Gökçeali Cad. Gökçeali Mah. No : 238 Çatalca/İSTANBUL
entr

Arnavutköy Otomatik Yana Kayar Kapı Sistemleri

24.01.2022
102
Arnavutköy Otomatik Yana Kayar Kapı Sistemleri

Arnavutköy Otomatik Yana Kayar Kapı Sistemleri

Arnavutköy otomatik yana kayar kapı sistemleri, kullanıldığı alana estetik olarak bir farklılık kattığı gibi kullanım kolaylığı da sunmaktadır. Bu kapılar özel sistemleri sayesinde geçişlerin sağlanabilmesi adına yana kayar açılmaktadır. Otomatik yana kayar kapılar sundukları kullanım şıklığı ve kullanım kolaylığı ile iş yerleri, ofisler, alışveriş merkezleri, hastaneler, devlet daireleri gibi birçok farklı alanda kullanılmaktadır. Genel olarak cam tercih edilen bu kapılar giriş ya da çıkış yapılacak mekânın içerisini görmeyi de sağlamaktadır.

Arnavutköy otomatik yana kayar kapı sistemleri kullanıldığı alanda güvenliği de sağlamaktadır. İnsan giriş ve çıkışlarında otomatik yana kayar kapılar sayesinde kontrol yapılabilmektedir.

Otomatik yana kayar kapı sistemleri tek kanat olabileceği gibi iki kanatta olabilmektedir. Yana kayarak açılması ise kapının mekan içerisinde fazla bir yer kaplamaması ile mekan sahibine bir avantaj sağlamaktadır.

İstanbul Arnavutköy Otomatik Yana Kayar Kapı Sistemleri

İstanbul Arnavutköy otomatik yana kayar kapı sistemleri üretildikleri özel motorlar ile kullanım sağlamaktadır. İnsan gücü gerektiren kapıların kullanımının hem zor hem de yorucu olması nedeni ile otomatik yana kayar kapı sistemleri tercih edilmektedir. Bu sayede otomatik kapının kullanıldığı her yerde insanların kapı açıp kapama gibi bir sorunu olmamaktadır. Ayrıca bu kapılar cam olarak seçildiğinde ise kullanıldığı ortamda ferah bir alan oluşturmaktadır. Aydınlığı mekanın içerisine vermekte ve orada bulunan insanları daha enerjili bir hale getirmektedir.

Arnavutköy otomatik yana kayar kapı sistemleri kullanım alanlarındaki sıcaklık derecesini de korumaktadır. Sağladığı yalıtım ile hem içerideki oda sıcaklığını korumakta hem de kapı açılıp kapandıkça ortamdaki havanın temizlenmesini sağlamaktadır.

Otomatik yana kayar kapı sistemleri kullanıldıkları alana birçok farklı ayrıcalık tanımaktadır. Bunlardan biri ise mekânın güvenini arttırmak olmaktadır. Arnavutköy otomatik yana kayar kapı sistemleri sayesinde giriş çıkış yapan kişilerin kontrol edilebilmesi, kimlik kontrolü gibi imkânlar sağlanmaktadır. Bu özellik ile özellikle iş yerleri gibi kullanım alanı olduğu yerlerde mekana kimlerin gelip gittiği tespit edilmektedir.

Otomatik yana kayar kapı sistemleri kullanımı yapılacak alana göre özel olarak üretilmektedir. Genel olarak genel hatları ile birbirine benzerlik gösteren bu kapılar kullanım alanına özel olarak da üretilebilmektedir. Hangi malzemeden üretileceği, hangi ağırlıkta olacağı ya da ölçülerinin ne olacağı tamamen kullanım alanına göre şekillenmektedir. Özel olarak üretilen Arnavutköy otomatik yana kayar kapı sistemleri kullanıldığı mekâna tam bir uyum göstermektedir. Yapılan bu özel tasarımlar ve sonucundaki üretim ile kapıların uzun ömürlü olması ve kullanıcı dostu olması sağlanmaktadır. Ayrıca bu kapıların hepsinde bulunan emniyet fotoseli de kapılarda oluşabilecek olan olası bir sıkışma durumunu engellemektedir.

Arnavutkoy-Otomatik-Yana-Kayar-Kapi-Sistemleri
Arnavutköy Otomatik Yana Kayar Kapı Sistemleri

Otomatik Kapı Sistemleri

Otomatik kapı sistemleri sunduğu kullanım avantajları ve kullanım kolaylığı ile birçok mekanda tercih edilmekte ve tercih eden her kullanıcı tarafından memnuniyet ile kullanılmaktadır. Alışveriş merkezleri, iş merkezleri, restoranlar, hastaneler, ofisler, mağazalar farklı farklı kullanım alanları olarak sayılmaktadır. İnsan giriş ve çıkışlarının yoğun olduğu yerlerde ise bu geçişleri hızlandıran Arnavutköy otomatik yana kayar kapı sistemleri kalabalık mekânların vazgeçilmez kapı sistemi olmaktadır. Sunduğu güvenlik hizmetinin yanına zaman tasarrufu da ekleyen kapılar işletmeler tarafından uzun yıllarca kullanılmaktadır. Aynı şekilde gün içerisinde genel olarak kalabalık olan alışveriş merkezlerinde de otomatik yana kayar kapı sistemleri kullanılmakta ve bu sayede insan giriş çıkışları oldukça hızlı bir halde gerçekleşmektedir. Sunulan bunca hizmete karşın bu kapıların üretim bedeli ise göze gelmeyecek bir tutarda kalmaktadır.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: