Gökçeali Cad. Gökçeali Mah. No : 238 Çatalca/İSTANBUL
entr

Kumburgaz Seksiyonel Garaj Kapıları

23.01.2022
89
Kumburgaz Seksiyonel Garaj Kapıları

Kumburgaz Seksiyonel Garaj Kapıları

Kumburgaz seksiyonel garaj kapıları genel olarak sanayi tipi kapı şeklinde isimlendirilen kapı çeşidi olarak da tanımlanmaktadır.Bu tip kapı çeşitleri uzun ömürlü olacak şekilde sağlam bir biçimde tasarlanmaktadır. Bunun nedeni ise endüstriyel alanda sıklıkla tercih edilmesi ve yük giriş çıkış ya da mal alım ve çıkarımı yapılmasıdır.

Orta hızda açılan bir otomatik kapı sistemi olmasının yanı sıra, dış kısımları tercihen alüminyum kaplı ya da standart ise çelik ile kaplı bir şekilde kullanıma sunulmaktadır.

Seksiyonel Garaj Kapısı Kullanım Alanları ve Özellikleri

Seksiyonel garaj kapısı kullanım alanları ve özellikleri incelendiğinde genellikle endüstriyel işletmelerde tercihe dilen bir kapı modeli olduğu görülmektedir. Bununla birlikte, izolasyon ağırlıklı bir ürün olduğu da söylenebilir. Kumburgaz seksiyonel garaj kapıları özellikleri arasında yer alan çelik veya tercihen alüminyum kaplama sayesinde dış kısımları oldukça dayanıklı ve uzun ömürlüdür. Ek olarak iç kısımlarında kullanılmakta olan kaplama ve dolgu malzemeleri ile de geçirgenliklerin bulunmaması sağlanmaktadır.

Çok yoğun yük veya mal giriş çıkışları olmayan endüstriyel alanda, fabrika, depo gibi yerlerde tercih edilir olmasının yanında dayanıklı, uzun süre kullanım ve performans anlamında yüksek kalite sunan seksiyonel garaj kapıları, endüstriyel kapı sınıfına girmesinin yanında konutlarda da sıklıkla kullanılmaktadır. 

Kumburgaz-Seksiyonel-Garaj-Kapilari
Kumburgaz Seksiyonel Garaj Kapıları

Seksiyonel Garaj Kapısının Konutlarda Kullanımı

Seksiyonel garaj kapısının konutlarda sıklıkla kullanılmaktadır. Özellikle kapalı garaj sistemi olan site, ev veya apartmanlarda tercih edilen ve uzaktan kumanda özelliği bulunan seksiyonel garaj kapı sistemleri estetik bir görünüme de sahiptir.

Güvenli olmasının yanı sıra kapıların üstünde göz hizasında bulunan bir kırılmaz materyallerden yapılan pencere sayesinde dışarıyı görmek de mümkün olmaktadır. Kumanda olmadan açılması durumunda hata vermesi nedeniyle de oldukça güvenli bulunmaktadır. Aynı zamanda konutun mimari özelliklerine göre de tasarlanma olanağı sunması, hemen hemen her alanda tercih edilmesini sağlamaktadır.

Kumburgaz seksiyonel garaj kapıları sayesinde evler, konutlar, siteler, apartmanlar hızlı, kolay ve de güvenli bir şekilde araç giriş çıkışlarını sağlayabilmektedir. Son derece dayanıklı olması sayesinde de uzun süre kullanım imkanı sunması ve güvenlikli bir alan yaratması işlevsellik özellikleri arasında yer almaktadır.

Seksiyonel garaj kapıları garajlarda, otoparklarda, endüstriyel ve üretim depolarında, araba yıkama ve araba servis galerilerinde, özel evlerde ve sitelerde çok daha fazla kullanım alanına sahiptir.

Seksiyonel Garaj Kapısı Avantajları

Seksiyonel garaj kapısı avantajları arasında dikey olarak yukarı doğru toplanması sayesinde kullanılabilir daha fazla alan sağlaması, ses ve ısı yalıtımı, kolay kullanım, farklı bina giriş ve çıkışlarına monte edilmesi ve estetik bir görünüm sunması bulunmaktadır. Kumburgaz seksiyonel garaj kapıları sayesinde avantajlardan siz de yararlanabilir ve eviniz, iş yeriniz, fabrikanı ya da siteniz için bu kapı tiplerini tercih edebilirsiniz.

Seksiyonel kapı fiyatları ise kullanılacak yerin ölçüsüne, tercih edilen aksesuarlara, teknik özelliklere ve mimari yapıya uygun olarak tasarlanmasına göre değişmektedir. Aynı zamanda alanın ölçülerine göre standart yüksek ya da giyotin yataklama gibi seçenekler ile üretilmesi söz konusudur. Buna göre de fiyatlarda değişiklikler olmaktadır.

Kumburgaz seksiyonel garaj kapıları ile enerji tasarrufu ve güvenliğinizi sağlayabilir, uzun yıllar kullanımda bulunabilirsiniz. Ek olarak TSE standartlarında ve kaliteli olması, garantili çözümler sunması da hizmet alma konusunda tercih edilen bir firma olmamızı sağlamaktadır. Uygun fiyata ve kaliteli ürünlere sahip olmak istiyorsanız hemen firmamız ile iletişime geçebilir ve seksiyonel kapı hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. Bu sayede hem iş yeriniz hem de konutunuz için güvenli, kalıcı bir sonuca ulaşabilirsiniz.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: