Gökçeali Cad. Gökçeali Mah. No : 238 Çatalca/İSTANBUL
entr

Beylikdüzü Fotoselli Cam Kapı Sistemleri

22.01.2022
60
Beylikdüzü Fotoselli Cam Kapı Sistemleri

Beylikdüzü Fotoselli Cam Kapı Sistemleri

Beylikdüzü fotoselli cam kapı sistemleri otomatik çalışan sistemlerdir ve sensör sayesinde kapıya bir cisim yaklaştığında kapı otomatik olarak açılır. Kapıdan geçiş sağlandığında ise otomatik olarak tekrar kapanır.

Fotosel denilen sistem ile algılama gerçekleşir. Bu sistem sayesinde otomatik kapıları kullanmak yüksek güvenliğe sahiptir. Fotoselli kapılar genelde cam tasarımlar ile kullanılırlar. Işığa da duyarlıdırlar ve ışık yandığında açılırlar.

Paslanmaz çelikten ya da kromdan çerçeveleri son derece dayanıklı olur. Hızlı açılıp kapandığı için kapıdan geçişler kolay bir şekilde gerçekleşir. İnsan gücüne gerek kalmadan otomatik açılıp kapanması hem zamandan hem de enerjiden tasarruf ettirir.

Estetik tasarımlar ile iş yeriniz ya da eviniz için mükemmel modeller seçebilirsiniz. Beylikdüzü fotoselli cam kapı sistemleri modern tasarımlara sahip olduğundan iş yerlerinde kullanıldıklarında her zaman yenilikçi bir görüntü verirler.

Beylikdüzü Fotoselli Cam Kapı

Fotoselli cam kapılar kapıdan bir kişi çıktığında direkt olarak kapandığı için ısı konusunda da tasarruf etmenizi sağlar. Fotoselli cam kapı kış aylarında sıcaklık kaybını önler.

Isı ve ses yalıtımı özelliği ile yaşam alanını daha konforlu bir hale getirir. Sessiz bir sistemdir ve kapı açılırken ya da kapanırken gürültü olmaz. Bu özellik iş yerinde huzurlu bir ortamda çalışmanızı sağlar.

Kapı tarafına bir cisim geldiğinde sensör sayesinde algılanır ve sisteme uyarı gider. Sisteme bu uyarı gitmedikçe kapı açılmaz. Beylikdüzü fotoselli cam kapı sistemleri sensör özelliği mikrodalga ya da kızılötesi teknolojisi ile çalışır. Kontroller panelden sağlanır ve siz komut vermedikçe hiçbir işlem gerçekleşmez.

Kontrol aynı zamanda uzaktan kumanda ya da buton ile sağlanabilir. Bir cihaz sisteme senkronize edilmedikçe sistem üzerinde herhangi bir etkisi olmayacağı için güvenlik sağlanır.

Beylikduzu-Fotoselli-Cam-Kapi-Sistemleri
Beylikdüzü Fotoselli Cam Kapı Sistemleri

Beylikdüzü Fotoselli Cam Kapı Fiyatları

Teknolojinin gelişmesiyle fotoselli cam kapılar çeşitli modellere sahip olmuştur. Bu sebeple fotoselli cam kapı fiyatları çeşitlilik gösterir. Bütçenize uygun modeli bulmakta zorlanmazsınız.

Sisteme komut verdiğinizde sizden başkası değiştiremez. Farklı bir kumanda kullanılamayacağından izinsiz girişleri de önlemiş olursunuz. Kapının devamlı açılıp kapanması, sürekli açık kalması, sürekli kapalı kalması, kış ayları için kısa bir mesafede açılması gibi ayarlayabileceğiniz birçok özellik vardır. Beylikdüzü fotoselli cam kapı sistemleri dayanıklı ve kaliteli malzemeden üretildikleri için bir kere aldığınızda uzun yıllar boyunca kullanmaya devam edebilirsiniz.

Uzaktan kontrol edilebilen sistem bir değişiklik yapmak istediğinizde kapının oraya gitmenize gerek bırakmaz. İşinizi bırakmadan dilediğiniz değişiklikleri yapabilirsiniz.

Fotoselli cam kapılar tek kanat ya da çift kanat olarak kullanılabilirler. Tek kanat kapılar 60 kg çift kanatlı kapılar 120 kg ağırlığında olurlar. Kullanmak istediğiniz alanın ölçüsüne uygun üretilir.

Beylikdüzü Fotoselli Cam Kapı Modelleri

Fotoselli cam kapı modelleri her tarza hitap eden farklı ve modern tasarımlara sahiptir. Cam kalınlıkları genel olarak 4mm olarak üretilse de kişiye özel üretim yapılabildiğinden özel sipariş verebilirsiniz.

Kapının ölçüsüne ve ağırlığına uygun çerçeve malzemesi seçilir. Motorla çalışan kapı sisteminde motor en çok çalışan ögedir. Kapının özelliklerine göre uygun motor modeli seçilir. Beylikdüzü fotoselli cam kapı sistemleri günümüzde her alanda karşımıza çıkar.

En çok kullanıldığı alanlardan biri alışveriş merkezleri ve mağazalardır. İnsanlar alışveriş yapmak için bir yere gittiklerinde ağır ve manuel bir kapıyla uğraşmak istemezler. Alışveriş bittikten sonra ellerinde torbalarla manuel kapılardan geçmeleri zor olur.

Fotoselli cam kapılar iş yerleri için müşteri memnuniyetini arttırıcı ögelerdir. İşlerin aksamamasını ve insan trafiği gibi olumsuz durumların oluşmamasını sağlar.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: