Gökçeali Cad. Gökçeali Mah. No : 238 Çatalca/İSTANBUL
entr

Beylikdüzü Seksiyonel Garaj Kapıları

22.01.2022
91
Beylikdüzü Seksiyonel Garaj Kapıları

Beylikdüzü Seksiyonel Garaj Kapıları

Beylikdüzü seksiyonel garaj kapıları malzemesi poliüretan olan sistemlerdir. En çok endüstriyel alanlarda karşımıza çıkarlar ve sandviç panellerinden tasarlanmışlardır.

Sandviç panellerin arasına dökülen poliüretan sayesinde ses ve ısı yalıtımı sağlarlar. Malzemesi kalitelidir ve açma kapama komutları otomatik olarak çalışır. Bu sebeple yüksek güvenliğe sahip olan sistemlerdir. Yalıtım yapmalarının avantajlarından biri hem sıcak hava hem de soğuk hava akımına karşı koruma sağlamalarıdır.

Tozlanma ya da nemlenme önleyici olduklarından dolayı kullanıldıkları alanlarda hijyenik bir ortam oluşmasına yardımcı olurlar. Yangın gibi tehlikeli durumlara karşı da koruyucudurlar. Soğuk havalarda, fırtına veya sert rüzgarlı havalarda dayanıklılıklarını kaybetmezler.

İstasyon, depo, hangar, fabrika ve benzeri alanlar için kaza önleyici sistemlerdir. Bir tesise ne kadar araç giriş çıkışı oluyorsa uygun boyutlarda üretim yapılır. Beylikdüzü seksiyonel garaj kapıları garanti belgeli ürünlerdir.

Seksiyonel Garaj Kapısı

Seksiyonel garaj kapısı yalıtım sistemine sahip olduğu için hava depolarında da sıkça kullanılırlar. İçerideki ortamı dış hava koşullarından izole ederler. Ergonomik bir yapıya sahip oldukları için fabrikalarda da oldukça fazla kullanılırlar.

Kolay taşınabilir sistemlerdir ve montajı hızlı şekilde gerçekleştirilir. Montaj teknik bilgi gerektirdiği için uzman kişiler tarafından yapılır. Seksiyonel kapılar düzenli aralıklarla bakıma sokulmalıdır. Bakım ve onarım işlemleri de uzman personel tarafından gerçekleştirilir.

Montaj hızlı olduğu için iş yerinde rutin engellenmez ve işler düzenli devam eder. Beylikdüzü seksiyonel garaj kapıları otomatik sistemleri olduğu için kapının açılıp kapanması sırasında fiziksel güç gerekmez. Otomasyon sistemi uzaktan kumanda ya da duvara monte edilen bir buton ile kontrol edilir.

Uzaktan kumanda ya da buton sisteme entegre edilir. Başka herhangi bir cihaz entegre olmadan sisteme müdahale edemez.

Beylikduzu-Seksiyonel-Garaj-Kapilari
Beylikdüzü Seksiyonel Garaj Kapıları

Seksiyonel Garaj Kapısı Fiyatları

Teknoloji ilerledikçe seksiyonel garaj kapılarının birçok farklı modeli ortaya çıkmıştır. Farklı model seçenekleri seksiyonel garaj kapısı fiyatları konusunda etken olur. Kapıyı kullanmak istediğiniz alana uygun boyutlarda imalat gerçekleştirilir.

İş yerleri için en avantajlı kapı sistemlerinden biridir. Tek bir parçadan değil birbirinden ayrılabilir şekilde parçalardan meydana gelirler. Bu sebeple sunulan fiyat her parçanın toplamının fiyatı olur. Beylikdüzü seksiyonel garaj kapıları satın alındıktan sonra adrese parçalar halinde getirilir.

Parçaların birleşmesi ve montajı alanda gerçekleştirilir. Birçok farklı parça olduğu için uzman personel ile gerçekleşmesi gereken montaj hızlı biter. İş yerleri haricinde seksiyonel kapıları konut koruması için de kullanabilirsiniz.

Fabrikaya ürün giriş çıkışı olacağı zaman otomatik açılıp kapanan seksiyonel kapılar kullanılır. Otopark, hangar, depo, oto galeri gibi birçok farklı alanda kullanılır. Sanayi sitelerinde de en çok kullanılan kapı sistemidir.

Seksiyonel Garaj Kapısı Motoru

Seksiyonel garaj kapısı motoru kapının çeşidine ve boyutuna uygun olarak seçilir. Sistemde en aktif çalışan öge motor kısmıdır. Avantajlı tasarımları ile seksiyonel kapıların fiyat aralıkları uygun olur.

Sektör çeşidine göre farklı özelliklerde üretim yapılabilir. Yalıtıma ihtiyaç duyan alanlar için dikkat edilen özellik yalıtım olur. Beylikdüzü seksiyonel garaj kapıları ısı yalıtımı sağladığı için kış aylarında ortamdaki sıcaklığı korurlar. Bu durum da enerjiden tasarruf edilmesini sağlar.

Özel üretim yapılacağı zaman alanın ölçüleri doğru şekilde hesaplanmalı ve alanın nasıl çevresel şartlarda yer aldığı dikkate alınmalıdır. Renk seçenekleri çok fazla olduğu için her dekorasyona uyum sağlarlar.

Farklı tasarımlar olsa da sandviç panellerin çalışma sistemi benzerdir. Dayanıklı ve şık tasarımları iş yerinizin her zaman yenilikçi görünmesini sağlar. Çatıya paralel açılan sistemler fazla yer kaplamaz.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: