Gökçeali Cad. Gökçeali Mah. No : 238 Çatalca/İSTANBUL
entr

Hadımköy Fotoselli Cam Kapı Sistemleri

24.01.2022
104
Hadımköy Fotoselli Cam Kapı Sistemleri

Hadımköy Fotoselli Cam Kapı Sistemleri

Hadımköy fotoselli cam kapı sistemleri genel bakımdan firmamızın öne çıkardığı ürünler olup teknolojik ürün desteği ile tanımlanmaktadır. Fotoselli cam kapılar birçok yerde kullanılan ürünlerdir. Her bina sisteminde kullanılmakta olan kapıların otomatik sensör özelliği ile açılıp kapanması mümkün olmaktadır. Otomatik kapı veya yana kayar kapı şeklindeki çeşitleri de vardır. Fotoselli kapılar ihtiyaca göre alana ve mekâna uyumluluk sağlayan ürünlerdir. Otomatik şekilde açılıp kapanması sayesinde kontrollü güvenliği de sağlamaktadır. Kapının genel özelliği olan algılama sistemi kapı üzerindeki cisim algılama yerinden öne çıkmaktadır. Fotodirenç ile çalışan bu kapılar firmamız tarafından kontrolü sağlanarak satılmaktadır.

Hadımköy Fotoselli Cam Kapı Sistemleri

Hadımköy Fotoselli cam kapı sistemleri mevcut alanın ışık ortamına göre değişkenlik göstermektedir. Bu durum fotoselli kapıyı oluşturan özellik olarak bilinmektedir. Işığın gelme yoğunluğuna göre direnç farklılığı da meydana gelmektedir. Kapıların temel özelliği temassız çalışmasıdır. Bu sayede kişiyi algılayarak açılıp kapanmaktadır. Bankalarda, kurum ve kuruluşlarda çok sık kullanılan fotoselli cam kapı sistemleri prestijli görünümü de sağlamaktadır. Modern çağa uygun bir ürün olan kapı sistemi ihtiyaç niteliğinde ölçüleri alınarak montaj yapılması gereken bir üründür. Manuel şekilde kullanılan kapılara yönelik iş gücü gibi durumlar öne çıktığından sorunsuz kapı sistemi olarak ta bilinmektedir.

Fotoselli Cam Kapı

Fotoselli cam kapı iş alanlarında modernize bir görünüm sunarken dekoratif görüntü özelliği de sunmaktadır. Birçok iş yerinde kullanılması beraberinde kartlı geçiş özelliği de sunabilen özelliktedir. Ayarlanabilme veya entegre edilebilme özelliği bulunmaktadır. Özel durumlarda güvenliği sağlayıcı mekanizma olarak ta görülür. Güvenlik anlayışını yükselten fotoselli kapılar dekoratif bir tasarım olarak öne çıkmaktadır. Firmamız tarafından sunulan ürünlerin detaylı özellikleri müşteri talebi beraberinde ayarlanabilmektedir. Çok sık talep gören ürün olduğundan çağın gerektirdiği ihtiyaç şeklinde düşünülen kapılardır. Talep gerektirmeyen durumlarda bile firmamız müşterilerine yardımcı olmaktadır.

Hadimkoy-Fotoselli-Cam-Kapi-Sistemleri
Hadımköy Fotoselli Cam Kapı Sistemleri

Fotoselli Cam Kapı Sistemleri Özellikleri

Fotoselli cam kapı sistemleri özellikleri bakımından istenilen güvenliği sağlayan ürün olarak bilinmektedir. Fark etmeden birçok yerde karşılaştığınız fotoselli kapılar hayatın akışına da uyumludur. Hızlı açılıp kapanması sayesinde ısı kaybını önleyen kapılar şeklinde tanımlanır. Bu ürünü kullanan işletmelerin geneli iklimlendirme ürünlerine ihtiyaç duymaz. Bu da tasarruf demek olduğundan sadece tek özelliğiyle bile rağbet gördüğü bilinir. Örnek vermek açısından hastaneler çoğunlukla acil şekilde kullanılmak istenen yerlerdir. Hastane girişlerinde hiçbir zaman zorlayıcı kapı sistemi tercih edilmemektedir. En önemli sebebi hızlı bir şekilde kontrollü açılması olmasının yanı sıra kişilerin içeri girmesi halinde direkt olarak kapanıp iç mekân havasını da korumasıdır. Bu yüzden pek çok yerde aranan özellikli kapı sistemi olmasıyla tercih edilen modern kapı çeşidi olarak algılanmaktadır. Teknik bakımdan özellikleri ise şu şekilde belirtilmektedir.

  • Motor bakımı gerektirmeden çalışması
  • Yüksek fonksiyonlu ve kontrol kartı ile kullanılabilmesi
  • İnfrared özellikli olması
  • Farklı geçiş özelliği hakkı sunması
  • Emniyet fotoseli ile entegre edilmesi
  • Şifreli, parmak izi algılama sistemlerine uyumlu olması
  • Yakınlık ve uzaklığın ayarlanabilmesi
  • Temas gerektirmemesi
  • Açılıp kapanma hızının eşit olması

Yukarıda sıralanan özellikler genel bakımdan Hadımköy fotoselli cam kapı sistemleri kapsamındaki genel ürün detaylarıdır. Avantajlı yönlerini öne çıkaran ürün mekanizması sunduğu işlevselliği ile modern bir ürün olarak belirtilmektedir. İhtiyaç dâhilindeki talebe göre satışı yapılan ürünle ilgili firmamızla iletişime geçmeniz yeterlidir. Mekân ihtiyacı kapsamında kısa sürede ürün ihtiyacı giderilecek olup montajı sonrası kullanıma hazır olacaktır. Firmamız ürün satışlarında tam destek sunarak kaliteyi ilk sırada tutmaktadır.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: