Gökçeali Cad. Gökçeali Mah. No : 238 Çatalca/İSTANBUL
entr

Kumburgaz Otomatik Kapı Sistemleri

23.01.2022
98
Kumburgaz Otomatik Kapı Sistemleri

Kumburgaz Otomatik Kapı Sistemleri

Kumburgaz otomatik kapı sistemleri, hem insanların hem de araçların geçişlerini kolaylaştırmak ve kontrol sağlanması için sensör yardımı ile çalışan tüm kapı sistemleridir. En önemli özelliği ise giriş ve çıkışlarda işlemlerin çok daha kolay olmasını sağlamasıdır. Güvenlik açısından da kullanışlı olması ve zamandan tasarruf sağlaması da tercih edilmesinin nedenleri arasında yer almaktadır.

Firmamız, otomatik kapı sistemleri ile günümüz modern mimarisinde gelişen teknolojiyi kullanmakta ve kullanılacağı alana göre montaj yapmaktadır. Kullanılacak alanın hacmine uygun olarak monte edilen otomatik kapı sistemleri ile ev, iş yeri, depo, fabrika, hastane, alışveriş merkezi, konut, site vb. birçok alanda kullanımı sağlanmaktadır. Modern hayatın bir getirisi olarak pratikliği sağlayan Kumburgaz otomatik kapı sistemleri son derece kullanıma elverişli bir şekilde üretilmektedir.

Otomatik Kapı Sistemleri Servis

Otomatik kapı sistemleri servis sağlayıcıları ile tüm İstanbul genelinde tamir hizmetleri de verilmektedir. Gerekli teknik bilgilere sahip olan firmamız otomatik kapı sektöründe yıllarca hizmet vermiş kadrosu ile Kumburgaz otomatik kapı sistemleri konusunda da imalat, montaj ve tamir işlerinde başarılı projelere imza atmıştır.

Müşteri memnuniyeti üzerine kurulu olan hizmet anlayışımız ile İstanbul, Kumburgaz başta olmak üzere tüm ilçe ve semtlerinde 7/24 hizmet anlayışı ile hareket ederek arızaların giderilmesinde uzman kadromuz ile kalıcı çözümler sunmaktayız. Bakım hizmetleri, montaj ve tamir hizmetleri de dâhil olmak üzere kaliteli birinci sınıf malzemeler kullanarak servis ve montaj hizmeti vermekteyiz.

Bu konuda tam yetki sahibi bir firma olarak en doğru ve başarılı hizmeti veriyoruz. Firmamız otomatik kapı montajı dışında, belli aralıklar ile hem bakım hem de onarım hizmetini müşterilerimize sunarak kısa bir süre içerisinde konforlu kullanımı siz değerli müşterilerimize yeniden sunmaktadır.

Kumburgaz-Otomatik-Kapi-Sistemleri
Kumburgaz Otomatik Kapı Sistemleri

Otomatik Kapı Sistemleri ve Modelleri

Otomatik kapı sistemleri ve modelleri arasında ihtiyaca uygun olarak şekillenebilecek modelleri bulunmaktadır. Ev, yazlık ya da site gibi alanlar için otomatik kapı sistemleri, panjur sistemleri ve garaj kapısı sistemleri de bulunmaktadır. Tercih edilen bu sistemleri fotosellerle ya da sensör ile desteklenerek otomatik olarak kullanıma sunulmaktadır.

İş yerlerinde, fabrika, alış veriş merkezi, depo ya da dükkân gibi yerlerde ise endüstriyel tip garaj kapı sistemleri, hızlı PVC kapılar, fotoselli kapılar gibi otomatik kapı sistemleri iş yer yoğunluğunu azaltmak adına tercih edilen ve de kullanılan sistemler arasında yer almaktadır. Bunların dışında aynı zamanda otomatik rampa sistemleri de araç trafiğinin yoğun olduğu yerlerde kullanılan sistemlerdir. Site, konut ya da iş yerlerinde kullanma zorunluluğu olan yangın kapıları da yangın yönetmeliğine uygun olarak, darbelere dayanıklı bir şekilde Kumburgaz otomatik kapı sistemleri tarafındantasarlanmaktadır.

Otomatik Kapı Sistemleri Fiyatları

Otomatik kapı sistemleri fiyatları uygulanacağı alana, kullanılan malzeme ve de işçilik fiyatına göre düzenlenmektedir. Kumburgaz otomatik kapı sistemleri, uygulama yapılacak alanın yapı ve de dokusuna göre tasarlanabilmektedir. İş yerleri ya da konutların mimari tasarımlarını bozmadan çok daha estetik bir şekilde otomatik kapı sistemleri uygulaması gerçekleştirilmektedir. Yüksek teknolojiyi sunan otomatik kapı sistemlerinden yararlanmak için firmamız ile iletişime geçebilir ve hızlı bir şekilde hem bireysel hem de kurumsal ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz. Aynı zamanda dilerseniz, fotoselli kapı sistemleri ile de entegre çalışabilen otomatik kepenk sistemleriyle tüm elektronik kapıları kontrol edebilirsiniz.

Hızlı, etkili ve de güvenilir bir hizmet, imalat, montaj ve zamandan tasarruf için, hizmet sonrası müşteri memnuniyeti için konusunda uzman ekibimizden destek almak son derece sizin için faydalı olacaktır.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: