Gökçeali Cad. Gökçeali Mah. No : 238 Çatalca/İSTANBUL
entr

Büyükçekmece Otomatik Yana Kayar Kapı Sistemleri

24.01.2022
83
Büyükçekmece Otomatik Yana Kayar Kapı Sistemleri

Büyükçekmece Otomatik Yana Kayar Kapı Sistemleri

Büyükçekmece otomatik yana kayar kapı sistemleri uzaktan kumanda ile kontrol edilir ve giriş çıkışları kontrol etmek amaçlı kullanılırlar. Otomasyon sistemi ile çalışan yana kayar kapılar oldukça konforludur.

Çelik, demir, alüminyum, ahşap malzemeleri kullanılarak üretilen otomatik yana kayar kapılar ray sistemi üzerinde hareket ederler. Demir malzemeden üretilen yana kayar kapı sistemleri tel kapı, çit kapı ve ferforje kapı olarak mekanik yapıdadır. Karakol, site, hastane gibi alanlarda en çok tercih edilen kapı sistemleridir.

Yana kayar kapılar hem güvenliği sağlarlar hem de araçların giriş ve çıkışlarını kontrol altına alırlar. Sistem tek bir kanattan oluşur. Yana kayar kapılar uzun bir alana ihtiyaç duyarlar ve bu alan dar olmalıdır. Büyükçekmece otomatik yana kayar kapı sistemleri genel olarak giriş alanlarında, yokuş kısmında olan girişlerde kullanılırlar.

Otomatik Yana Kayar Kapı Sistemleri Fiyatları

Otomatik yana kayar kapı sistemleri fiyatları seçtiğiniz modele göre farklılık gösterirler. Teknolojinin gelişmesiyle otomatik kapılarda birçok model ve renk seçeneği ortaya çıkmıştır.

Yana kayar kapılar motor sistemi ile ve elektrikle çalışırlar. Manuel olarak yana kayar kapı kullanırsanız eğer bu hem çok insan gücü gerektirecek hem de zaman kaybına neden olacaktır. Otomatik kapıların açılıp kapanmasında fiziksel güç gerekmez. Zamandan tasarruf etmenizi sağlar.

Giriş alanlarında kullanıldığında uzaktan kumanda ile kontrol edilebilirler. Büyükçekmece otomatik yana kayar kapı sistemleri aracınızdan çıkmadan uzaktan kumanda ile kapının açılmasını sağlar.

Bu şekilde hem hava koşullarından korunmuş olur hem de akşam vakitlerinde aracınızdan çıkmak zorunda kalmadan alana giriş yapmış olursunuz. Güvenliği arttıran bu özelliği size daha korumalı bir yaşam alanı sunar. Kapıların ağırlığı uygulama yapılacak alana göre değişir.

Buyukcekmece-Otomatik-Yana-Kayar-Kapi-Sistemleri
Büyükçekmece Otomatik Yana Kayar Kapı Sistemleri

Otomatik Kayar Kapı Sistemleri

Her alanda konforlu bir şekilde uygulanabilecek yana kayar kapı sistemi modeli vardır. Otomatik kayar kapı sistemleri 300 kilogram kanat ağırlığından 1000 kilogram kanat ağırlığına kadar çıkabilirler.

Otomatik kapıyı kullanmak istediğiniz alana göre özel olarak üretilebilirler. Alışveriş merkezi, sanayi, hastane ve benzeri büyük mekanlar için kullanımı güvenli bir kapı seçeneğidir. Büyükçekmece otomatik yana kayar kapı sistemleri büyük mekanları için kullanılacağında kanat kısımları 3500 kilogram ağırlığında olabilir.

Seçim yaparken hangi alanda kullanmak istediğinize göre uygun ağırlıkta kapı seçmek işlevselliği ve kullanım ömrünü de arttırır. Yana kayar kapı sistemlerinde emniyet fotoseli bulunur. Fotosel sayesinde kapı alanına bir cisim girdiğinde kapı açık kalır ve cisim geçene kadar kapanmaz.

Otomatik yana kayar kapıların gövdesi paslanmaz çeliktir. Çalışma prensibi basit olduğu için kullanımı ve kontrolü kolaydır.

Yana Kayar Kapı Sistemleri

Yana kayar kapı sistemleri bahçe kapıları olarak da en çok tercih edilen ürünlerdir. Çiftlikler, siteler, endüstriyel tesislerin girişlerinde rastladığımız kapılardır. Ray sistemi üzerinde yürüyen kapılar haricinde havada giden kapı modelleri de mevcuttur.

Uzaktan kumanda ya da duvara monte edilen buton aracılığı ile kontrol edilirler. Geçiş kartları ile bir alana girip çıkan tüm kişiler ve araçlar kontrol altına alınmış olurlar. Büyükçekmece otomatik yana kayar kapı sistemleri fotoselli koruma sistemine sahiptir.

Bu sayede kapının algılama alanına bir cisim girdiğinde kapı hemen durur ya da geri çekilmeye başlar. Kapının montajı ve bakımı alanında profesyonel kişiler tarafından gerçekleştirilir. Otomatik kapılar belirli sürelerde bakım altına alınmalıdır. Bu sayede ömürleri daha uzun olur. Kapının bakımı ve onarımı profesyonel insanlar tarafından yapılmalıdır. Kişisel olarak müdahale edilmesi arızalar doğurabilir.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: