Gökçeali Cad. Gökçeali Mah. No : 238 Çatalca/İSTANBUL
entr

Esenyurt Otomatik Kepenk Sistemleri

23.01.2022
108
Esenyurt Otomatik Kepenk Sistemleri

Esenyurt Otomatik Kepenk Sistemleri

Esenyurt otomatik kepenk sistemleri, birbirine geçmiş olan galvalüm, galvaniz izoleli ve izolasyonsuz, paslanmaz çelik, patentli alüminyum profiller ve patentli parlak çelik çubuk döner ızgaralardan oluşmaktadır. Otomatik kepenklerin motoru sorunsuz ve uzun ömrü destekleyecek güçlü bir şekilde üretilmektedir.

Esenyurt otomatik kepenk sistemleri bütün kapı kategorileri arasında yaygın olarak kullanılmaktadır. Yaygın olarak kullanılan bu otomatik sistemler, motorlu panjurların figüratif özelliği, kayrak ve kılavuz profil oluşumunda sağlam metallerin kullanılması nedenleri ile kazanılan sert montaj olmaktadır. Bu özelliği ile de hırsızlık, doğal afet gibi durumlara dayanıklı olduğu gibi kapıya gelecek hasarlara karşı da yüksek koruma sağlamaktadır.

Esenyurt otomatik kepenk sistemleri son teknoloji ile üretilmektedir ve tamamen müşteri memnuniyeti ön planda tutulmaktadır. İş yerleri ya da evler için tasarlanan bu otomatik kepenk sistemlerinin yapısal açıklığın çok üzerinde bir tavan boşluğuna ihtiyaç duymaktadır. Açılma işlemi başladığında kepenkler sırası ile yukarı doğru kayarak burada toparlanmaktadır. Özellikle mağaza gibi yerlerde yer kaplamaması adına otomatik kepenkler tercih edilmektedir.

Esenyurt-Otomatik-Kepenk-Sistemleri
Esenyurt Otomatik Kepenk Sistemleri

Esenyurt Otomatik Kepenk

Esenyurt otomatik kepenk çok fazla alanda kullanılmaktadır ve kullanıcıları memnun etmek adına üretilmektedir. Kullanılan alanlarda kolay giriş ve çıkış imkânı sunmaktadır. Kapıların kullanıldığı alanlarda olası bir elektrik kesintisi durumunda kullanıcıya manuel olarak kullanma imkânı vermektedir. Ayrıca otomatik kepenk sistemleri oldukça sessiz bir şekilde çalışmaktadır. Bu da gece gündüz rahat bir şekilde kullanılabileceği anlamına gelmektedir.

Esenyurt otomatik kepenk sistemleri kapıların önünde kullanılan bir sistem olduğu gibi pencerelerde kullanılan bir sistem de olmaktadır. Kapıların kullanılacak alana monte edilmesi için yapının inşa kısmında olmasına gerek olmamaktadır ve kullanılan alana daha sonradan da monte edilebilmektedir.

Esenyurt otomatik kepenk sistemleri güçlü bir motora sahiptir ve bu motor kepenk motoru panjurların aşağı ve yukarı hareket etmesini sağlamaktadır. Motorlar limit anahtarı ile ayarlanmaktadır. Ayrıca motorların özel güvenlik anahtarı özelliği de bulunmaktadır. Motorun aşırı ısınması durumunda ise anahtar gücü kesmekte ve motor soğuyana kadar açılmamaktadır. Motorun soğuması ile yeniden kendi kendine açılmaktadır. Bu özellik motorun bozulmasının önüne geçmekte ve otomatik kepenk sisteminin uzun ömürlü olmasını sağlamaktadır.

Yandan motorlu olan sistemler ise dünya genelinde yaygın olarak üretilmekte ve kullanılmaktadır. Yan motorlu sistemler genel olarak ağır endüstriyel ve normal boyutlu sarmal kapılar tarafından kullanılmaktadır. Ayrıca yan motorlar manuel bir şekilde zincirler ile çalışmaktadır ve performans olarak en kaliteliler arasında yer almaktadır.

Esenyurt otomatik kepenk sistemleri kullanıcısına birçok fayda sağlamaktadır. Bu faydalar,

  • Kullanıcıya geniş bir açık alan sağlamakta
  • Hırsızlara karşı önlem olmakta
  • Kolay bir kullanıma sahip olmakta
  • Eski ahşap kapılara göre daha düşük maliyette olmakta
  • Diğer panellerden hafif olmakta
  • Yukarı doğru toparlanarak fazla yer işgal etmemekte

şeklinde sayılmaktadır. Sayılan avantajlar alanı olan herkesin ve özellikle iş yerlerinin otomatik kepenk sistemlerini tercih etmesini sağlamaktadır.

Esenyurt Kepenk Servisi

Esenyurt kepenk servisi otomatik kepenklerin olası bir arıza durumuna en hızlı çözümü sunmaktadır. Otomatik kepenklerin geniş bir kullanıcıya sahip olması yapılacak olan servis işlemlerinin de önemini arttırmaktadır. Otomatik kepenklerde ortaya çıkan bir arıza durumu kapıların kullanılmaması durumuna neden olmakta bu durumda güvenlik sorununu doğurmaktadır. Böyle durumlarda ise Esenyurt otomatik kepenk sistemleri geniş servis ağı ile sorunları hızlı bir şekilde çözmekte ve otomatik kepenk sisteminin yeniden sorunsuz çalışmasını sağlamaktadır. Ayrıca oluşan güvenlik açığı da kepenk sisteminin tamiri ile ortadan kalkmaktadır.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: