Gökçeali Cad. Gökçeali Mah. No : 238 Çatalca/İSTANBUL
entr

Esenyurt Hızlı PVC Kapılar

23.01.2022
101
Esenyurt Hızlı PVC Kapılar

Esenyurt Hızlı PVC Kapılar

Esenyurt hızlı PVC kapılar birçok iş yerinde hızlı olması, hafif olması, güvenilir olması gibi nedenler ile tercih edilmektedir. Özellikle yoğun çalışılan ve çok fazla giriş çıkış yapılan alanlarda, trafik akışının yoğun olduğu yerlerde hızlı PVC kapılar kullanılmakta, iş akışına engel olacak kapılar buralarda tercih edilmemektedir. Bu kapıların bir avantajı da yapılan işin hava akımından etkilenmemesini sağlamak olmaktadır. Hızlı açılıp kapanması içeride yapılan işin hava akımından etkilenmesine engel olmaktadır. Esenyurt hızlı PVC kapılar dışarıda bulunan tozu, gürültüyü ve nemi de içeriye almamakta ve çalışma ortamının verimini bu şekilde arttırmaktadır. Kapıların yalıtım hizmeti, güvenlik hizmeti ve hızı iş yerlerinin tercih etmesini sağlamakta ve iş yeri sahiplerinin hızlı PVC kapılardan memnun olmalarını sağlamaktadır.

Kapıların esnek bir yapısı vardır ve bu yapı kapıların kolayı kullanılmasını sağlamaktadır. Kapılar kullanılacağı mekâna göre istenilirse mekânın içerisinde istenilirse mekânın dışarısında kullanılmaktadır. Kapı,  kullanılacağı alana göre özel olarak tasarlanmakta ve üretilmektedir. Hangi büyüklükte ve ölçüde olacağı, hangi özelliklerin olacağı tamamen kullanılacağı alana göre ve kullanacak kişinin tercihine göre belirlenmektedir.

İstanbul Esenyurt Hızlı PVC Kapılar

İstanbul Esenyurt hızlı PVC kapılar güçlü bir motora sahiptir ve bu motorda özel bir fren sistemi bulunmaktadır. Kapının üst kısmında brandanın toparlanabileceği kadar bir boşluk olmaktadır. Kapının açılması brandanın üst kısımda olan boşluğa sırası ile toparlanması ile olmaktadır. Bu durum kapının kullanıldığı alanda yer kaplamaması anlamına gelmektedir ve çoğu iş yeri için önem arz etmektedir. Kapı tekrar kapatılmak istendiğinde kapının arasında olan bir eşya ya da kişi algılanarak kapının hareket etmesi durmaktadır ve olası bir sıkışma bu şekilde engellenmektedir.

Esenyurt hızlı PVC kapılar kullanılacağı alana göre özel olarak üretilmektedir. Ekipler alanda bir çalışma yaparak, ölçüleri alarak kapının tasarımını yapmakta ve ardında da üretimini gerçekleştirmektedir. Üretilen kapı yine uzman ekipler ile yapıldığı alana götürülerek monte edilmektedir. Hızlı PVC kapılar uzun yıllar hizmet verecek kalitede üretilmektedir. Kapıların belirli aralıklar ile bakıma alınması ise kapıların kullanım ömürlerini uzatmaktadır. Ayrıca bakım sırasında oluşan olumsuz bir durum hemen onarılmakta ve ortaya çıkabilecek büyük arızalar ve arızalar sonucu ortaya çıkan iş aksamaları erkenden ortadan kalkmaktadır. Kapıların yoğun bir kullanım alanını olması servis ağının da geniş olmasını sağlamaktadır. Geniş servis ağı ile kapılarda oluşan arızalar hızlı bir yanıt bulmakta ve özellikle iş yerleri bu durumdan çok memnun kalmaktadır.

Esenyurt hızlı PVC kapılar kullanılacağı alanın ölçülerine göre, kapıda istenilen özelliklere göre farklı maliyetlerde üretilmektedir. Kullanacak olan kişi hem işlerin hızlı akmasını hem de ortamdaki güvenliğin artmasını sağlayan bu kapıları maliyet gözetmeksizin kullanmak istemektedir.

Esenyurt-Hizli-PVC-Kapilar
Esenyurt Hızlı PVC Kapılar

Hızlı PVC Kapılar

Hızlı PVC kapılar birçok alanda kullanılmasın rağmen en çok fabrikalarda ve depolarda tercih edilmektedir. Bu alanlarda yoğun bir malzeme trafiği bulunmakta ve giriş çıkış sık yapılmaktadır. Bu akışın hızlı olması adına bu kapılar buralarda kullanılmaktadır. Ayrıca Esenyurt hızlı PVC kapılar kullanıldıkları alanda yer kaplamaması nedeni ile de özellikle depo alanlarında tercih edilmektedir. Malzemeleri bulunduğu depo alanın her bir santimi önem taşımakta ve kapının yer kaplamaması da bu mekân için olumlu bir durum teşkil etmektedir. Kapıların yalıtım sağlaması da yine aynı şekilde kullanıldığı alanda enerji tasarrufunu sağlamakta ve iş yerlerinde bu durumda büyük bir avantaj ve maliyet düşürme unsuru olmaktadır. Bu ve birçok neden ile Esenyurt hızlı PVC kapılar memnuniyet içerisinde kullanılmaktadır.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: