Gökçeali Cad. Gökçeali Mah. No : 238 Çatalca/İSTANBUL
entr

Beylikdüzü Otomatik Kapı Sistemleri

22.01.2022
114
Beylikdüzü Otomatik Kapı Sistemleri

Beylikdüzü Otomatik Kapı Sistemleri

Beylikdüzü otomatik kapı sistemleri sensör sistemi sayesinde kapının alanına bir cisim girdiğinde kapı otomatik olarak açılır. Hem giriş hem de çıkışlarda cisim kapıdan geçmediği sürece kapı kapanma zamanı gelse bile kapanmaz.

Farklı model ve tasarımlara sahip olan otomatik kapılar sensör algılayışı ile otomatik olarak ya da duvara monte edilen bir buton aracılığıyla açılıp kapanabilirler. Ticari işletmelerde artık herkes otomatik kapı kullanıyor denilebilir.

Elektrik ile çalışan otomatik kapılar yay sistemi üzerinde hareket ederler. Farklı çalışma sistemleri olduğu için hangi alanda kullanılmak isteniyorsa alana uygun tasarımlar seçilir. Sensör sistemi de kendi içerisinde çeşitlere ayrılır. Basınç sensörleri kapının üzerine herhangi bir cisim basınç uyguladığında kapının otomatik olarak açılmasıyla çalışır. Beylikdüzü otomatik kapı sistemleri modelleri kapıya hiç dokunmadan sadece ayağınızı sensör alanına attığınız anda açılır.

Otomatik Kapı Sistemleri Fiyatları

Otomatik kapı sistemleri fiyatları seçtiğiniz modele ve kapının boyutuna göre farklılık gösterir. Birçok model seçeneği olduğu için fiyatlar da çeşitlidir. Her renkten üretim yapıldığı için iş yeriniz ya da eviniz için uygun dekorasyon modelini bulmanız zor olmaz.

Otomatik kapılarda sensörlerin algılaması kızılötesi ya da mikrodalga teknolojisi ile olur. Sensörler algılama yaptığında sisteme bildirim gönderirler ve kapı açılmaya başlar. Uzaktan kumanda ile kontrol edilebilen sistemler olduğu için kullanımı oldukça kolaydır.

Uzaktan kumanda haricinde buton sistemi ile çalışanlar da vardır. Beylikdüzü otomatik kapı sistemleri engelli vatandaşlarımız için yaşam alanlarını daha konforlu hale getiren sistemlerdir. Kamu binaları için günümüzde artık otomatik kapı kullanmak zorunluluktur çünkü manuel kapıların kullanımı engelli vatandaşlar için daha zor olur. Birçok avantaja sahip olan sistemler dayanıklıdır ve uzun süre kullanılır.

Otomatik Kapı Sistemleri Servis

Otomatik kapı satın aldığınızda garantili ürün gelir ve satış sonrası yetkili servis hizmetinden de yararlanabilirsiniz. Otomatik kapı sistemleri servis personeli alanında uzman kişilerden oluşur.

Depolar ya da fabrikalar için ürün giriş çıkışları yoğun olduğundan dolayı otomatik kapı kullanılması büyük avantaj sağlar. Çalışanlar manuel kapı olursa her seferinde kapıyı itip açmak zorunda kalacaklarından zaman kaybı yaşanır. Beylikdüzü otomatik kapı sistemleri hem zamandan hem de insan gücünden tasarruf etmenizi sağlar.

Ayrıca ürün taşıması sırasında kapıdan dolayı iş kazası meydana gelme durumlarını da önlemiş olur. İşler daha verimli ve daha hızlı bir hale gelir. Cam otomatik kapılar en çok kullanılan modellerdir. Kapıdan çıkıldığında otomatik olarak kapandığı için kış aylarında içerideki sıcaklığı da korumuş olurlar. Otomatik kapı kullandığınızda bu şekilde enerjiden de tasarruf etmiş olursunuz.

Otomatik Kapı Sistemleri Arızaları

Otomatik kapı sistemleri arızaları eğer doğru kullanım ve düzenli bakım gerçekleştirilmezse olabilir. Arıza durumlarında uzman personelin müdahale etmesi gerekir.

Estetik tasarımlara sahip olan otomatik kapılar iş yerinizin her zaman modern bir görünüme kavuşmasını sağlar. Tasarımları güncel olduğundan dolayı hiçbir zaman eski bir görüntü vermez. Beylikdüzü otomatik kapı sistemleri otomatik çalışırlar ve iş sırasında kapı açık unutulması ve benzeri durumlar asla yaşanmaz.

Otomatik kapıları kontrol ederek nereye kadar açılmasını istediğinizi de ayarlayabilirsiniz. Örneğin kış aylarında daha az açılmasını istiyorsanız bu şekilde ayarlarsınız. Sürekli açık kalmasını isterseniz ya da sürekli kapalı kalmasını isterseniz sistemden ayarlayabilirsiniz.

Tozlanma yapmayan tasarım sayesinde otomatik kapıların temizliği de oldukça kolay olur. Sessiz çalışan sistemler oldukları için insan trafiği çok yoğun olsa bile içerideki işi olumsuz anlamda etkilemeyen sistemlerdir.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: