Gökçeali Cad. Gökçeali Mah. No : 238 Çatalca/İSTANBUL
entr

Büyükçekmece Fotoselli Cam Kapı Sistemleri

24.01.2022
103
Büyükçekmece Fotoselli Cam Kapı Sistemleri

Büyükçekmece Fotoselli Cam Kapı Sistemleri

Büyükçekmece fotoselli cam kapı sistemleri otomatik sensörle çalışır ve her alanda kullanılabilirler. Kayar kapı ismiyle de bilinirler. Genel olarak cam malzemeden kullanılırlar.

Fotosel sistemi algılama sağlar ve kapının alanına bir cisim girdiğinde kapı otomatik olarak açılır. Fotoselli kapıların açılması ya da kapanması için fiziksel güç gerekmez. Bu sebeple kullanımı oldukça konfor sağlayan sistemlerdir.

Fotoselli kapı sistemlerinin ana malzemesi paslanmaz çeliktir. Çerçeve kısımları ise kromdan imal edilir. Son derece dayanıklı malzemeler olduğu için kapı sistemlerinin ömürleri oldukça uzundur. Gerekli bakımlar sağlandığında ve doğru kullanıldığında uzun yıllar boyunca aynı verimle kullanabilirsiniz.

Geçişler oldukça kolaydır ve yüksek güvenliklidir. Büyükçekmece fotoselli cam kapı sistemleri estetik tasarımlara sahiptir ve kullanıldıkları mekanlara şıklık ve modernlik katarlar. İnsan gücüne gerek olmadan kapı sistemi açılır ve kapanır.

Fotoselli Cam Kapı

Fotoselli otomatik kapıların en büyük avantajlarından biri de ortamdaki ısıyı muhafaza etmeleridir. Fotoselli cam kapı sıcaklığın ortamda korunmasını sağlar. Bu şekilde enerjiden de tasarruf etmiş olursunuz.

Sessiz çalışan sistem iş yerleri için eğer insan trafiği çoksa ve gün içerisinde giriş çıkışlarda yoğunluk oluyorsa işlerin sessiz bir ortamda devam etmesini sağlar ve asla rahatsızlık vermez. Radar sayesinde kapıya bir cisim yaklaştığında algılanır.

Bu özellik mikrodalga ya da kızılötesi ile sağlanır. Cisim kapının alanına girdiğinde bilgi kontrol paneline gider. Büyükçekmece fotoselli cam kapı sistemleri kontrol paneli ile yönetilir. Bu kısım sistemin beynidir.

Kumanda ederek kapının çalışma konusunda nasıl olacağını belirleyebilirsiniz. Açıl ve kapan moda sürekli ayarlayabilir, geceleri sürekli açık kalmasını sağlayabilir veya gündüzleri sürekli açık kalmasını sağlayabilirsiniz. Kış ayları için kapı kanatları yarıya kadar açılacak şekilde ayarlanabilir.

Buyukcekmece-Fotoselli-Cam-Kapi-Sistemleri
Büyükçekmece Fotoselli Cam Kapı Sistemleri

Fotoselli Cam Kapı Fiyatları

Fotoselli cam kapı fiyatları birçok farklı model olduğu için çeşitli fiyat aralıklarına sahiptir. Uzaktan kontrol edebildiğiniz her seferinde kapının yanına gitmek zorunda kalmazsınız. Tek kanat olarak satın alırsanız 60 kilogram oranında ağırlığa sahip olurlar.

Eğer çift kanatlı tercih ederseniz 120 kilogram ağırlığa ulaşabilirler. Büyükçekmece fotoselli cam kapı sistemleri genel olarak 4 mm cam kalınlığında olurlar. İsteğe göre farklı kalınlıkta ve ölçülerde üretilebilirler. Dikkat edilmesi gereken husus kanatların ağırlığına göre tam taşıyacak profillerin seçilerek kullanılmasıdır.

Fotoselli kapıların uzunluğu 2 metreyi geçer. Motor kısımları her zaman çalışır. Motorun hızını ayarlayanlar profesyonel ekip olmalıdır. Birçok kullanma alanı olan fotoselli kapıları otellerde, alışveriş merkezlerinde, hastanelerde, iş yerlerinde, evlerde görebiliriz.

Perakende satış alanları için de en avantajlı sistemlerdir. Müşterilerin giriş çıkışlarında kapıda yığılmayı önlerler.

Fotoselli Cam Kapı Modelleri

Fotoselli cam kapı modelleri teknolojinin gelişmesiyle birçok şık seçeneklere sahiptir. Otomatik sistemler olduğu için iş yerleri için de büyük avantajları vardır. Müşteri dükkana gireceği zaman ağır bir kapıyı itmek zorunda kalmaz.

Elinde torbalarla dışarı çıkmak için ağır bir kapıyla uğraşmak zorunda olmadığından mekandan daha memnun ayrılır. Büyükçekmece fotoselli cam kapı sistemleri estetik görünümleri ile birçok iş yeri için ilk seçeneklerdir.

Depo gibi alanlarda ürünlerin taşınması sırasında ekstra güç istemediği için kolaylık sağlarlar. İş sırasında kaza meydana gelmesini önlerler. Fotoselli kapılar normal kapılardan daha hızlı iş yapmaya imkan verirler.

Çalışan kişiler kapıdan çıktığı anda kapı kendiliğinden kapandığı için enerjiden de tasarruf etmiş olursunuz. İçerisinin soğumasını önler. Evlerde kullanımda güvenliğinizi sağladığınızdan emin olmuş olursunuz. Siz komut vermedikçe kapı açılmaz ve herhangi bir kumandayla çalışmaz.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: