz.

Araçların yaygınlaşması ve binaların çok daha yüksek olması sonucuna güvenlik ihtiyaçları da artmaya başlamıştır. Yüksek katlı binalarda dışarı ile bağlantının kesilmiş olması, otoparklı binaların olması ve araç giriş çıkış trafiğinin kontrol edilmesine neden oldu. Özellikle de alışveriş kültürüne geçiş yapılması da bunun diğer nedenlerinden biri olarak gösterilebilir. Otomatik bariyerler sistem üzerinden kontrol edilmektedir. Bu sayede de ortaya çıkan güvenlik açığının da önüne geçilmiş olacaktır.

Araç giriş çıkışların kontrol edilmesi de otomatik bariyer kullanımı ile kolayca sağlanmaktadır. Güvenlik kulübesi içerisinden kontrol sağlanabilir ya da tam otomatik sistem ile kart ile ya da kamera ile geçişler sağlanabilmektedir. Her durumda da bariyerler izinsiz geçişleri önleyecek ve güvenlik sorununa çözüm oluşturacaktır.

Kumburgaz otomatik bariyer sistemleri fotosellidir. Bu sayede de araba geçişi yarım kalsa dahi bariyer kapanmayacaktır. Sensöre giren bir araç var ise bariyer zamanı geçse de geri besleme sayesinde araçların zarar görmesi engellenecektir. Birçok otomatik bariyer sistemlerinde bu geri besleme özellikleri mevcuttur.

Firmamız sayesinde en iyi bakım ve servis hizmetlerini alabilir, 6 aylık ya da yıllık bakımlarını yaptırabilirsiniz. Uzun yıllara dayanan tecrübelerimiz ile kaliteli hizmet anlayışımızı siz değerli müşterilerimize sunmaktayız. Uzun süre kullanım sağlayan otomatik bariyer sistemlerimiz ile bakım konusunda da sektörde lider olmaya devam ediyoruz.

Kumburgaz-Otomatik-Bariyer-Sistemleri
Kumburgaz Otomatik Bariyer Sistemleri

Otomatik Bariyer Sistemi Modelleri

Otomatik bariyer sistemi modelleri işlevlerine göre ayrılmaktadır. Otomatik bariyer sistemleri modelleri ise aşağıdaki gibidir:

  • Mantar Bariyer: Tam güvenlik amaçlı kullanımı bulunmaktadır. Hidrolik sisteme sahiptirler. Yüksek hızda gelen araçları durdurabilir. Tam otomatik olarak sistem kurulumu yapılmaktadır.
  • Otopar bariyerleri: Alışveriş merkezleri, iş yerleri, havaalanları, hastaneler gibi merkezi otoparklarda bulunmaktadırlar. Otopark güvenliğini sağlamaktadır. Otomatik ya da kartlı sistem ile geçiş sağlanır. Genel olarak en yaygın kullanılan bariyer sistemleri arasında kabul görmektedir.

Kumburgaz otomatik bariyer sistemleri ile trafik yoğunluğunun fazla olduğu otoparklarda çalışma hızı ve de performansını artırabilirsiniz. 6 metreye kadar kolları uzatılabilmektedir. Böylece geniş geçiş imkanı sunulur. Aynı zamanda bu mesafe senkronize çalıştırılarak 12 metreye kadar arttırılabilmektedir. Güçlü ve sağlam gövdesi ile tüm hava şartlarına karşı son derece dayanıklı bir üründür.

Kumburgaz otomatik bariyer sistemleri ile siz de güvenliğinizi sağlayabilir, uzun süre kullanıma sahip olabilirsiniz.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: