Gökçeali Cad. Gökçeali Mah. No : 238 Çatalca/İSTANBUL
entr

Esenyurt Seksiyonel Garaj Kapıları

23.01.2022
89
Esenyurt Seksiyonel Garaj Kapıları

Esenyurt Seksiyonel Garaj Kapıları

Esenyurt seksiyonel garaj kapıları birçok bina otoparkında, alışveriş otoparklarında kullanılmaktadır. Binaların yanı sıra iş yerlerinde, site girişlerinde de güvenlik sağlayabilmek amacı ile kullanılmaktadır. Seksiyonel garaj kapıları genel olarak güvenlik amacı ile kullanılmaktadır ve kullanılacağı alanın ihtiyacına göre farklı özelliklere göre de üretilmektedir. Seksiyonel garaj kapıları, sahip oldukları özel motorlar ve dikey ray sistemleri ile çalışmaktadır.

Esenyurt seksiyonel garaj kapıları sağlam ve kaliteli malzemelerden üretilmektedir. Garaj kapılarının üretiminde kullanılan bu malzemeler seksiyonel garaj kapılarının sağlam olmasını ve dış ortamdan iç ortamın ayrılmasını sağlamaktadır. Dış ortamdaki sesleri içeriye, içerideki sesleri de dış ortama geçirmemektedir. Aynı şekilde garaj kapıları yalıtım da sağlamaktadır. Dışarıdaki havanın içeriye girmesine, içeride havanın ise dışarıya çıkmasını engellemekte böylece ortam ısını sabit tutmaktadır. Bu durum özellikle ısı ayarlı üretim yapılan alanlar için çok önemli bir özellik olmaktadır.

İstanbul Esenyurt Seksiyonel Garaj Kapıları

İstanbul Esenyurt seksiyonel garaj kapıları panel seksiyonlardan oluşmaktadır. Bu panel seksiyonlar yan duvara monte ve tavana monte edilmektedir. Sistem bu şekilde çalışmaktadır. Garaj kapısı açılmak istendiği zaman seksiyonlar yukarı doğru sıra ile toplanmakta ve tavanda bulunan kısımda birikmektedir. Yukarı doğru toplanarak açılan bu kapılar kullanan kişilere büyük bir fayda sağlamaktadır. Kapının yukarı toplanması kullanıldığı alanda az yer kaplaması anlamına gelmektedir ve bu durumda özellikle alanı farklı alanlarda kullanmak isteyen kişiler için ve dar bir alana sahip olanlar için büyük bir avantaj olmaktadır. ayrıca garaj kapısının bu özelliği kullanıldığı alana hem estetik bir görüntü hem de modern bir hava katmaktadır.

Esenyurt seksiyonel garaj kapıları geniş bir kullanım alanına sahiptir ve en çok özel konutlarda, yer altı garajlarında, otopark garajlarında, sanayi ve üretim depolarında, oto yıkama ve oto servislerinde tercih edilmektedir.

Esenyurt seksiyonel garaj kapıları kullanıldığı alana birçok avantaj sağlamaktadır. Güvenlik avantajı, yalıtım avantajı gibi avantajlarına ek olarak kapı kısımlarında diğer kapılar ile kapatılmayacak alanları kapatma avantajı da sunmaktadır. Kapı için geniş bir boşluk olan kısımlar seksiyonel garaj kapıları ile tam olarak kapanmaktadır. Alanın genişliği ölçülere garaj kapısı alana göre özel olarak üretilmekte ve alanın ihtiyacına net bir cevap vermektedir.

Esenyurt seksiyonel garaj kapıları kullanacak olan kişinin istediği özellikleri de içinde bulunduracak şekilde üretilmektedir. Bu kapılar istenildiği gibi otomatik ya da manuel olarak kullanma özelliğine de sahiptir ve olası bir elektrik kesintisi durumunda kapılar manuel sistem ile çalıştırılmaktadır.

Seksiyonel garaj kapılarında kapının açılması ve kapanması için en çok tercih edilen yöntem kumanda sistemi ile olan sistem olmaktadır. Özellikle sanayi alanlarında, üretim depolarında sık geçişlerin olması ve bu kapıların kullanılması kolaylık amaçlamaktadır ve kumanda sistemi bunun başında gelmektedir. Ayrıca yüksek bir maliyet içerse bile seksiyonel garaj kapılarını akıllı telefon ile hareket ettirme özelliği de isteyen kişiler için yapılmaktadır.

Esenyurt-Seksiyonel-Garaj-Kapilari
Esenyurt Seksiyonel Garaj Kapıları

Esenyurt Seksiyonel Kapı Tamiri

Esenyurt seksiyonel kapı tamiri yetkili servisler ile yapılmaktadır. seksiyonel garaj kapılarının geniş bir kullanım alanı olması yetkili servislerinin de geniş bir hizmet ağına sahip olmasını sağlamakta ve olası bir arıza durumu yetkili servisler ile hızlı bir şekilde çözülmektedir. Kapıların kullanıldığı alanda sağladığı güvenlik, kapıların sık sık kullanılması gibi durumlar arıza durumlarında birçok insanın mağdur olmasına neden olmaktadır ve bu nedenle arızaların en hızlı çözüme kavuşması müşteri memnuniyetini arttıran bir durum olmaktadır. Esenyurt seksiyonel garaj kapıları belirli aralıklar ile bakım görmesi durumunda ise arıza verme oranlarını en düşük seviyelere indirmektedir.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: