Gökçeali Cad. Gökçeali Mah. No : 238 Çatalca/İSTANBUL
entr

Kumburgaz Otomatik Yana Kayar Kapı Sistemleri

23.01.2022
118
Kumburgaz Otomatik Yana Kayar Kapı Sistemleri

Kumburgaz Otomatik Yana Kayar Kapı Sistemleri

Kumburgaz otomatik yana kayar kapı sistemleri ray üzerinde kayan tek bir kanala sahiptir. Geniş girişler, dairesel kapılar ya da yokuşlara yerleştirilmiş yeterli alana sahip olmayan durumlarda ideal bir korumaya sahiptir.

Bulunduğunu alanın çok daha güvenli ve estetik olarak hoş bir görünüm sağlaması için kullanılan otomatik yanar kapılar verimli kullanım amacıyla özel olarak tasarlanmaktadırlar. Kumburgaz otomatik yana kayar kapı sistemleri üretimlerini yapan bir firma olarak yılların vermiş olduğu tecrübe ile profesyonelliği ürünlerine ve de satış sonrası hizmetlerine yansıtmaktayız.

Genel olarak bahçeli evler, endüstriyel tesisler, çiftlikler gibi alanlarda yaygın olarak kullanılan kapı türlerindendir. Kapıların ağırlıklarına oranla seçilen motorlar ile kullanılmaktadır. Akülü DC modelleri, 220 volt şebeke elektriği ya da 380 volt sanayi cereyanı modelleri bulunmaktadır. Yaygın olarak kullanım şekli ise uzaktan kumanda, kontrol kartlı geçiş sistemleridir. Talebinize ve de uygulama yapılacak alanın ölçü, hacim ve yerine göre doğru ölçülendirmeler yapılarak otomatik yana kayar kapı imalatı yapılmaktadır.

Otomatik Yana Kayar Kapı Sistemleri Emniyetli Kullanım Sağlar

Otomatik yana kayar kapı sistemleri emniyetli kullanım sağlar. Kullanım sırasında geçiş aralığı sürekli kontrol edilmektedir. Bu nedenle kullanım esnasında kapanma olmaz. Optik emniyet fotoselleri sayesinde bu özelliğe sahiptir. Firmamız tarafından talep edilen her modelde yana kayar kapı üretim, montaj ve satış sonrası destek ile müşterilerimize sunulmaktadır.

Kapılar, yaşam alanlarımıza giriş çıkış yapmamızı sağlayan en önemli alan olarak ifade edilmektedir. Güvenlik açısından kapalı tutulmasını isteriz. Fakat özellikle araba kullanıyorsak bu işlem biraz zaman kaybına yol açabilecek ve can sıkıcı hale gelecektir. Bu nedenle uzaktan kumandalar ile hızlı ve de kolay bir şekilde kapıların açılmasını sağlayabilir ve giriş-çıkışları kısa sürede gerçekleştirebilirsiniz.

Kumburgaz otomatik yana kayar kapı sistemleri kapınızın kumanda ile otomatik olarak açılmasını sağlar. Böylece arabadan inmeden kapılar kolayca açılır. Sağlam yapıları ile güven sağlar. Sunduğu avantajlar ile kullanım keyfini yaşayabilirsiniz.

Kumburgaz-Otomatik-Yana-Kayar-Kapi-Sistemleri
Kumburgaz Otomatik Yana Kayar Kapı Sistemleri

Otomatik Yana Kayar Kapı Sistemlerinin Avantajları

Otomatik yana kayar kapı sistemlerinin avantajları oldukça çeşitlidir. Bu avantajların arasında ilk sırada zamandan tasarruf ve güvenlik gelmektedir. Yüksek güvenlik seviyesi ile otomatik kayar kapı sistemleri yaşam alanlarınızda iç rahatlığı yaşamanızı sağlamaktadır. Kötü niyetli kişilerin, hırsızların içeri girmesinin önünü keser ve koruma sağlar. Otomatik yana kayar kapı sistemlerinin hızla açılıp kapanması önemli zaman kazancı sağlayarak çok daha kaliteli bir hayat sunmaktadır. Kumburgaz otomatik yana kayar kapı sistemleri ve sunduğu avantajlar ile bu kaliteyi ve emniyeti yaşamınızın her anında hissedebilirsiniz.

Otomatik Yana Kayar Kapı Sistemleri Fiyatları

Otomatik yana kayar kapı sistemleri fiyatları pek çok müşterilerimizin merak ettiği konuların arasında yer almaktadır. Bu kapıların içerisinde yer alan motorlar ise motorlar da bft otomatik kapı motoru fiyatları kapsamında firmamız bünyesinde bulunmaktadır.

Uzman kadromuz, otomatik yana kayar kapı sistemleri fiyatları açısından sektörde oldukça uygundur. Talepleriniz doğrultusunda yaşam alanlarınızın ihtiyaçlarını değerlendirerek en uygun model ve de fiyatlar sunulmaktadır.

Kumburgaz otomatik yana kayar kapı sistemleri ekonomik olarak en yüksek verimi almanızı sağlar. Bu nedenle uzmanlarımız aracılığıyla otomatik yana kayar kapı sistemleri fiyatları hakkında en verimli dönüşlere ulaşabilirsiniz.

Firmamız olarak otomatik yana kayar kapı sistemlerinin arıza servis hizmetlerini de vermekteyiz. Kapının markası ne olursa olsun uzman personellerimizden destek alarak tüm olası sorunlara kısa sürede çözüm bulabilirsiniz. Kalıcı çözümlerimiz ile müşterilerimize tam destek vermeye devam ediyoruz.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: