Gökçeali Cad. Gökçeali Mah. No : 238 Çatalca/İSTANBUL
entr

Büyükçekmece Otomatik Panjur Sistemleri

24.01.2022
75
Büyükçekmece Otomatik Panjur Sistemleri

Büyükçekmece Otomatik Panjur Sistemleri

Büyükçekmece otomatik panjur sistemleri tüm istekleri karşılayabilecek şekilde üretilebilirler. Otomasyon sistemi ile çalışırlar ve uzaktan kumanda ile ya da duvara monte edilen buton ile kontrol edilirler.

Depo, iş yeri, mağaza, ev, pencere, kapı, dükkan ve benzeri birçok farklı alanda konforlu bir kullanım sağlarlar. Güneşi engelleyen özellikleri ile de yaşam alanınızı kaliteli bir hale getirirler. İzolasyon amacıyla da kullanılırlar. Rüzgar sensörlü, güneş sensörlü, uzaktan kumanda veya telefon kontrolü ile kullanım seçenekleri vardır.

Motorla çalışan panjur sistemlerinde çalışma prensibi elektrikli sistemler ile aynıdır. Tüp motor sistemi ile panjurunuzun ne zaman kalkmasını ne zaman kapanmasını istediğinizi ayarlayabilirsiniz. Büyükçekmece otomatik panjur sistemleri butona bastığınızda kapanma ve açılma için ayarlanan noktada otomatik olarak durur.

Her alana özel üretilebilen otomatik panjurlar uzaktan kontrol edilebilen sistemler olmasıyla geleceğin teknolojisine sahiptirler.

Otomatik Panjur Sistemleri

Otomatik panjur sistemleri ilk olarak iş yerleri için kullanılmaya başlansa da günümüzde evler ve kamusal alanlar için de kullanılan sistemlerdir. PVC veya alüminyumdan üretilen otomatik panjurlar güneş ışınlarının etkisini azaltırlar.

Dışarı kısımdan pencerelerin ya da doğramaların üzerine monte edilirler. Kenar kısımlarındaki ray sistemleri ile hareket ederler. Manuel olarak kontrol edilen panjurlar insan gücüyle kontrol edildiği için daha yorucu olurlar. Otomatik panjurlar ise hiçbir fiziksel güç gerektirmez.

Otomatik panjurlar kapandığında katlanırlar ya da rulo olarak yukarıda toplanan ürünlerdir. Büyükçekmece otomatik panjur sistemleri uzaktan kumandayla kontrol edilirler ve kapanma ve açılma noktaları ayarlanabilir. Bu şekilde oturduğunuz yerden panjurları açabilir ya da kapatabilirsiniz.

Motor kısımları sürekli çalıştığı için ısınma oluşmasın diye termal özellikte üretilen ürünlerdir. Her konuda güvenlik önlemleri düşünülerek üretilmiş teknolojik ürünlerdir.

Buyukcekmece-Otomatik-Panjur-Sistemleri
Büyükçekmece Otomatik Panjur Sistemleri

Otomatik Panjur Sistemleri Fiyatları

Otomatik panjurlar birçok farklı model ve renk seçeneklerine sahiptir. Otomatik panjur sistemleri fiyatları seçtiğiniz modellere göre farklı seçeneklere sahiptir. Yüksek avantajlı ürünler olması nedeniyle uygun fiyat seçenekleri mevcuttur.

Dayanıklı ve kaliteli malzemeden üretildikleri için bir kere satın aldığınızda uzun yıllar boyunca kullanabilirsiniz. Kullanım sırasında önemli olan bakımlarını doğru şekilde sağlamaktır. Büyükçekmece otomatik panjur sistemleri bakımlarını doğru şekilde yaptığınızda uzun seneler boyunca verimli şekilde kullanılabilirler.

Panjurları kullanacağınız alanın ölçülerine uygun şekilde üretilmeleri gerekir. Profiller alana uygun seçilmelidir çünkü her profil tüm alanlara uyum sağlamaz. Eviniz için panjur kullanacaksanız evinizin hangi konumda bulunduğu seçimde önemli olan hususlardan biridir.

Eviniz için otomatik panjur seçecekseniz evinizin ne kadar rüzgar aldığı ve ne kadar yük taşıdığı da önemlidir. Panjurun çalışmasına sağlayan motorun seçimi de kullanılan malzemelerin özelliklerine göre belirlenir.

Otomatik Panjur Kurulumu

Otomatik panjur kurulumu teknik bilgi gerektiren bir iş olduğu için alanında uzman olan kişiler tarafından yapılmalıdır. Öncelikle panjurların kullanılmak istendiği alanların ölçüsü alınır. Büyükçekmece otomatik panjur sistemleri birçok parçadan meydana geldiği için fiyatlar da bu parçalara göre belirlenir.

M2 olarak fiyat alınırken panjur için kullanılacak olan yedek parçaların da ayrı ayrı fiyatlandırılması yapılır ve müşteriye her parçanın bilgisi geçilir. Otomatik panjurlar uzaktan kumanda ile ayarlanabilir ve siz ayarları değiştirmeden kapama ve açılma noktaları değişemez.

Uzaktan kumanda kullanılacağı zaman panjur sistemine entegre edildiği için başka bir kumanda panjur sistemini çalıştıramaz. Bu özellik de sizin için güvenliği arttıran bir avantajdır. Toz tutmayan panjurlar sayesinde evinizdeki hijyen ortamı korunmuş olur. Mobilyalarınız için zararlı olabilecek güneş ışınlarından korunmuş olursunuz ve daha konforlu bir yaşam alanınız olur.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: