Gökçeali Cad. Gökçeali Mah. No : 238 Çatalca/İSTANBUL
entr

Arnavutköy Otomatik Panjur Sistemleri

24.01.2022
72
Arnavutköy Otomatik Panjur Sistemleri

Arnavutköy Otomatik Panjur Sistemleri

Arnavutköy otomatik panjur sistemleri, son yıllarda çok fazla kullanım alanı ile herkesin denk geldiği bir ürün olmaktadır. Otomatik panjurlar kullanılacağı alana göre özel olarak üretilmektedir. Özel üretimi yapılan otomatik panjurlar otomasyon programları ile,

  • Uzaktan kumanda sistemi
  • Buton sistemi

olarak iki sistemle hizmet sunmaktadır. Kullanacak olan kişinin isteğine göre ve kullanacağı alana göre bu sistemlerden bir tanesi seçilmektedir.

Arnavutköy otomatik panjur sistemleri pek çok farklı alanda kullanılmaktadır. Mağazalar, iş yerleri, dükkânlar, depolar kullanım alanlarından birkaçı olmaktadır. Otomatik panjur sistemlerinin bir kullanım amacı da kullanıldığı alandaki güvenliği sağlamak olmasıdır. Ayrıca ilerleyen teknoloji sayesinde de kullanıldığı yerde güneş kırıcı görevini de üstlenmekte ve yalıtımı korumaktadır.

Arnavutköy otomatik panjur sistemleri motorlu olan modele de sahiptir ve bu model tüp motorun içinde olan otomasyon sistemi ile harekete geçmektedir. Sistem panjurun ne kadar açılacağını algılayarak otomatik olarak ayarlanmaktadır.

Arnavutköy Panjur Sistemleri

Arnavutköy panjur sistemleri kullanıcı dostu bir sistem olmaktadır. Kullanıcısına oldukça basit bir kullanım avantajı sunan bu sistem oldukça basit bir şekilde çalışmaktadır. Panjur, üst kısmına yerleştirilen motor ile harekete geçmektedir ve motorun panjuru harekete geçirmesi ile panjur otomatik olarak üst kısımda olan alana toplanmaktadır.

Arnavutköy otomatik panjur sistemleri kişilerin tercihlerine göre ürettikleri panjurları kullanılacak olan alana monte etmektedir ve otomatik panjurlar artık kullanıma hazır olmaktadır. Panjur sistemi bütün monte edilen malzemeler ile uyumlu olarak çalışmaktadır. Bu nedenle herhangi bir malzemede sorun olması panjurun çalışmasını olumsuz olarak etkilemektedir. Panjur sistemi hazır olduktan sonra panjurun yan bayraklarının sağlam olup olmaması kontrol edilmektedir. Kurulumdan sonra aynı şekilde ray kısımları da ekiplerin kontrolünden geçmektedir. Monte edilirken düzgün bir terazi kullanılarak sıfır hata ile işlem tamamlanmaktadır.

Arnavutköy otomatik panjur sistemleri kullanılacağı alana göre seçilmesi gerekmektedir. Alana en uyum sağlayacak olan model uzman ekiplerin yönlendirmesi ile netleştirilip daha sonrasında kullanacak olan kişinin istediği özellikler modele eklenmektedir. Panjur kullanılacağı alana inşa aşamasında monte edilmesi zorunlu olan bir ürün olmamaktadır. Dıştan takma sistem ile her mekâna göre kolayca ayarlanarak monte edilmektedir. Dıştan takılan bu otomatik panjurlar, kullanıcısına manuel kullanım, motorlu kullanım gibi kullanım seçenekleri de sunmaktadır.

Arnavutkoy-Otomatik-Panjur-Sistemleri
Arnavutköy Otomatik Panjur Sistemleri

Otomatik Panjur Sistemleri

Otomatik panjur sistemleri kullanıcısına sunduğu avantajlar sebebi ile çok tercih edilen bir ürün olmaktadır. Sık olarak tercih edilen bu üründe kullanıcı hatasına bağlı olarak ya da hatalı montaj, hatalı imalat gibi durumlarda otomatik panjur sistemlerinde arızalar meydana gelmektedir. Bu durumda kullanılan alan kullanılamaz hale gelmekte ve otomatik panjurun kullanıcısı bu soruna hızlı bir çözüm aramaktadır. Bu gibi durumlarda geniş bir kullanıcıya sahip Arnavutköy otomatik panjur sistemleri yine geniş servis hizmetleri ile hizmet sunmaktadır.

Otomatik panjur sisteminin motoru özel olarak üretilmektedir. Motorlu panjurda bulunan motorların termik denilen motoru aşırı ısınlardan koruyan bir sistemi vardır ve motorun ısınması durumlarında bu sistem devreye girerek motorun soğuyana kadar çalışmasını engellemektedir. Bu durumda motorun arızalanmadan uzun yıllar kullanılmasını sağlamaktadır. Buna rağmen bazı elektrik kesintilerinde yeniden gelen elektriğin yüksek bir voltaj ile gelmesi motoru bozabilmektedir. Bu durumda ise yetkili servisler motoru değiştirmektedir. Bazı durumlarda ise imalata bağlı olarak termik sistemin sorunlu olması ve devreye girmemesi ile motorun ısınarak yanması meydana gelmektedir. Bu durumda yine yetkili servisler ile onarılmaktadır.

Arnavutköy otomatik panjur sistemleri aralıklı bakımları yapıldığı sürece genel olarak kullanıcısına uzun yıllar boyunca arızasız ve sorunsuz bir hizmet sunmaktadır.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: