Gökçeali Cad. Gökçeali Mah. No : 238 Çatalca/İSTANBUL
entr

Beylikdüzü Hızlı PVC Kapılar

22.01.2022
91
Beylikdüzü Hızlı PVC Kapılar

Beylikdüzü Hızlı PVC Kapılar

Beylikdüzü hızlı PVC kapılar ticari alanlarda en çok tercih edilen otomatik kapı sistemleridir. Hafif kapılardır ve dayanıklı malzemeden üretildikleri için uzun seneler boyunca sorunsuz bir şekilde kullanılırlar.

Giriş ve çıkışlar yoğun olduğunda manuel kapılar verimli olmadığından otomatik kapılar her zaman daha çok avantaj sağlar. PVC kapılar bir kişi kapıdan çıktığında arkasından otomatik olarak kapandığı için hava koşullarının içeriye olan etkisini azaltır.

Bu şekilde enerjiden tasarruf etmenizi sağlar. İzolasyon özelliği yaşam alanınızı daha kaliteli hale getirir. Ses yalıtımı sayesinde dışarıdaki gürültüden etkilenme yaşanmaz ve işler daha verimli olur. Tozlanmaya karşı korumalı olduğu için temizlemek oldukça kolaydır ve zaman almaz. Beylikdüzü hızlı PVC kapılar nemi engeller ve bu da iş yeri için daha konforlu bir çalışma alanı oluşturur. Hijyenik koşullar yaratır ve hastalıkları önler.

Beylikdüzü Hızlı PVC Kapılar

Hızlı PVC kapı esnek PVC ile polyester malzeme kullanılarak üretilen sistemlerdir. Kaliteli malzeme kullanılır ve ölçüleri kullanmak istediğiniz alanın ölçülerine uygun olarak tasarlanır.

Rulo tasarım ile yukarı doğru toplanarak kapanabilir ya da giyotin tasarım ile farklı bir model tercih edebilirsiniz. İçe ya da dışa doğru açılmadığı için yer kaplayarak alanı kısıtlamazlar ve iş sırasında sorun yaratmazlar. Üretim sonrası montaj alanında uzman kişiler tarafından hızlı ve güvenli bir şekilde gerçekleştirilir.

Satış sonrası garantili ürünler adresinize gelir. Beylikdüzü hızlı PVC kapılar birçok farklı modele ve renk seçeneğine sahiptir. Bu sebeple fiyatlar da oldukça çeşitlidir. Bütçenize uygun ve tarzınıza hitap eden modeli bularak hızlı bir şekilde sipariş verebilirsiniz.

Dayanıklı malzemeden üretildikleri için bakımı sağlandığında uzun yıllar boyunca sıkıntısız bir şekilde kullanabilirsiniz. Ekstra maliyet yaratmazlar.

Hızlı PVC Kapılar Fiyatları

Modern tasarımları ile PVC kapılar günümüzde en popüler kapı sistemlerinden biridir. Hızlı PVC kapı fiyatları seçtiğiniz malzemeye ve kapının boyutuna göre farklılık gösterir.

Kullanmak istediğiniz alanın özellikleri ve çevresel faktörler dikkate alınarak en uygun olan model seçilir. Daha sonra alanın ölçüsü alınır. Satış sonrası teknik destek hizmeti de ürün için her zaman yardım alabilmenizi sağlar. Beylikdüzü hızlı PVC kapılar bir arıza olduğu durumlarda profesyonel müdahale ister.

Kendi başınıza müdahale ederseniz geri dönüşü olmayan sonuçlar yaratabilirsiniz. Depo alanları ya da fabrikalar için de en çok fayda sağlayan sistemlerdir. Kapının sistemi hızlı olduğundan kapı alanından cisim çıktığı anda kapanır. Hız sayesinde zamandan tasarruf sağlar ve içerideki ısı ortamını da kış ayları için korumuş olur. Sistem uzaktan kumanda ya da duvara monte edilen butonla kontrol edilir.

Hızlı Açılır PVC Kapı

Hızlı açılır PVC kapı ürün giriş ve çıkışı yapılan fabrikalar için büyük avantaj sağlar. Taşıma sırasında personel manuel olarak kapıya müdahale etmediğinden iş daha hızlı olur ve kazalar yaşanmaz.

Elektrik kesintisi gibi durumlar yaşanırsa manuel olarak kontrol edilebildiğinden işlerde aksama meydana gelmez. Beylikdüzü hızlı PVC kapılar fotosel teknolojisine sahiptir. Fotosel sayesinde kapının alanına bir cisim yaklaştığında kapı otomatik olarak kendi açılır.

Yangın gibi tehlikeli durumlarda ya da sert rüzgar gibi durumlarda kapı korunacak şekilde tasarlanmıştır. Bu şekilde yaşam alanlarını daha güvenli hale getirirler. Tozlanma yapmadığı için iş yerinde çalışırken daha hijyenik bir ortam oluşur ve hastalıklar önlenir.

Hijyenik bir sistem olması özellikle gıda firmaları için oldukça avantajlıdır. Sevkiyatların güvenli bir şekilde yapılmasını sağlar ve işler asla duraksamadan devam eder.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: