Gökçeali Cad. Gökçeali Mah. No : 238 Çatalca/İSTANBUL
entr

Silivri Hızlı PVC Kapılar

22.01.2022
83
Silivri Hızlı PVC Kapılar

Silivri Hızlı PVC Kapılar

Silivri hızlı PVC kapılar hızlı, güvenli ve oldukça hafif olduklarından dolayı iş yerlerinde oldukça fazla tercih edilirler. Giriş ve çıkışlar fazla olan alanlarda hızlı PVC kapı kullanımı avantaj sağlar.

Hava akımı iş yerinizin bulunduğu alandan dolayı yoğun olarak hissediliyorsa etkisini ortadan kaldırmak için hızlı PVC kapıları kullanabilirsiniz. Ses yalıtımı yaptıkları için kapı sistemi daha konforlu bir çalışma alanı sağlar. Nem ve tozu engelleyerek hijyenik bir ortam oluşturur.

Ortam tozlu ya da nemli olursa daha çok stres ve hastalık demek olduğu için aynı zamanda insan sağlığı için avantajlı olan ürünlerdir. İzolasyon sağlaması hızlı PVC kapıların en çok beğenilen özelliklerinden biridir. Kapı sistemleri polyester ile esnek PVC kullanılarak üretilirler.

İki farklı tasarımda tercih edilebilirler. Bunlardan biri rulo tasarım diğeri de giyotin modelidir. Sistemler bu şekilde çalıştığından yer kaplamaz ve iş alanını etkilemezler. Ürünün montajı alanında uzman teknik personel ile hızlı bir şekilde gerçekleştirilir.

Garantili ürün olduğu için satış sonrası bakım ve teknik desteği dilediğiniz zaman alabilirsiniz. Profesyonel şekilde hizmet verilir ve müşteri memnuniyeti odaklı çalışılır.

Hızlı PVC Kapı Fiyatları

Hızlı PVC kapılar birçok farklı modele ve renk seçeneğine sahiptir. Silivri Hızlı PVC kapı fiyatları kapının boyutuna, özelliklerine ve modele göre farklılık gösterir. Birçok avantajı ve uzun seneler boyunca kullanılabilecek olmasına nazaran uygun fiyat seçeneklerine sahiptir.

Kapı sisteminin bakımını düzenli olarak yaptığınızda uzun seneler boyunca aynı kalitede ve verimle kullanmaya devam edebilirsiniz. Fiyat belirlenirken ihtiyacınıza göre hazır modellerden seçebilir ya da alana özel üretim yaptırabilirsiniz.

Satın alma işleminden sonra herhangi bir soru için ya da teknik destek almak için telefon edebilir, mail atabilir ya da faks çekebilirsiniz. Teknik servise hızlı ulaşım sağlanır ve sorununuz en kısa sürede çözülür. Tamir ya da bakım işlemleri profesyonel kişiler tarafından gerçekleştirilmelidir.

Fabrikalarda ya da depolarda en çok kullanılan kapı sistemidir. Giriş çıkışlar çok olduğu için kapının otomatik olarak ve hızlı açılması zamandan tasarruf etmeyi ve daha güvenli bir ortamda çalışmayı sağlar. Hızlı açılıp kapanma sayesinde ortamdaki ısı da korunmuş olur ve enerjiden tasarruf sağlanır. Emniyetli fotosel özelliği ile yüksek derecede güvenli bir alan oluşturan teknolojik ürünlerdir.

Hızlı PVC Kapı Servisi

Hızlı PVC kapı satın aldığınızda garantili ürün almış olursunuz. Hızlı PVC kapı servisi size garanti süresi boyunca ve sonrasında da hizmet sunar. Otomatik çalışan kapı sistemi eğer elektrik kesintisi olursa manuel olarak kullanılabilir.

Manuel kullanım özelliği sayesinde elektrik kesintisi olduğunda işler aksamaz ve güvenli bir şekilde devam eder. Sert rüzgarlara dayanıklı olan ürünlerdir ve 80km hıza dayanıklı olan sistemlerdir.

Hızlı kapıların açılma ve kapanma süresi 3 saniyedir. Radar özelliği vardır ve iş yerinde sevkiyat yapılacaksa tüm süreç boyunca güvenli bir şekilde çalışılır. Gıda sektöründe de ürün taşıma ve boşaltma için en çok kullanılan sistemlerdir. Gıda üretim alanlarında da toz ve nem tutmaması da hijyenik ortam oluştururlar.

Lojistik sektöründe ürünlerin güvenli bir şekilde yüklenmesini ve taşınmasını sağlarlar. Teslimatlar için araçlarda kullanılan hızlı PVC kapılar teslimatları her zaman hızlı ve zamanında yapmanızı sağlar. Teknolojik ürünler olduğu için modern tasarımlara sahiptirler.

Açma kapama sayısı sınırsızdır ve doğru kullanım olduğunda yıllar boyunca sorunsuz şekilde kullanabilirsiniz. Bu sebeple uzun vadede ekonomik bir üründür ve iş yeriniz için yatırım olur.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: