Gökçeali Cad. Gökçeali Mah. No : 238 Çatalca/İSTANBUL
entr

Beylikdüzü Otomatik Kepenk Sistemleri

22.01.2022
110
Beylikdüzü Otomatik Kepenk Sistemleri

Beylikdüzü Otomatik Kepenk Sistemleri

Beylikdüzü otomatik kepenk sistemleri yüksek teknolojiye sahip olan ve daha çok iş yerlerinde kullanılan kapı sistemleridir. Kapı ya da pencereler için özel üretilerek kullanılabilir.

Şık tasarımları ile modern bir görünüm sunarlar. Otomasyon sistemi ile çalıştıkları için alanı daha güvenli bir hale getirirler. Manuel kepenk sistemlerinde insan gücüyle açıp kapama yapıldığı için hem daha çabuk zarar görürlerdi hem de kullanması zordu.

Otomatik kepenk sistemleri sayesinde insan gücü olmadan açıp kapama mümkün hale geldi. Hem enerjiden hem de zamandan tasarruf sağlandı. Kepenk sistemi uzaktan kumandayla ya da duvara monte edilen butonla çalışır. Buton ya da uzaktan kumanda sisteme senkronize edilir. Beylikdüzü otomatik kepenk sistemleri kullanımı kolay olan sistemlerdir.

Renk ve model seçenekleri çeşitlidir. İsteğe göre ölçülendirme ve renklendirme yapılır. İnsan gücü gerekmediğinden kazalar meydana gelmez.

Otomatik Kepenk Sistemleri Nedir

Alüminyum, çelik ya da galvaniz kullanılarak üretilen kepenk sistemleri uzun süre dayanıklı sistemlerdir. Otomatik kepenk sistemleri nedir konusu kullanım arttıkça birçok insan tarafından merak edilen bir konudur.

Evinizde ya da iş yerinizde daha güvenli bir yaşam alanı oluşturmak için yüksek teknolojisinden yararlanabileceğiniz otomatik kepenkler yüksek bakım masraflarına sahip değildirler.

Doğru kullanım ve düzenli bakım ile bir kere aldığınızda uzun seneler boyunca kullanmaya devam edebilirsiniz. Garaj, pencere ya da kapı için kullanmak istediğinizde öncelikle alan ölçüsü alınır. Beylikdüzü otomatik kepenk sistemleri güvenliği sağlarken aynı zamanda şık bir dekorasyona yardımcı olurlar.

Elektrikle ya da motorla çalışan kepenk sistemleri vardır. Otomatik kepenklerin çalışma prensibi aynıdır yalnızca enerji gücü farklılık gösterebilir. Kullanılacak olan motor kepenklerin boyutuna göre birçok markadan seçilebilir. Motor sistemi sessiz çalışır.

Beylikduzu-Otomatik-Kepenk-Sistemleri
Beylikdüzü Otomatik Kepenk Sistemleri

Otomatik Kepenk Sistemleri Yedek Parça

Otomatik kepenk sistemleri yedek parça değişimi yapmak istediğinizde yetkili serviste otomatik yedek parça değişimi yapılır. Bu şekilde yetkili servisten gelen ürün sıfırmış gibi aynı verimle kullanılmaya devam edilir.

Dış mekanlara kurulan otomatik kepenkler tozlanmaya karşı önleyicidir. Bu sebeple temizlikleri de kolay olur. Beylikdüzü otomatik kepenk sistemleri uzaktan kumandayla açılıp kapandığından kullanımı oldukça kolaydır. Eğer araç içindeyseniz ve garaja girecekseniz araçtan çıkmadan kepenk sistemini hızlı bir şekilde açabilirsiniz.

Aynı şekilde evinizde kullandığınız kepenk sistemi için yerinizden kalkmanıza gerek kalmadan evdeki tüm sistemi uzaktan kumanda ile kontrol edebilirsiniz.

Kepenk sistemini kullanmaya başladığınızda sisteme açılma ve kapanma için son nokta tanımlarsınız. Tanımladığınız noktaya gelen kepenk otomatik şekilde durur. Senkronize edilmediği sürece sistem için başka bir kumanda ya da buton kullanamazsınız.

Otomatik Kapı Sistemleri

Otomatik kapı sistemleri elektrik kesintisi durumlarında manuel olarak açılma özelliğine sahiptir. Bu şekilde yaşam alanınıza her zaman güvenli bir şekilde girebilirsiniz.

Yangın veya başka tehlikeli durumlar için ekstra koruyucu özellikleri ile yaşam alanınızı daha güvenli hale getirirler. Beylikdüzü otomatik kepenk sistemleri sahip olduğu tüm avantajları özelliklerine rağmen uygun fiyat seçeneklerine sahiptir.

Buğulanma ya da toz gibi durumlara karşı önleyicidir ve bu sebeple yaşam alanınızda hijyeni sağlamada yardımcı olurlar. Evinize giriş çıkışlar her zaman sizin kontrolünüzde olur. İster motorlu isterseniz de elektrikli otomatik kepenkleri seçin çalışma prensipleri aynı olur.

Boyanabilir özellikleri sayesinde dekorasyondan sıkıldığınızda akrilik boya ile boyayarak rengini değiştirebilirsiniz. Akrilik boya hava şartlarına daha dayanıklı olduğu için tercih edilir. Satın alma işleminden sonra ürün garantili olduğu için dilediğiniz zaman teknik servisten bilgi ve hizmet alabilirsiniz.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: