Gökçeali Cad. Gökçeali Mah. No : 238 Çatalca/İSTANBUL
entr

Beylikdüzü Otomatik Panjur Sistemleri

22.01.2022
66
Beylikdüzü Otomatik Panjur Sistemleri

Beylikdüzü Otomatik Panjur Sistemleri

Beylikdüzü otomatik panjur sistemleri kapı ya da pencereler için uygulanan ve yaşam alanımızı güvenli hale getiren sistemlerdir. Teknolojinin gelişmesiyle birçok farklı modele sahip olmuştur.

Her renk model olduğu için ev ya da iş yeri dekorasyonunuza istediğiniz gibi uyum sağlarlar. Manuel panjurlardan sonra teknolojinin gelişmesiyle otomatik panjurlar ortaya çıkmıştır.

Otomatik sistemler duvara monte edilmiş butonla ya da uzaktan kumandayla kontrol edilirler. Depolar, mağazalar, iş yerleri, pencereler ve kapılar, dükkanlar ve pek çok farklı alanda en çok karşımıza çıkan sistemlerdir. Otomatik sistem entegre edilmiş buton ya da kumandayla kontrol edildiği için yüksek güvenlik sağlar.

Şık tasarımları ile evinize her zaman modern bir görünüm kazandırırlar. Beylikdüzü otomatik panjur sistemleri birçok avantaja sahiptir ve güneş ışınlarını kırıcı özelliği de bunlardan biridir. Yalıtım yaptıkları için eviniz daha konforlu olur.

Otomatik Panjur Sistemleri Fiyatları

Otomatik panjurlar motorla ya da elektrikle çalışırlar. Otomatik panjur sistemleri fiyatları seçtiğiniz modele ve panjur m2sine göre farklılık gösterir. Panjurlar tek parçadan değil birkaç parçadan oluştuğu için toplam fiyat bilgisi verilir.

Panjurlar kurulduğunda kapanırken hangi noktaya kadar kapanacağı ve açılırken hangi noktaya kadar açılacağına dair komut verilebilir. Panjur belirlenen noktaya geldiğinde kendisi durur ve insan gücüyle müdahale gerekmez. Dayanıklı ve izolasyon özellikli malzemesi sayesinde hava koşullarına karşı yaşam alanınızı korurlar. Beylikdüzü otomatik panjur sistemleri konforlu bir yaşam alanı sunar.

Panjur sistemi tasarlanırken kapı ya da pencerelerin ölçüsü alınarak alana uygun şekilde üretilir. Uzaktan kumanda sayesinde evinizde yerinizden kalkmanıza gerek olmadan panjurları açıp kapayabilirsiniz. En çok beğenilen özelliklerinden biri de panjurların açılıp kapanması için zaman ayarlanabilmesidir. Siz evde yokken ayarladığınız saatte panjurlar kendiliğinden açılır ya da kapanır.

Beylikduzu-Otomatik-Panjur-Sistemleri
Beylikdüzü Otomatik Panjur Sistemleri

Motorlu Panjur Sistemleri

Motorlu panjur sistemleri depo, iş yeri gibi alanlarda karşımıza çıkarken artık evlerimizde de kullanılan sistemlerdir. Pencereleriniz ve kapınız için yüksek güvenlik sağlayan sistemlerdir.

Hava koşullarına karşı koruyucu oldukları için ev kapı ve pencerelerinin yanında garaj ya da depoların güvenliği için de avantaj sağlarlar. Beylikdüzü otomatik panjur sistemleri her renkte olabildiği için ev dekorasyonunuz için de tamamlayıcı olurlar.

Fiziksel güç gerektirmediği için açıp kapamak zahmetsiz ve kolaydır. Ayrıca elimizle açarken yaşanabilecek kazalar da bu şekilde ortadan kalkmış olur. Güneşten gelen ışınları tam olarak engellemek ya da azaltmak için kullanabilirsiniz.

Alüminyum veya PVC malzemeden üretilen otomatik panjurlar darbelere karşı uzun süre kullanılabilen dayanıklı ürünlerdir. Uzaktan kumandası ya da buton sisteme senkronize edilerek çalışması sağlanır.

Otomatik Cam Panjur Sistemleri

Otomatik cam panjur sistemleri yüksek teknolojiye sahip ürünlerdir. Geliştirilen modeller sonucunda balkon girişi ya da terasa çıkışlarda da kullanarak yaşam alanınızı daha güvenli bir hale getirebilirsiniz.

Panjurların yan tarafında ray sistemi bulunur ve hareket bu şekilde sağlanır. Metre kare hesabı yapıldığında kullanılacak diğer malzemeler de hesaplanır ve sizin için uygun olan fiyatın ortaya çıkmasına yardımcı olunur. Beylikdüzü otomatik panjur sistemleri doğru kullanıldığında uzun seneler boyunca dayanıklı olan sistemlerdir.

Toz tutmayan malzemeden üretildikleri için temizlikleri de kolay olur. Bakım istedikleri zaman profesyonel yardım aldığınızda daha avantajlıdır. Gözle görülür bir hasar varsa teknik destek alabilirsiniz. Bir kanat hasarlandığında parça değişimi yapılır ve eskisi gibi kullanmaya başlayabilirsiniz.

Arıza durumunda yapmanız gereken müşteri temsilciliği ile iletişime geçmektir. Kendiniz müdahale etmeye çalışırsanız geri dönüşü olmayan bir hasar meydana gelebilir.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: